ارزهای دیجیتال

چگونه خریدار مناسب برای NFT خود را پیدا کنید

علیرغم رکود اخیر در بازار ارزهای دیجیتال و NFTها، موارد استفاده از NFTها به طور مداوم در حال گسترش است. NFT ها برای ماندن اینجا هستند و با کاهش قیمت های فعلی، نشان دهنده یک فرصت خرید خوب برای سرمایه گذاران است.

اما با توجه به اینکه NFT ها یک فناوری جدید هستند، خریداران و فروشندگان همچنان با مشکلاتی مواجه هستند زیرا اکثر پلتفرم ها یافتن NFT های مناسب را بسیار سخت می کنند. شرکتی به نام LUDO در حال حاضر در حال توسعه پلتفرم خود برای ساده سازی تجربه کاربری در آینده نزدیک است. امروزه، بدون بهینه سازی یا تجمیع در بازارها، قرار گرفتن در معرض ارگانیک، سئو یا تبلیغات مناسب، یافتن NFT های مناسب دشوار است. اما با ابزارهایی که Ludo برای فضا توسعه می دهد، همه اینها را تغییر خواهند داد.

NFTها در دو سال گذشته بسیار محبوب شده اند و افزایش 200 برابری در حجم معاملات را ثبت کردند و تا اواخر سال 2021 به 21.5 میلیارد دلار رسید. با این حال، چنین رشدی همچنین به اشباع در بازار منجر شده است. فضای NFT آنقدر عظیم و شلوغ شده است که کشف پروژه های امیدوارکننده مانند یافتن یک سوزن در انبار کاه است.

بازارهای پیشرو NFT مانند OpenSea و Rarible با موفقیت خریداران و فروشندگان را به هم متصل کرده اند، اما در عین حال، دامنه آنها عمدتاً به صفحات اول و تبلیغات محدود می شود. این یک شکاف ایجاد می کند، به ویژه به این دلیل که بازارهای NFT موجود به ندرت برای سازندگان دوست هستند.

اکثر بازارهای NFT بیش از هر چیز، از جمله گردش مالی مشتری، بر حجم معاملات بالا تمرکز می کنند. اما در حالی که پروژه‌های «پرطرفدار» از الگوریتم پلتفرم فشار زیادی می‌برند، بقیه غیرقابل کشف باقی می‌مانند. بنابراین، بدون هیچ گزینه جستجویی که به خریداران کمک می‌کند پروژه‌هایی را که دوست دارند پیدا کنند، تقریباً غیرممکن است که پروژه‌های کوچک‌تری را پیدا کنید که در 100 پروژه برتر قرار نگیرند. در عین حال، سازندگان برای فروش NFT‌های خود مشکل دارند، مگر اینکه فوق‌العاده مد روز باشند یا داشته باشند. بودجه بازاریابی هنگفت اگر یک بخش “کاوش” وجود داشت که به خریداران کمک می کرد پروژه هایی را مطابق با سلیقه و علایق خود پیدا کنند، همه چیز متفاوت می شد. این همچنین به طور قابل توجهی به سازندگان قدرت می دهد و شانس فروش آنها را افزایش می دهد. اینجاست که لودو وارد می شود.

LUDO، یک پلتفرم همه کاره NFT

Ludo یک گردآورنده موتور فراجستجوی مبتنی بر داده است که داده‌های کاربر را تغذیه می‌کند تا به مجموعه‌های NFT در دستیابی به حداکثر قابلیت کشف کمک کند. با مجموعه‌ای از ابزارها و ویژگی‌های نمایه‌سازی که به پروژه‌های منحصربه‌فرد کمک می‌کند تا از بین دیگران متمایز شوند و به خریدارانی با علایق مشابه دسترسی پیدا کنند. کاربران بر اساس الگوریتم پروفایل اختصاصی مبتنی بر هوش مصنوعی یا اتصال کیف پول های دیجیتالی خود، از یک تجربه متاورس متناسب با نیازهایشان لذت می برند.

می توان Ludo را به عنوان بهینه ساز جدید فضا در نظر گرفت، به همین ترتیب، گوگل تبلیغات و عملکردهای جستجو را با توجه به پروفایل کاربران بهینه می کند.

Ludo یک فروشگاه اپلیکیشن است که اپلیکیشن‌های مشابهی را به کاربرانی که به آن‌ها علاقه دارند توصیه می‌کند، این برنامه‌ها می‌تواند NFT، کلکسیون‌های متاورس و سایر موارد غیرقابل تعویض باشد. این می تواند به سازندگانی مانند شما کمک کند تا بهترین ارزش را برای انواع NFT ها بدون اتکا به بازاریابی ویروسی داشته باشند.

در نتیجه، بازارهایی مانند Opensea پلتفرم هایی هستند که هر خریداری می تواند از هر فروشنده ای خرید کند. این منجر به مشکلات اشباع و کشف برای سازندگان می شود. با این حال، Ludo ابزاری است که به اتصال خریداران مناسب به فروشندگان مناسب بر اساس داده‌های پروفایل کاربر و ترجیحات کمک می‌کند و فرصت‌های هیجان‌انگیز جدیدی را برای هر دو باز می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا