ارزهای دیجیتال

چگونه Mehracki (MKI) با غول های رمزنگاری مانند Polkadot (DOT) و Avalanche (AVAX) رقابت می کند؟ – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

چگونه Mehracki (MKI) با غول های رمزنگاری مانند Polkadot (DOT) و Avalanche (AVAX) رقابت می کند؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

سقوط اخیر در ارزهای دیجیتال باعث نگرانی سرمایه گذاران در مورد گزینه های سرمایه گذاری خود شد. بسیاری از مردم بر این باور بودند که سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال پایدار به دلیل ثبات قابل توجه آنها بهتر از سرمایه گذاری در ارزهای جدید است، اما این سقوط اخیر ثابت می کند که آنها اشتباه می کنند. هر ارز دیجیتال ارزش بازار خود را به شدت از دست داد.

در حال حاضر، سرمایه گذاران بیش از هر زمان دیگری علاقه مند به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال جدیدتر هستند. مهراکی (MKI) یک ارز دیجیتال آتی است که دارای ویژگی های مهمی است که از یک میم کوین انتظار ندارید. بیایید عمیقاً به آن بپردازیم و دریابیم که چه چیزی برای ارائه دارد و چگونه با غول‌های رمزنگاری مانند Polkadot (DOT) و Avalanche (AVAX) رقابت می‌کند.

نماد جامعه محور – مهراکی (MKI)

Mehracki (MKI) یک توکن الگوی رفتاری دوستانه و مبتنی بر جامعه است که بر روی Solana ساخته شده است و هدف آن کاهش نگرانی‌های کاربران از طریق آوردن ثروت به سرمایه‌گذاران است. ایده اصلی مهراکی حول معاملات ارزان، سریع و بدون مرز می چرخد، با تمرکز بر صنایع راحت: مهمان نوازی و گردشگری.

اول از همه، کاربران از توکن‌های MKI برای تراکنش‌ها، اجرای توکن‌های وفاداری مشتری، دور زدن واسطه‌های گران قیمت و تعامل مستقیم با اطلاعات رفتار مصرف‌کننده برای بهبود خدمات استفاده می‌کنند. می توانید فعالیت های مشابه دیگری نیز انجام دهید. هدف مهراکی این است که آن را در یک اکوسیستم ادغام کند که شامل توکن‌های کاربردی، NFT‌های دلپذیر، DAO، staking و کشاورزی بازدهی است.

متاسفانه استفاده از مهراکی کاملا رایگان نیست. کارمزد 0.5 درصدی به ازای هر تراکنش برای حفظ اکوسیستم از طریق پاداش‌دهی، استخرهای نقدینگی، پرداخت‌های تشویقی با استفاده از MKI و پاداش به توسعه‌دهندگان برای مشارکت‌شان در شبکه استفاده می‌شود.

بلاک چین سریع – بهمن (AVAX)

1661164539 950 چگونه Mehracki MKI با غول های رمزنگاری مانند Polkadot DOT
چگونه Mehracki (MKI) با غول های رمزنگاری مانند Polkadot (DOT) و Avalanche (AVAX) رقابت می کند؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 6

Avalanche (AVAX) یک بلاک چین است که در سال 2020 برای میزبانی از dApps راه اندازی شد، برنامه ای که خدمات روی زنجیره را با استفاده از قراردادهای هوشمند خوداجرا ارائه می دهد. این شبکه به دلیل مکانیزم احتراق خود شناخته شده است. برای حذف یک توکن در ارز دیجیتال، باید توکن را به آدرسی غیرقابل دسترسی ارسال کنید و به طور موثر آن را از گردش خارج کنید. این فرآیند شبیه به خرید مجدد سهام است که در آن می‌توانید با کاهش عرضه برای سطح خاصی از تقاضا، قیمت توکن‌ها را افزایش دهید. از آنجایی که Avalanche تمام هزینه های تراکنش را در شبکه مصرف می کند، با استفاده بیشتر افراد از پلتفرم، عرضه توکن ها کاهش می یابد.

بهمن حدود 1.2 میلیون واحد AVAX به ارزش 112 میلیون دلار را سوزانده است. عرضه AVAX محدود به 720 میلیون است. این بدان معنی است که شما نمی توانید سکه های جدیدی ایجاد کنید، که کارایی مکانیسم سوزاندن را افزایش می دهد. این شبکه همچنین می‌تواند 4500 تراکنش در ثانیه را انجام دهد که بسیار بالاتر از اتریوم رهبر فعلی بازار است که TPS آن 15 است. Avalanche دوازدهمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار 8.5 میلیارد دلار است. با این حال، با توجه به مشخصات فنی عالی و طراحی بدون تورم، هنوز جا برای رشد دارایی ها وجود دارد.

پروتکل چند زنجیره ای – Polkadot (DOT)

1661164539 659 چگونه Mehracki MKI با غول های رمزنگاری مانند Polkadot DOT
چگونه Mehracki (MKI) با غول های رمزنگاری مانند Polkadot (DOT) و Avalanche (AVAX) رقابت می کند؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 7

پولکادوت (DOT) یکی دیگر از ارزهای دیجیتال اصلی با ارزش بازار 11 میلیارد دلار است. با توجه به رویکرد منحصر به فرد آن برای توسعه dApps، ممکن است فضایی برای گسترش بیشتر داشته باشد. عملکرد قابل توجهی از دارایی ها دارد و به یک اکوسیستم توسعه دهنده پررونق مجهز شده است. پولکادوت دو نوع بلاک چین دارد: شبکه اصلی (زنجیره رله) و حداقل 100 پاراچین (زیر بلاک چین) که می توان از آنها برای ساخت dApps استفاده کرد.

این طراحی به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا ضمن بهره مندی از امنیت شبکه اصلی، حریم خصوصی و کنترل پروژه را افزایش دهند. در نوامبر 2021، Polkadot (DOT) حراجی از اسلات های پاراچین را راه اندازی کرد و این پلتفرم اکنون دارای یک اکوسیستم فعال از پروژه ها از DeFi تا NFT است.

زنجیره رله Polkadot (DOT) دارای تراکنش در هر ثانیه تقریباً 167 است که تقریباً 10 برابر سریعتر از اتریوم (ETH) است اما بسیار کندتر از بلاک چین های جدید مانند Avalanche (AVAX) است. طراحی منحصر به فرد پاراچین آن باعث کاهش تراکم می شود و به هر پاراچین اجازه می دهد تا به عنوان یک بلاک چین مجزا عمل کند تا کمبود سرعت را جبران کند.

برای اطلاعات بیشتر مهراکی (MKI) به آدرس زیر مراجعه کنید:

پیش فروش: https://presale.mehracki.io/register

سایت اینترنتی: https://mehracki.io

تلگرام: https://t.me/Mehracki_Official

اطلاعات بیشتر درباره مهراکی را اینجا بخوانید: مهراکی توکن، شیبا اینو، و ApeCoin: سکه های میم که می توانند شما را میلیونر کنند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا