ارزهای دیجیتال

چگونه تابستان به یک فصل آلتکوین کوتاه مدت تبدیل می شود؟

اتریوم کلاسیک (ETC)، Filecoin (FIL) و Lido DAO (LIDO) بر بخش آلتکوین تسلط دارند زیرا از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بزرگ برتری دارند. اولین کریپتو با ارزش بازار بهترین ماه خود را در سال 2022 ثبت کرده است، اما هنوز با میانگین بازده ماهانه این توکن ها فاصله دارد.

طبق تحقیقات Arcane، آلت‌کوین‌ها در ماه گذشته به طور متوسط ​​عملکرد 40 درصدی را تجربه کرده‌اند، زیرا بازار ارزهای دیجیتال یک «رالی کلاسیک تسکین» را تجربه کرده است. جولای یک ماه سبز تاریخی برای دارایی های دیجیتال بوده است.

در این دوره، طبقه دارایی های نوپا شاهد گسترش دو بخش حیاتی، مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) بوده است. همانطور که در زیر مشاهده می کنید، این افزایش به ویژه برای ارزهای دیجیتال با ارزش متوسط ​​مثبت بوده است.

منبع: Arcane Research

این رالی بازار به کاهش سهم بازار بیت کوین و استیبل کوین تبدیل شده است که نشان دهنده افزایش ریسک پذیری برای سرمایه گذاران کریپتو و قدرت بیشتر برای اتریوم است. Arcane Research اشاره کرد:

فقدان قدرت اتر نسبت به بیت کوین در هفته گذشته، این هفته معکوس شد، زیرا اتر سهم بازار خود را 0.43 درصد افزایش داده است، در حالی که بیت کوین 0.22 درصد از دست داده است. قابل ذکر است که بیت کوین و استیبل کوین در این هفته در حال از دست دادن سهم خود از بازار هستند (…).

اتریوم ممکن است برای درک عملکرد فعلی قیمت بسیار مهم باشد. این ارز دیجیتال یک تاریخ آزمایشی برای استقرار “ادغام” دارد، رویدادی که لایه اجرای آن (اثبات کار) را با لایه اجماع خود (اثبات سهام) ترکیب می کند.

آلت کوین‌هایی مانند Lido Dao و Ethereum Classic ممکن است از تغییر قریب‌الوقوع در این بلاک چین سود ببرند. ارز دیجیتال سابق افزایش یافته است زیرا کاربران بیشتری می‌خواهند ETH خود را به اشتراک بگذارند و در مدل اجماع اتریوم (2.0) برای دریافت پاداش شرکت کنند.

اتریوم کلاسیک عملکرد مثبتی داشته است زیرا ممکن است به پناهگاهی امن برای استخراج کنندگان اتریوم تبدیل شود. این بخش با نابودی اجتناب‌ناپذیری مواجه است زیرا مدل اجماع جدید ETH تراکنش‌ها را با مکانیزم متفاوتی تأیید می‌کند.

اتریوم ETH ETHUSDT
قیمت اتریوم در نمودار 4 ساعته حرکت می کند. منبع: ETHUSDT Tradingview

آیا ادغام حرکت صعودی بیشتری را برای آلتکوین ها فراهم می کند

از این نظر، و تا زمان راه‌اندازی شبکه اصلی «ادغام»، آلت‌کوین‌ها ممکن است به گسترش مسیر صعودی خود ادامه دهند. داده‌های یک کاربر با نام مستعار بر اهمیت این رویداد و اینکه چرا ممکن است سرمایه تازه‌ای به این اکوسیستم تزریق کند، قیمت اتریوم و بخش آلت‌کوین را افزایش می‌دهد.

کاربر ادعا می کند که این ارز دیجیتال سازگار با محیط زیست، اجتماعی و حکومت (ESG) خواهد بود. این اطمینان را به مؤسسات جدید می‌دهد تا روی موفقیت بلندمدت اتریوم شرط‌بندی کنند. کاربر گفت:

صرف نظر از افکار شخصی شما در مورد ESG، اگر می‌خواهید از دارایی‌های رمزنگاری شده استفاده کنید، کنترل روایت پیرامون انتشارات و پایداری ضروری است. بیت کوین تصمیم گرفته است که این موضوع را نادیده بگیرد. جدا شدن اتریوم از PoW باید برای هر دو دارایی مثبت باشد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا