ارزهای دیجیتال

کاردانو در فعالیت های زنجیره ای افزایش می یابد، آیا باید ADA بخرید؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano (ADA)، توضیح داده است که چگونه پروتکل حفظ حریم خصوصی آینده این ارز دیجیتال (Midnight) در اکوسیستم آنها کار خواهد کرد.

در اخیر مصاحبه یوتیوب، او ادعا کرد که ادغام برنامه ریزی شده به ایجاد یک شبکه محرمانه از قراردادهای هوشمند کمک می کند. به گفته وی، Midnight با هدف حل مسئله متناقض داشتن حریم خصوصی و افشای قوانین یک پروتکل به طور همزمان است.

این اعلام نتایج مثبتی را به همراه داشت که با افزایش فعالیت زنجیره ای مشهود بود. داده ها از Santiment در Cardano’s Age Consumed حرکتی بیش از 107 میلیارد ADA (شامل سکه های قدیمی) در 7 دسامبر نشان داد.

تقویت‌کننده رشد کاردانو: پروتکل‌های جدید حریم خصوصی و افزایش فعالیت‌های زنجیره‌ای

در زیر اظهارات انتقادی چارلز هاسکینسون در مصاحبه پخش شده در کانال یوتیوب کری کاستا Crypto Coins آورده شده است.

از دیدگاه نظارتی، شما در واقع مجاز به استفاده از سیستم های بلاک چین نیستید [for privacy]. چرا؟ وجود دارد [the] قانون اسرار بانکی، GDPR [General Data Protection Regulation]، شما همه این بخش های حفظ حریم خصوصی را دارید.

او ادامه داد:

هر زمان که می‌توانید در یک کسب‌وکار تنظیم‌شده شرکت کنید، یک الزام حفظ حریم خصوصی وجود دارد، زیرا کسب‌وکار تنظیم‌شده از شما می‌خواهد که برخی از اطلاعات قابل تعریف شخصی را ارائه دهید، و یک قانون حفظ حریم خصوصی در طرف دیگر آن وجود دارد که می‌گوید باید آن را مخفی نگه دارید.

هاسکینسون در ادامه افزود،

مشکل این است که اگر بخواهید این کار را در یک تنظیمات بلاک چین انجام دهید، اطلاعات خصوصی شما برای همه عمومی می شود… بنابراین منطقی است که راهی برای… ایجاد یک شبکه محرمانه پیدا کنم، مانند کاری که اتریوم با بیت کوین انجام داد، جایی که اتریوم انجام داد. گفت: «ما قابلیت برنامه ریزی داریم،» Midnight به آن می پردازد [Cardano]، جایی که به جای داشتن یک سکه حریم خصوصی، کاری که انجام می دهید این است که یک شبکه محرمانه دارید، قراردادهای خصوصی هوشمند دارید.

Cardano’s Midnight یک مسئله کلی را هدف قرار می دهد – قانون حفظ حریم خصوصی و افشای همزمان – که بیشتر پروتکل های بلاک چین با آن مواجه هستند. و نتیجه افزایش فعالیت های زنجیره ای است که بسیاری از کارشناسان معتقدند ارزش بیشتری به شبکه می افزاید.

قیمت ADA در حال حاضر 0.3124 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت ADAUSD از TradingView.com

آیا اکنون باید کاردانو بخرید؟

لطفا توجه داشته باشید ADA دارای حداکثر عرضه ثابت 45 میلیارد توکن حداکثر عرضه است. این رقم در نهایت بر ارزش ارز دیجیتال در آینده زمانی که به حداکثر عرضه خود برسد، تأثیر خواهد گذاشت. ارزش آینده این سکه ممکن است به فناوری جدید حفظ حریم خصوصی آن بستگی داشته باشد.

به گفته Cardano Crypto (ADA). CoinMarketCap، با کاهش 3.33 درصدی معامله شد. حتی در نمودارهای روزانه خود، 0.12 درصد ضرر را چاپ می کند. با این حال، قبل از گرفتن سود، نوسانات زیادی را تجربه کرد. نکته مثبت، آدرس کیف پول توکن است افزایش یافته است، نشان دهنده افزایش احتمالی تقاضا است. کاتالیزورهای احتمالی می تواند افزایش فشار بلاک چین برای توسعه باشد. ما فقط می توانیم صبر کنیم تا ببینیم این افزایش چگونه بر احساسات کلی تأثیر می گذارد.

Featured image from Pixabay and char from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا