ارزهای دیجیتال

چگونه Meta Lion Circle به اولین پروژه NFT منفی انتشار کربن UNFCCC تبدیل شد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

چگونه Meta Lion Circle به اولین پروژه NFT منفی انتشار کربن UNFCCC تبدیل شد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

از آنجایی که NFT ها یکی از پیشگامانه ترین کاربردهای فناوری بلاک چین هستند، می توانند فراتر از محدودیت های رسانه دیجیتال گسترش یافته و در دنیای واقعی تغییر ایجاد کنند. از همان ابتدا در اکتبر 2021 توسط خالق ساندرو اورتولانی، Meta Lion Circle (MLC) پیشرفت قابل توجهی داشته است که هم مفید و هم سودمند است. آنچه به عنوان یک ابتکار NFT آغاز شد، اکنون به اولین پروژه NFT کربن منفی تبدیل شده است که توسط UNFCCC گواهی شده است.

مروری بر دایره شیر متا

در بلاک چین اتریوم، اکوسیستم Meta Lion Circle 9999 NFT را معرفی می‌کند که به سه مجموعه مجزا تقسیم شده‌اند که هر کدام شامل 3333 جزء جداگانه است. MLC آماده است تا به پیشرفت نوآوری کمک کند زیرا سودمندی NFT ها در سال های آینده همچنان در حال افزایش است.

ساده‌سازی فرآیندی که از طریق آن اعضا می‌توانند برای تراکنش‌هایی که با استفاده از NFT‌های جبرانی سفارشی‌سازی‌شده (CO2CNFT™) انجام می‌دهند، اعتبارات جبران خسارت تایید شده دریافت کنند و در عین حال با ارائه جوایز مختلف، آنها را برای انجام این معاملات تشویق می‌کند. هر شرکت کننده حداکثر تلاش خود را برای توسعه بلندمدت، گسترش و تنوع بخشی به شرکت خود برای ارائه منابع قابل اعتماد درآمد و افزایش پیوسته ارزش NFT های خود انجام می دهد. در حال حاضر CO2CNFT™ یک علامت تجاری معلق است، اما در گوشه و کنار.

برای Meta Lion Circle، اتخاذ یک استراتژی فراگیر ضروری است تا تضمین کند که جامعه در شکل‌دهی آینده فناوری حرفی برای گفتن خواهد داشت و پتانسیل NFTها را به عنوان دارایی‌های دیجیتال ارزشمند به کار می‌گیرد. از این رو، آنها موارد استفاده متنوع، قوی و معنی‌داری را برای NFT معرفی می‌کنند که آنها را قادر می‌سازد تا پتانسیل کامل خود را به عنوان دارایی‌هایی که به تنهایی درآمد منفعل ایجاد می‌کنند، به کار گیرند.

شروع به پیگیری برای مقابله با تغییرات اقلیمی

با توجه به این واقعیت که حل تغییرات آب و هوایی از اهمیت بالایی برخوردار است، ماموریت Meta Lion Circle فراتر از جبران مقدار دی اکسید کربنی است که عملیات آنها تولید می کند. برای دستیابی به این ماموریت، آنها قبلاً دو رویکرد اول خود را عملی کرده اند: جبران تمام معاملات گذشته، حال و آینده با توزیع مجدد حق امتیاز در فروش در بازار ثانویه و توسعه معاملات غیرمالی جبرانی خود.

با امید زیاد و تلاش برای تغییر آینده بشریت، اعضای MLC اذعان دارند که تأثیر بسیار مخرب انتشار کربن بر محیط زیست باید مورد توجه قرار گیرد، و هدف آنها نشان دادن نحوه رسیدگی به این موضوع به صنعت است. تشویق بسیاری دیگر به پیروی از آنها. در نهایت، آنها مایلند تعداد افرادی که انتشار CO2 تولید می کنند را کاهش دهند. از این رو، آنها رتبه بندی بهترین پروژه های NFT را بر اساس میزان انتشار CO2 ناشی از قراردادهای هوشمند خود ایجاد کردند.

شناخت تلاش‌های Meta Lion Circle برای مبارزه با انتشار CO2

تا کنون، MLC با داشتن گواهینامه UNFCCC که در 23 فوریه 2022 تصویب شد، با داشتن اولین پروژه NFT کربن منفی، به یک هدف بزرگ دست یافته است. در اواخر امسال نام آنها در بین برندگان جوایز NFT پایدار 2022 ظاهر شد. .

علاوه بر این، ذخیره بازی طبیعی با کمک ImpactScope، یکی از شرکای تجاری MLC، به عنوان یک پروژه جبران کننده گواهی می شود. به محض اینکه اعتبارات CO2 خود تولید شده آنها تأیید شد، آنها درآمد را بین دارندگان NFT خود که آنها را خریداری کرده اند توزیع می کنند. اعضای آن‌ها و پروژه‌هایی که با آن‌ها همکاری می‌کنند، می‌توانند با استفاده از اعتبارات جبران‌کننده ImpactScope که Meta Lion Circle به دست آورده است، تراکنش‌های خود را جبران کرده و CO2CNFT‌های شخصی خود را ضرب کنند.

هنگامی که اعتبارات CO2 خود تولید شده آنها شناسایی شد، آنها درآمد را به دارندگان NFT که آنها را به دست آورده اند برمی گردانند. اعضای آن و پروژه‌هایی که با آن‌ها همکاری می‌کنند، با استفاده از اعتبارات جبران‌کننده ImpactScope که Meta Lion Circle جمع‌آوری کرده است، می‌توانند تراکنش‌های خود را جبران کنند و CO2CNFT‌های خود را ضرب کنند.

به اکوسیستم نوآورانه و پایدار Meta Lion Circle بپیوندید

هدف نهایی Meta Lion Circle این است که تمام دنیا اذعان کنند که باید کاری انجام شود تا تأثیر مخرب انتشار کربن بر محیط زیست کاهش یابد و آنها می خواهند به صنعت نشان دهند که چگونه این کار را انجام دهند به این امید که بسیاری از دیگران الهام بخش باشند. راه آنها را دنبال کنید

ماموریت Meta Lion Circle برای تغییر جهان را با دسترسی به کانال های دیجیتال آنها آغاز کنید:

https://metalioncircle.io/
https://discord.gg/metalioncircle
https://twitter.com/metalioncircle


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا