ارزهای دیجیتال

چگونه طلا همچنان به عنوان یک محافظ در برابر تورم ادامه می دهد؟

در سراسر رکودهای اقتصادی متعدد و بازارهای نزولی، طلا ثابت کرده است که بهشتی برای سرمایه‌گذاران در سراسر جهان است و بسیاری از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند در آن سرمایه‌گذاری کنند تا از سرمایه خود در برابر کاهش ارزش، که ناشی از تورم است، که باعث افزایش قیمت‌های عمومی می‌شود، محافظت کنند.

از آنجایی که قیمت طلا به دلیل دلاری بودن طلا با ارزش دلار آمریکا مرتبط است، دلار قوی‌تر قیمت طلا را پایین‌تر و کنترل‌تر نگه می‌دارد. دلار ضعیف تر، قیمت طلا را به دلیل افزایش تقاضا افزایش می دهد. در نهایت این بدان معناست که زمانی که دلار آسیب پذیرتر است، می توان طلای بیشتری خریداری کرد، که از سرمایه گذاران در برابر رویدادهای اقتصادی مانند کاهش ارزش پول محافظت می کند و یک شبکه ایمنی در طول دوره های بی ثباتی سیاسی ایجاد می کند.

زمانی که دولت‌ها تلاش کردند از اقتصاد خود محافظت کنند، طلا به دلیل توانایی خود برای محافظت از تورم محبوبیت پیدا کرد، مانند سال 1879 زمانی که ایالات متحده یک استاندارد طلا را معرفی کرد که شروع به حمایت از دلار آمریکا با طلای واقعی برای مبارزه با تورم کرد، و در سال 1971 زمانی که رئیس جمهور نیکسون تصمیم گرفت برای به دست آوردن کنترل بهتر بر تبدیل طلا به دلار و بهبود تورم، استاندارد طلا را پایان دهید.

در حالی که این دارایی برای بسیاری از سرمایه گذارانی که مایل به محافظت در برابر تورم هستند، به دلیل ریسک پایین ظاهری سقوط قیمت تبدیل شده است، یک مطالعه از دانشگاه دوک نشان داد که طبقه دارایی در مبارزه با تورم زمانی که برای دوره های بیش از آن سرمایه گذاری می شود موفق ترین بوده است. یک قرن. این نشان داد که سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌مدت دارای نوسانات مهم‌تری هستند که سود سرمایه‌گذاران را تضمین نمی‌کند.

علیرغم سودمندی آن، سرمایه گذاران باید بدانند که بسیاری از شرکت های استخراج طلا به دلیل هزینه های بالای سربار، بدهی، امور مالی، عدم کنترل قیمت کالاها و عدم رعایت آن، ناموفق هستند. سرمایه گذارانی که به دنبال ورود به ارزهای رمزپایه با پشتوانه طلا هستند، گاهی اوقات شکست می خورند زیرا نمی توانند ارزش تجاری ایجاد کنند یا آن را حفظ کنند.

یکی از شرکت‌هایی که تلاش می‌کند راه‌حلی برای این مشکل ارائه کند، زامبی گلد است، یک تجارت پر رونق که هدف آن هدایت انتقال دارایی‌های استخراج به دارایی‌های دیجیتال با پشتیبانی کامل است. این شرکت که در وایت پیپر خود به عنوان «پشتیبانی از طلای واقعی، افراد واقعی و عملیات استخراج واقعی همراه با ارزش واقعی» توصیف می‌شود، معتقد است که مشکلات فعلی در سرمایه‌گذاری طلا به دلیل وجود شرکت‌هایی که «فقدان یک طرح تجاری که منجر می‌شود» وجود دارد. به بهره‌وری کمتر.»

برای حل این مشکلات، توافق بین زامبی توکن و سرمایه گذاران آن تضمین می کند که هیچ وام کسری رخ نخواهد داد. “تعداد نشانه ها ثابت خواهد شد و از تورم جلوگیری می کند. بنابراین، ارزش یک توکن صرف نظر از تقاضا برای توکن یا قیمت طلا افزایش می‌یابد و مقدار پشتوانه طلا برای هر توکن هر ماه افزایش می‌یابد.»

این شرکت معتقد است که هر دارایی باید به سودآوری یک تجارت کمک کند و برای کاهش هزینه بدهی به سایر دارایی ها یارانه ندهد. این کار را با اجازه دادن به دارندگان توکن انجام می دهد تا ذینفع Gold Custodian Trust باشند. در این خزانه، شمش فیزیکی ذخیره می شود.

«استاندارد طلای زامبیسی یک سیستم پولی است که با ارزش طلای فیزیکی پشتوانه می‌شود، با نماد پروژه، درست مانند طلا، کاملاً قابل تقسیم است و ارزش تاریخی و ذاتی آن برای آینده پیش‌بینی شده است.» با پیاده سازی این ساختار، دارندگان توکن زامبیسی تضمین می کنند که سرمایه گذاری آنها در طلا همیشه از نظر کمیت و ارزش افزایش می یابد.

در بازار نزولی امروز، سرمایه‌گذاران دائماً به دنبال راه‌هایی برای محافظت از پرتفوی خود در برابر تورم هستند. در حالی که ثابت شده است که طلا بهشتی برای سرمایه گذاران است، اما هنوز هم بدون ریسک نیست، و بسیاری از سرمایه گذاری ها ممکن است دوره های طولانی برای ایجاد سود داشته باشند. با این حال، تازه‌واردانی مانند زامبی گلد این فضا را مختل می‌کنند و به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهند که روشی مطمئن‌تر و مطمئن‌تر برای سرمایه‌گذاری در طلا با استفاده از ارزهای دیجیتال داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه جدید هیجان انگیز، امروز به وب سایت زامبی گلد سر بزنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا