ارزهای دیجیتال

چیلیز به روند صعودی خود در میان تب جام جهانی ادامه می دهد. آیا 0.4 دلار امکان پذیر است؟

  • قیمت CHZ نشانه‌های صعودی را نشان می‌دهد، زیرا قیمت به بالای کانال محدوده آن می‌رسد و با ادامه شکست‌های FTX، نشانه‌هایی برای صعود به اوج خود نشان می‌دهد.
  • قیمت CHZ با وضعیت فعلی بازار بالای 0.25 دلار معامله می شود، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت CHZ از 0.2 دلار در بازه زمانی روزانه جهش می کند زیرا هدف قیمت برای صعود به 0.4 دلار بالاتر از 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) است.

اقدام قیمتی که Chiliz (CHZ) در چند وقت اخیر نشان داده است، با توجه به اینکه جام جهانی چقدر نزدیک شده است، دلگرم کننده بوده است. پس از حماسه FTX که قلب بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران را به دردسر انداخته است، قیمت Chiliz (CHZ) دلایل زیادی برای امیدواری ایجاد کرده است. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ درگیر، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا بازار هنوز حرکت بزرگی انجام نداده است، زیرا هفته های گذشته شاهد عملکرد خوب قیمت بیت کوین (BTC) بودیم و از پایین ترین سطح 19200 دلار به بالا رفت. بالاترین قیمت 21600 دلار تب جام جهانی بیشتر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را به خود مشغول می‌کند که دلشان را از روند نزولی اخیر در بازار تغییر می‌دهند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت چیلیز (LTC) در نمودار هفتگی

چند روز گذشته پر از آشفتگی های زیادی در فضای کریپتو بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود و جلوگیری از کاهش قیمت، تلاش کرده اند قدرت خود را نشان دهند.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار باعث بی میلی معامله گران و سرمایه گذاران به خرید آلت کوین شده است، زیرا هیچ اطمینانی وجود ندارد که به این زودی ها افزایش پیدا کنند.

اخبار FTX به شدت بر قیمت CHZ تأثیر گذاشت و قیمت را به سمت یک حرکت مارپیچ به منطقه 0.2 دلار فرستاد زیرا قیمت از این منطقه جهش کرد و مانند یک منطقه تقاضای موقت برای جلوگیری از فروش بزرگ به نظر می رسید.

با نزدیک شدن به جام جهانی، قیمت CHZ به عنوان نمادی از طرفداران و جامعه با انتظارات زیادی برای این جام افزایش یافت.

قیمت CHZ از این منطقه جهش کرد و قدرت زیادی را به منطقه 0.25 دلار نشان داد، زیرا قیمت قصد دارد به 0.4 دلار برسد. قیمت CHZ باید بالای 0.3 دلار باقی بماند تا نشانه های تسکین بیشتری به 0.4 دلار برسد.

مقاومت هفتگی برای قیمت CHZ – 0.3 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت CHZ – 0.23 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت CHZ در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه CHZ | منبع: CHZUSDT در Tradingview.com

قیمت CHZ در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 0.2 دلار بالای حمایت 0.23 دلار معامله می شود.

اگر قیمت CHZ بالاتر از 0.23 دلار باشد، می توانیم شاهد افزایش قیمت CHZ باشیم. با نزدیک‌تر شدن جام جهانی، این می‌تواند کاتالیزوری برای قیمت CHZ باشد.

مقاومت روزانه برای قیمت CHZ – 0.3-0.4 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت CHZ – 0.24 دلار.

Featured Image From Premium Times, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا