ارزهای دیجیتال

چگونه VeChain به معامله بازاریابی 100 میلیون دلاری UFC رسید

بنیاد VeChain و Ultimate Fighting Championship (UFC) یک همکاری بازاریابی چند ساله را اعلام کردند. شرکا ادعا می کنند که این معامله “اولین معامله در نوع خود” است که هدف آن “شکستن زمینه بازاریابی” برای سازمان مبتنی بر بلاک چین و سازمان هنرهای رزمی ترکیبی است.

مطالب مرتبط | چرا VeChain (VET) می تواند در آستانه یک رالی 40٪ باشد؟

از این نظر، بنیاد VeChain “سطح بی سابقه ای از ادغام با دارایی های کلیدی UFC” خواهد داشت. این شامل رویدادهای زنده، ویژگی‌های پخش، تبلیغ در عرصه، و محتوای اصلی است که به تنهایی برای توزیع UFC محفوظ است.

داده های ارائه شده توسط UFC ادعا می کند که بیش از 900 میلیون خانواده در 175 کشور در معرض رویدادهای هنرهای رزمی ترکیبی آن قرار دارند. اگر تنها 1٪ از این اعداد تصمیم بگیرند که وارد اکوسیستم VeChain (VET) شوند، شبکه شاهد افزایش شدید سطوح پذیرش خواهد بود.

یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل VeChain، سانی لو، در مورد این مشارکت گفت:

این یک لحظه تاریخی است که VeChain، بلاک چین عمومی لایه 1 با بیشترین پذیرش سازمانی، به نیروها با ورزش در حال رشد سریع می پیوندد تا آگاهی را افزایش دهد که فناوری بلاک چین برای کمک به تحقق اهداف اصلی جهانی مانند پایداری بسیار مهم است. این تازه شروع یک رابطه چند ساله با UFC است و ما واقعا مشتاق تغییر جهان با هم هستیم.

پل آسنسیو، معاون ارشد UFC در مشارکت های جهانی، نقش VeChain در فضای کریپتو را تصدیق کرد و از تبدیل شدن آنها به شریک اصلی UFC ابراز هیجان کرد. آسنسیو افزود:

تخصص VeChain در استفاده از برنامه‌های بلاک چین در دنیای واقعی برای کمک به بخش عمومی و خصوصی برای دستیابی به اهداف بی‌کربن خود، تلاشی است که ما مفتخریم از آن حمایت کنیم. ما مشتاقانه منتظر همکاری با VeChain هستیم تا از محبوبیت جهانی UFC برای ترویج پیام مثبتی مبنی بر استفاده از فناوری بلاک چین برای محافظت از محیط زیست ما برای نسل‌های آینده استفاده کنیم.

چگونه VeChain از قرارداد UFC خود سود خواهد برد

بر اساس این انتشار، VeChain صاحب عنوان رسمی رتبه بندی جنگنده UFC خواهد شد، این برای ارائه بلاک چین و جذب کاربران بیشتر به شبکه طراحی شده است. این رتبه بندی با عنوان “رتبه بندی UFC توسط VeChain” خواهد بود.

این همکاری همچنین باعث حضور برند VeChain در Octagon UFC در تمام رویدادهای آن خواهد شد. این قابلیت به رویدادهای Pay-Per-View، UFC دیجیتال و پلتفرم رسانه اجتماعی آن و رویدادهای درون محل آن گسترش خواهد یافت.

UFC و سازمان غیرانتفاعی مبتنی بر بلاک چین برای ایجاد محتوای منحصر به فرد و توسعه فعالیت های شرکتی با یکدیگر همکاری خواهند کرد. ورزشکاران UFC مشوق های مالی برای ایفای نقش به عنوان سفیران VeChain و تقویت بیشتر دیده شدن شبکه و سطوح پذیرش بالقوه دریافت خواهند کرد.

این همکاری شنبه آینده، 11 ژوئن در بازی Teixeira vs Prochazka در استادیوم سرپوشیده سنگاپور آغاز خواهد شد.

مطالب مرتبط | چرا VeChain ممکن است پس از رالی 90٪ سوخت تمام شود؟

در زمان نگارش این مقاله، به نظر می‌رسد که قیمت VET کمی به این خبر واکنش نشان می‌دهد زیرا در نمودار 4 ساعته خود سود 3 درصدی را ثبت می‌کند.

قیمت VET به سمتی حرکت می کند، اما با برخی افزایش های اخیر در نمودار 4 ساعته. منبع: VETUSDT Tradingview


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا