ارزهای دیجیتال

چگونه رمزارز را از Coinbase به BTCC منتقل کنیم؟ – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

چگونه رمزارز را از Coinbase به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 11

Coinbase یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال، به ویژه در میان مشتریان ایالات متحده است. با این حال، این صرافی عملا هیچ گزینه ای برای کاربرانی که می خواهند در معاملات قراردادهای مشتقات ارز دیجیتال شرکت کنند، ارائه نمی دهد.

از سوی دیگر، BTCC یک پلت فرم معاملاتی دارایی دیجیتال متمرکز بر مشتقات است که به معامله گران اجازه می دهد از قراردادهای آتی بهره ببرند و حرکت های منفی و مثبت بازار را به فرصت های بالقوه پرسود بازار تبدیل کنند.

اگر می‌پرسید چگونه می‌توانید دارایی‌های دیجیتال خود را از کوین‌بیس به BTCC منتقل کنید، بیشتر از این به دنبال آن نباشید – در این مقاله، ما می‌خواهیم مزایای انتقال کریپتو به BTCC را برجسته کنیم و روند انتقال رمزارز از کوین‌بیس به BTCC را در یک مرحله دقیق توضیح دهیم. راهنمای گام به گام

مزایای سپرده گذاری رمزنگاری به BTCC چیست؟

BTCC که در سال 2011 تأسیس شد، یکی از پیشگامان تجارت ارزهای دیجیتال است که به کاربران دارایی دیجیتال امکان می دهد تا از طریق تعدادی ابزار معاملاتی مختلف در بازارهای دارایی دیجیتال شرکت کنند. BTCC به کاربران این امکان را می‌دهد تا در حین پیش‌بینی حرکت‌های آتی قیمت بیت‌کوین، اتریوم و سایر دارایی‌های رمزنگاری محبوب، سود کسب کنند.

BTCC قراردادهای آتی دائمی، روزانه، هفتگی و سه ماهه با USDT ارائه می دهد. علاوه بر این، کاربران می توانند از اهرمی تا 150 برابر برای بزرگنمایی قرار گرفتن در معرض حرکات بازار استفاده کنند.

در اینجا مزایای اصلی استفاده از صرافی ارز دیجیتال BTCC آورده شده است:

  • BTCC که در سال 2011 تأسیس شد، طولانی‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال در صنعت است.
  • کاربران BTCC می توانند از اهرم 150 برابری در معامله آتی روزانه بیت کوین و اتریوم استفاده کنند.
  • این صرافی دسترسی به قراردادهای آتی USDT را با انقضا (روزانه، هفتگی، فصلی) و بدون تاریخ انقضا (Perpetual) ارائه می دهد.

در عرض چند دقیقه یک حساب در BTCC ثبت کنید

اگر قبلاً حسابی در BTCC ثبت نکرده‌اید، می‌توانید تنها با چند کلیک یک حساب جدید باز کنید – به سادگی روی پیوند زیر کلیک کنید و دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.

کاربران جدید با پاداش‌های انحصاری که مستلزم 3500 USDT پاداش در هنگام واریز وجه به BTCC هستند، استقبال می‌شوند. به خاطر داشته باشید که این تبلیغات برای کاربرانی که حساب BTCC خود را تا 7 روز پس از ثبت نام اولیه تامین مالی می کنند در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند ثبت نام و نکات کلی معاملات، این پست وبلاگ مفید منتشر شده توسط تیم BTCC را بررسی کنید.

رمزنگاری را از کوین بیس به BTCC سپرده گذاری کنید

با معرفی مختصر صرافی BTCC و مزایای اصلی آن، احتمالاً آماده هستید تا حساب BTCC خود را با ارزهای دیجیتال تامین کنید. اگر قبلاً بخشی از پورتفولیوی خود را در Coinbase ذخیره کرده اید، این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه آن را به BTCC منتقل کنید.

توجه داشته باشید که مراحل ذکر شده در زیر روند انتقال رمزارز از Coinbase به BTCC با استفاده از برنامه‌های تلفن همراه هر صرافی مربوطه را نشان می‌دهد. هنگام استفاده از کلاینت های دسکتاپ، فرآیند تقریباً یکسان است.

مرحله 1

پس از ورود موفقیت آمیز به حساب BTCC خود، روی ” کلیک کنیدسپردهدکمه ” واقع در ”دارایی های” منو.

صفحه اصلی برنامه تبادل ارز دیجیتال BTCC
چگونه رمزارز را از Coinbase به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 12

گام 2

با انتخاب ارز دیجیتال سپرده مورد نظر خود ادامه دهید. در این راهنما، ما تتر (USDT) را از طریق شبکه اتریوم (ERC–20) ارسال خواهیم کرد. به خاطر داشته باشید که انتخاب یک شبکه بلاک چین در پلتفرم سپرده و برداشت بسیار مهم است. انتخاب یک شبکه بلاک چین متفاوت می تواند منجر به از دست دادن دائمی سرمایه شود.

رمزنگاری را برای انتقال از Coinbase به BTCC انتخاب کنید
چگونه رمزارز را از Coinbase به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 13

مرحله 3

کلیک کنید روی “کپی 🀄 نشانیدکمه ” برای ذخیره آدرس بلاک چین در کلیپ بورد. اگر ارز دیجیتالی را انتخاب کرده اید که برای تسهیل انتقال به اطلاعات بیشتری نیاز دارد، مانند XRP با برچسب مقصد، آن اطلاعات را نیز کپی کنید.

آدرس بلاک چین USDT را از BTCC کپی کنید
چگونه رمزارز را از Coinbase به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 14

مرحله 4

به حساب Coinbase خود وارد شوید و دارایی دیجیتالی را که می‌خواهید به صرافی ارز دیجیتال BTCC منتقل کنید، برداشت کنید.

مرحله 5

روی ” کلیک کنیدارسالدر صفحه اصلی Coinbase برای شروع انتقال ارز دیجیتال.

قابلیت ارسال کوین بیس
چگونه رمزارز را از Coinbase به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 15

مرحله 6

ارز دیجیتالی را که می خواهید از کوین بیس به BTCC منتقل کنید، انتخاب کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، ما از USDT (نوع ERC-20) برای اهداف این راهنما استفاده می کنیم. پس از انتخاب رمزارز، مقدار وجوه مورد نظر برای انتقال را وارد کنید و روی «کلیک کنید.ادامه هید“.

وارد کردن مقدار USDT برای انتقال از Coinbase به BTCC
چگونه رمزارز را از Coinbase به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 16

مرحله 7

آدرس بلاک چینی را که از BTCC کپی کرده اید (مرحله 3 را ببینید) جایگذاری کنید و آن را در قسمت متن اختصاصی قرار دهید. همچنین می‌توانید آدرس‌هایی را که اغلب استفاده می‌کنید در فهرست مخاطبین خود ذخیره کنید. پس از اطمینان از اینکه آدرسی که چسبانده اید واقعا صحیح است، با کلیک بر روی ” ادامه دهید.پیش نمایش ارسال” دکمه.

چسباندن آدرس کیف پول BTCC در Coinbase
چگونه رمزارز را از Coinbase به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 17

مرحله 8

قبل از تأیید انتقال خود، می توانید انتخاب کنید که یک یادداشت اختیاری برای گیرنده خود اضافه کنید. پس از بررسی پارامترهای تراکنش خود، روی “ارسال اکنون” برای اجرای یک انتقال ارز دیجیتال.

ارسال 10 USDT از Coinbase به BTCC
چگونه رمزارز را از Coinbase به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 18

مرحله 9

به منوی دارایی ها در برنامه BTCC برگردید تا بررسی کنید که آیا وجوه برداشت شده از Coinbase رسیده است یا خیر. روی گزینه USDT (یا هر رمز ارز پشتیبانی شده دیگری که انتقال داده اید) کلیک کنید تا “معامله جزئیات“. به خاطر داشته باشید که سرعت تراکنش ها می تواند بسته به سطح ازدحام شبکه متفاوت باشد، بنابراین ممکن است لازم باشد چند دقیقه صبر کنید تا وجه در حساب BTCC شما واریز شود.

جزئیات تراکنش BTCC
چگونه رمزارز را از Coinbase به BTCC منتقل کنیم؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 19

بسته شدن

با وجوه موجود در حساب BTCC خود، می‌توانید از یک پیشنهاد معاملات آتی ارز دیجیتال ارائه شده توسط پلتفرمی که تقریباً به اندازه خود بیت‌کوین وجود داشته است، بهره ببرید. امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده است تا رمزنگاری را از Coinbase به BTCC منتقل کنید و به شما امکان دهد با پیش‌بینی حرکت‌های آتی قیمت سکه‌ها و توکن‌های محبوب، سود کسب کنید.

اگر علاقه مند هستید، می توانید نگاهی به سایر راهنماهای مشابه بیندازید که نحوه انتقال رمزنگاری به BTCC از Binance US، FTX US، Kraken و KuCoin را نشان می دهد:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا