ارزهای دیجیتال

چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟ – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 11

جابجایی ارزهای دیجیتال بین پلتفرم‌های معاملاتی دارایی‌های دیجیتال می‌تواند برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال سود زیادی ایجاد کند. برای شروع، صرافی‌های مختلف جفت‌های معاملاتی مختلف، ویژگی‌های معاملاتی و امتیازات وفاداری را ارائه می‌دهند. علاوه بر این، پلتفرم‌های معاملاتی خاصی در حوزه‌های خاصی مانند تجارت مشتقات یا دسترسی به تعداد زیادی آلتکوین تخصص دارند.

صرافی ارزهای دیجیتال BTCC یکی از مقاصد برتر معامله گران آتی ارزهای دیجیتال است. BTCC که در ژوئن 2011 تأسیس شد، طیف گسترده ای از ابزارهای معاملاتی مشتقات رمزنگاری و مجموعه ای غنی از قراردادهای آتی USDT را ارائه می دهد.

در این مقاله، ما قصد داریم نگاهی دقیق‌تر به مزایای انتقال رمزنگاری از بایننس ایالات متحده به BTCC داشته باشیم و راهنمای گام به گام سپرده گذاری دارایی‌های دیجیتال در BTCC از حساب بایننس ایالات متحده را ارائه دهیم.

مزایای ارسال رمزنگاری از Binance US به BTCC چیست؟

Binance US بازوی بازار ایالات متحده در صرافی بین المللی ارزهای دیجیتال Binance است. برخلاف همتای بین‌المللی خود، بایننس ایالات متحده هیچ محصولی برای تجارت مشتقات ارائه نمی‌دهد و تعدادی از ویژگی‌هایی را که کاربران پلتفرم جهانی می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند، ندارد.

از سوی دیگر، BTCC یک صرافی ارزهای دیجیتال است که به ارائه تجربه معاملات آتی سطح بالا برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال افتخار می کند. معامله گران می توانند با استفاده از قراردادهای روزانه، هفتگی، سه ماهه و دائمی، از حرکات بازار دارایی های رمزنگاری محبوب مانند بیت کوین، اتریوم، کاردانو و غیره سرمایه گذاری کنند. علاوه بر این، BTCC به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا 150 برابر اهرم استفاده کنند تا لایه‌ای از قرار گرفتن در معرض تغییرات قیمت در بازار کریپتوها را افزایش دهند.

در اینجا مزایای اصلی استفاده از صرافی ارز دیجیتال BTCC آورده شده است:

  • BTCC طولانی ترین صرافی ارزهای دیجیتال در این بخش است که 11 سال خدمات قطع شده دارد.
  • کاربران BTCC می توانند در هنگام معامله روزانه مشتقات بیت کوین و اتریوم تا 150 برابر از اهرم استفاده کنند.
  • این صرافی دارای قراردادهای آتی با انقضا (روزانه، هفتگی، سه ماهه) و بدون تاریخ انقضا (دائمی) است.

یک حساب کاربری در BTCC باز کنید

ثبت حساب در BTCC یک فرآیند ساده است که تنها با چند کلیک کامل می شود. اگر مایل به افتتاح حساب در BTCC هستید، لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

BTCC با یک تبلیغ انحصاری از کاربران جدید استقبال می کند که به تازه واردان تا 3500 USDT پاداش می دهد. این تبلیغات در دسترس کاربرانی است که حساب BTCC خود را ظرف 7 روز پس از ثبت نام اولیه تأمین مالی می کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند ثبت نام و نکات کلی معاملات، این پست وبلاگ مفید منتشر شده توسط تیم BTCC را بررسی کنید.

رمزارز را از بایننس ایالات متحده به BTCC سپرده گذاری کنید

در راهنمای گام به گام زیر، ما قصد داریم نشان دهیم که چگونه می توانید رمزارز را از Binance US به صرافی رمزنگاری BTCC منتقل کنید. اگر قبلا هرگز این کار را انجام نداده اید، نگران نباشید – این فرآیند بسیار ساده است و نیازی به دانش پیشرفته ندارد. به خاطر داشته باشید که مراحل ذکر شده در زیر دارای اسکرین شات هایی از برنامه BTCC هستند. با این حال، فرآیند سپرده گذاری رمزنگاری به BTCC تقریباً در دسکتاپ یکسان است.

مرحله 1

پس از ورود موفقیت آمیز به حساب BTCC خود، روی ” کلیک کنیدسپردهدکمه ” واقع در منوی دارایی ها.

Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟
چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 12

گام 2

با انتخاب ارز سپرده مورد نظر خود ادامه دهید. برای اهداف این راهنما، ما از Tether (USDT) به ویژه نوع ERC-20 استفاده خواهیم کرد. به خاطر داشته باشید که انتخاب یک شبکه بلاک چین در پلتفرم سپرده و برداشت بسیار مهم است. انتخاب یک شبکه بلاک چین متفاوت می تواند منجر به از دست دادن دائمی سرمایه شود.

1660729523 629 چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟
چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 13

مرحله 3

کلیک کنید روی “کپی 🀄 نشانیدکمه ” برای ذخیره آدرس بلاک چین در کلیپ بورد. اگر ارز دیجیتالی را انتخاب کرده اید که برای تسهیل انتقال به اطلاعات بیشتری نیاز دارد، مانند XRP و برچسب مقصد آن، آن اطلاعات را نیز کپی کنید.

1660729523 898 چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟
چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 14

مرحله 4

به حساب بایننس ایالات متحده خود وارد شوید و دارایی دیجیتالی را که می خواهید به صرافی ارز دیجیتال BTCC منتقل کنید، برداشت کنید.

مرحله 5

پس از ورود به حساب بایننس ایالات متحده، بر روی ” کلیک کنیدداشبوردگزینه ” در منوی کشویی کاربر در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی قرار دارد.

1660729523 478 چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟
چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 15

مرحله 6

با کلیک بر روی فلش (که در تصویر زیر با رنگ قرمز مشخص شده است)، می توانید کل لیست دارایی های دیجیتالی پشتیبانی شده را در Binance US جستجو کنید. برای اهداف این راهنما، ما USDT را جستجو خواهیم کرد.

1660729523 921 چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟
چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 16

مرحله 7

پس از یافتن دارایی رمزنگاری که می خواهید به BTCC سپرده گذاری کنید، روی آن کلیک کنید. شما به داشبورد سکه منتقل خواهید شد.

1660729523 160 چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟
چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 17

مرحله 8

روی ” کلیک کنیدکنار کشیدن” برای شروع فرآیند خروج.

1660729524 532 چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟
چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 18

مرحله 9

مقدار ارز دیجیتالی را که می خواهید انتقال دهید وارد کنید و آدرس بلاک چین مربوطه را وارد کنید (در مورد ما، آدرس سپرده USDT کپی شده از حساب BTCC ما). پس از پر کردن سایر پارامترهای تراکنش، روی «کلیک کنید.پیش نمایش برداشت از حساب” برای ادامه. پس از آماده شدن، تراکنش خود را تأیید کنید.

1660729524 648 چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟
چگونه Crypto را از Binance US به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 19

مرحله 10

به BTCC برگردید. وجوه باید در حساب BTCC شما موجود باشد. به خاطر داشته باشید که سرعت تراکنش ها بسته به میزان تراکم شبکه می تواند متفاوت باشد.

افکار نهایی

همانطور که می بینید، انتقال ارز دیجیتال از بایننس ایالات متحده به BTCC بسیار شهودی است و تنها در چند دقیقه انجام می شود. با وجوهی که با موفقیت در حساب BTCC شما واریز می شود، می توانید از بازارهای آتی ارزهای دیجیتال استفاده کنید و از طیف گسترده قراردادهای مشتقات و ابزارهای پیچیده معاملاتی BTCC استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا