ارزهای دیجیتال

کاردانو از این سطح مهم عبور کرد، آیا سکه اصلاحی را پیش بینی می کند؟

کاردانو در یک روند صعودی بوده است و توانسته از مرز مقاومت حیاتی عبور کند. طی هفته گذشته، ADA تقریباً 20 درصد افزایش یافت. آلتکوین در 24 ساعت گذشته در یک خط روند صعودی حرکت کرده است. در حال حاضر، آلت کوین در خط حمایت 0.47 دلار ثابت مانده است.

حالا کاردانو بالاخره توانسته است سطح مقاومت قدیمی خود را به دست آورد و گاوها بازگشته اند. برای اینکه حرکت صعودی تشدید شود، ADA باید بالاتر از نقطه مقاومتی که از آن عبور کرده است، باقی بماند. با این حال، به زودی می توان گفت که آیا ADA در یک حرکت صعودی قرار دارد یا اینکه آیا این یک روند تسکین دهنده است.

حرکت صعودی بیت کوین و حرکت به بالای سطح 22000 دلار دیگر آلتکوین ها را به سمت قیمت صعودی سوق داده است. خریداران به بازار بازگشته اند و گاوها را تقویت کرده اند.

احساسات گسترده تر بازار می تواند دوباره ADA را به سطح حمایت فوری خود بکشاند. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 1.11 تریلیون دلار است 5.4٪ تغییر در 24 ساعت گذشته

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نمودار چهار ساعته

Cardano در نمودار چهار ساعته 0.506 دلار قیمت داشت منبع: ADAUSD در TradingView

ADA در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.506 دلار معامله می شد. سکه از مرز 0.50 دلار گذشت که طی چند هفته گذشته برای عبور از آن تلاش کرد. مقاومت سربار برای سکه در 0.53 دلار بود، اما یک کاهش جزئی در مومنتوم می تواند آن را به 0.47 دلار کاهش دهد.

برای اینکه خرس‌ها تحت فشار باقی بمانند، کاردانو باید در معاملات بعدی بالای سطح 0.50 دلار باقی بماند. قدرت خرید نیز باید بالا بماند تا ADA به حرکت به سمت شمال ادامه دهد. مقدار معامله Cardano بالا باقی ماند که نشان دهنده افزایش قدرت خرید در نمودار است.

تحلیل فنی

کاردانو
کاردانو قدرت خرید بالایی را در نمودار چهار ساعته ثبت کرد منبع: ADAUSD در TradingView

ADA قدرت خرید را در نمودار چهار ساعته نشان داد. خریداران در کنترل هستند و این می تواند کاردانو را افزایش دهد. بر همین اساس، شاخص قدرت نسبی بالاتر از 60 نقطه بود که نشان می دهد تعداد خریداران در نمودار از فروشندگان بیشتر است.

قیمت ADA بالاتر از 20-SMA بود که همچنین نشان دهنده این است که خریداران در حال حرکت قیمت در بازار هستند. کاردانو همچنین بالاتر از خط 50-SMA و 200-SMA بود که به سمت صعودی بودن اشاره می کرد.

مطالب مرتبط | کارشناسان پیش بینی می کنند چرا کاردانو (ADA) تا پایان سال 2022 تا 0.60 دلار افزایش می یابد

کاردانو
Cardano سیگنال خرید را در نمودار چهار ساعته فلش کرد | منبع: ADAUSD در TradingView

با شروع حرکت کاردانو به سمت بالا، سایر اندیکاتورها صعودی شدند. واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت قیمت و معکوس روند را نشان می دهد.

MACD تحت یک متقاطع صعودی قرار گرفت و هیستوگرام های سبز رنگی کرد که سیگنال خرید در نمودار محسوب می شود.

شاخص حرکت جهتی تعیین می کند که سکه به کدام سمت حرکت کند. DMI مثبت بود زیرا +DI بالای خط -DI بود.

شاخص جهت دار متوسط ​​(قرمز) نزدیک به 40 بود و این بدان معنی است که روند فعلی در حال قوی تر شدن است. برای ادامه روند صعودی ADA، خریداران باید همراه با فشار از بازار گسترده تر، حضور داشته باشند.

مطالب مرتبط | اتریوم بالاتر از مقاومت حیاتی قرار می گیرد، به زودی می تواند 1500 دلار را مجدداً بررسی کند

Featured image from UnSplash, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا