ارزهای دیجیتال

کاربران فعال پلتفرم NEAR به لطف “اقتصاد عرق” افزایش می یابند

NEAR، توکن بومی پلتفرم برنامه غیرمتمرکز (dApp) و رقیب اتریوم Near Protocol، توانست قیمت خود را در 24 ساعت گذشته افزایش دهد.

با توجه به پیگیری از کوینگککودر زمان نگارش این مقاله، کریپتو با قیمت 2.98 دلار معامله می شود و نسبت به قیمت روزانه خود 1.2 درصد افزایش یافته است.

با این حال، آلت‌کوین همچنان از ضررهای قابل توجهی متحمل می‌شود، زیرا در هفته گذشته همچنان 15.4 درصد کاهش داشته و در 14 روز گذشته -14.6 درصد بوده است. در مقیاس ماه تا به امروز، سکه نزدیک به 30 درصد کاهش یافته است.

اما هر چقدر هم که وضعیت برای آلتکوین تیره و تار باشد، امید از بین نمی رود زیرا پیشرفت ها و فعالیت های اخیر Near Protocol می تواند به این دارایی کمک کند تا روند بازگشت به عقب را افزایش دهد.

افزایش کاربران فعال نزدیک پروتکل

شرکت مشهور تحلیل رمز ارز Messari در توییتر به اشتراک گذاشت که این پروتکل با کمک “Sweat Economy” از بسیاری از رقبای خود بهتر عمل کرد.

Sweat Economy، بسیار شبیه STEPN، یک برنامه تناسب اندام حرکتی است که کاربران را قادر می سازد تا تنها با حرکت دادن بدن خود، توکن کسب کنند.

پلتفرم توکن بومی NEAR نیز از نظر کاربران فعال افزایش چشمگیری را ثبت کرد که نشان دهنده علاقه فزاینده به dApp و شاید رمزنگاری حاکمیتی آن است.

در طول NEARCON 2022 در لیسبون که بهترین اکوسیستم و جامعه NEAR را به نمایش گذاشت، مشخص شد که اکنون 20 میلیون حساب وجود دارد که تعداد کاربران 10 میلیونی را در جولای امسال دو برابر کرده است.

Sweat Economy 14 میلیون کاربر جدید را به خود اختصاص داده است که با برنامه حرکت برای کسب درآمد خود وارد پروتکل نزدیک شدند.

با رشد فوق‌العاده، NEAR یک بار دیگر ثابت کرد که می‌تواند از میلیون‌ها کاربر در بیش از 800 اپلیکیشنی که روی پروتکل اجرا می‌شوند بدون هیچ مشکلی استقبال کند.

پیش بینی قیمت خوب به نظر نمی رسد

موفقیت اخیر Near Protocol امیدوار است که توکن اصلی آن، NEAR، برای خروج از رکود فعلی خود روی آن حساب کند.

اما همه چیز برای دارایی کریپتو بدتر خواهد شد، زیرا پیش‌بینی‌های Coincodex به کاهش قیمت دیگری اشاره دارد.

ارائه‌دهنده داده‌های کریپتو آنلاین پیش‌بینی می‌کند که آلت‌کوین در پنج راه بعدی به ۲.۶۵ دلار کاهش می‌یابد. در همین حال، پیش‌بینی 30 روزه برای ارز دیجیتال نزولی‌تر است زیرا ممکن است این دارایی تا 1.22 دلار سقوط کند.

NEAR دارای 25 شاخص است که حرکت نزولی را برای کریپتو که امتیاز 20 را در شاخص ترس و طمع کسب کرده است، نشان می دهد که نشان می دهد ترس شدید نسبت به آلت کوین وجود دارد.

NEAR market cap at $2.5 billion on the weekend chart | Featured image from Freepik, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا