ارزهای دیجیتال

چگونه درگاه‌های پرداخت رمزنگاری می‌توانند رشد کسب‌وکارهای کوچک را تسریع کنند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

چگونه درگاه‌های پرداخت رمزنگاری می‌توانند رشد کسب‌وکارهای کوچک را تسریع کنند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

کسب و کارهای کوچک سهم قابل توجهی در اقتصاد کلی هر کشور دارند. بسیاری از این مشاغل قبلاً پرداخت‌های رمزنگاری شده را شروع کرده‌اند و گزینه تراکنش پرداخت اضافه شده تبدیل سرنخ و تولید درآمد را بهبود می‌بخشد.

در حال بررسی نحوه عملکرد درگاه‌های پرداخت کریپتو و نحوه پیشروی Unbanked با راه‌حل‌های منحصربه‌فرد خود خواهیم بود.

درگاه پرداخت رمزنگاری چیست؟

پردازنده‌های پرداخت شخص ثالث که با دارایی‌های دیجیتال و ارزهای دیجیتال، عمدتاً بیت‌کوین و اتر سروکار دارند، درگاه‌های پرداخت کریپتو نامیده می‌شوند. ارائه دهندگان خدمات برای چشم انداز فعلی رمزارز بسیار مهم هستند زیرا پذیرش جهانی دارایی های کریپتو را تسریع می کنند.

نوسانات مانعی برای پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال در میان بازرگانان تجاری بوده است. این امر کاربرد ارزهای دیجیتال را در بین کاربران کاهش می دهد زیرا حتی سرسخت ترین علاقه مندان به رمزنگاری گزینه های کمی دارند. در درجه اول به همین دلیل است که درگاه‌های پرداخت کریپتو در حال حاضر مهم هستند، زیرا به بازرگانان اجازه می‌دهند بدون نیاز به کیف پول رمزنگاری یا ابزار تبدیل کریپتو فیات، از ارز دیجیتال به عنوان یک روش پرداخت استفاده کنند.

جذاب‌ترین جنبه‌های دارایی‌های دیجیتال برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال، تازگی و نوسان‌پذیری زیاد آن‌ها است. از سوی دیگر، مشاغل موجود ممکن است همان ویژگی ها را بی ارزش بدانند. دلایل اصلی که کریپتو به عنوان یک گزینه تجاری پرخطر در نظر گرفته می شود، تغییرات سریع در ارزش گذاری آنها به دلیل نوسانات و وضعیت قانونی است. با این حال، همه چیز در حال تغییر است و آنها به سرعت در حال تغییر هستند.

پذیرش جریان اصلی ارزهای دیجیتال به عنوان یک ارز جایگزین قابل دوام واضح است، زیرا اکثر کشورها ممنوعیت‌های مرتبط با کریپتو را لغو می‌کنند. برخی از کشورها حتی بیت کوین را به عنوان ارز قانونی (السالوادور و CAR) اعلام کرده اند. چندین کشور پیشرو قصد خود را برای اجازه استفاده از ارز دیجیتال پس از ایجاد یک چارچوب قانونی مناسب اعلام کرده اند.

شکستن سد پذیرش کریپتو با Unbanked

Unbanked یک راه حل جهانی فین تک است که بر روی بلاک چین ساخته شده است. Unbanked با ادغام تجارت سنتی، فین‌تک و سیستم‌های بانکی با زیرساخت بلاک چین، استفاده از ارزهای دیجیتال را برای تراکنش‌ها و سرمایه‌گذاری‌های روزمره افزایش می‌دهد. این بر اساس این ایده است که دسترسی و کنترل بر امور مالی یکی از حقوق بشر ضروری است. این کسب‌وکار طیفی از محصولات مالی بسیار شخصی‌سازی شده را ارائه می‌کند که به افراد بانکدار، بدون بانک و غیربانک‌دار اجازه می‌دهد تجربه‌ای مالی را طراحی کنند که به اندازه زندگی آنها متمایز است.

اخیراً Unbanked و MasterCard همکاری خود را برای ارائه خدمات کارتی اعلام کردند که به کاربران امکان می دهد دارایی های دیجیتال خود را از طریق این برنامه مجاز خرج کنند. شهروندان اروپایی می توانند برای یک حساب کاربری در Unbanked.com ثبت نام کنند، ارز رمزنگاری شده را سپرده گذاری کنند، و در صورت پذیرش، کارتی برای خرج دارایی های دیجیتال خود دریافت کنند.

دارندگان کارت بدون بانک به 15 ارز دیجیتال مختلف از جمله BTC، ETH، UNI، XLM و UNBNK دسترسی دارند تا حساب کاربری خود را تامین کنند. امکان تبدیل ارز دیجیتال به فیات در زمان واقعی در مشاغلی که کارت می‌پذیرند توسط کارتی با پشتوانه ارز دیجیتال صادر شده توسط موروند ارائه می‌شود. این کارت خدمات مالی، پرداخت و ارزهای دیجیتال متمایز را ارائه می دهد که استفاده و دسترسی دارندگان کارت به ارزهای مجازی را تسهیل می کند.

Unbanked که در سال 2018 تأسیس شد، به صدها هزار مشتری خدمات رسانی می کند و توسط جامعه سرمایه گذارانی که از کاربران محصول نیز هستند حمایت مالی می شود. Unbanked به امنیت، حریم خصوصی و انطباق خود افتخار می کند و پلتفرم آن برای تسریع پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال در نظر گرفته شده است.

برندهای Web3 مانند Litecoin Foundation، Nexo، StormX، Stacks و دیگر شرکت‌های پیشرو ارزهای دیجیتال از زیرساخت Unbanked استفاده می‌کنند. با این گسترش، همه شرکای Unbanked می توانند برنامه های کارت خود را به ساکنان بریتانیا و بخش هایی از اروپا ارائه دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا