ارزهای دیجیتال

چگونه ده ها نفر از دانش آموزان راهنمایی دنور کارآفرین بیت کوین شدند؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط رایان بریش، آنتونی فلیسیانو و مارک مارایا است که اخیراً چند هفته به 85 دانش‌آموز راهنمایی کمک کرده‌اند تا یک فروشگاه پاپ‌آپ را که در شبکه لایتنینگ بیت‌کوین کار می‌کند، راه اندازی کنند.

در 18 نوامبر 2022، حدود 85 دانش آموز صبح جمعه سرد برفی را در مدرسه راهنمایی STRIVE Prep – Lake در دنور، کلرادو برای شرکت در یک برنامه منحصر به فرد جسارت کردند. حتی با وجود اینکه آنها به دلیل بارش برف شب قبل دیر شروع کردند، یک حس انتظار مشتاقانه در هوا وجود داشت.

رایان بریش، یک بیت‌کوین‌دار دنور، مکرراً در مورد مسائلی که بیت‌کوین می‌توانست به حل آن کمک کند، یا برخی محصولات جدید بیت‌کوین که در مورد آن هیجان‌زده بود، با شخص مهم خود صحبت می‌کرد. همسر او، نیکول، معلم ریاضی کلاس ششم در STRIVE Prep است و شروع به پاسخ دادن کرده بود که باید بیاید و در مورد برخی از پایه های ریاضی اولیه بیت کوین با کلاس او صحبت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا