ارزهای دیجیتال

چگونه بیت کوین می تواند زندگی داخلی ما را غنی کند؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط لوگان بولینگر، حقوقدان و نویسنده یک خبرنامه هفتگی رایگان در مورد تلاقی بیت کوین، اقتصاد کلان، ژئوپلیتیک و قانون است.

من بیشتر علاقه مندم که این سوال را بپرسم، آیا دنیایی که می خواهیم در آن زندگی کنیم، دنیایی است که باید همه جنبه های زندگی یک فرد را بیش از حد مالی کنیم زیرا شرایط مالی در سطح کلان به گونه ای است که شما باید تمام وجود خود را در آن مالی کنید. به منظور ادامه دادن یا جلو افتادن؟ آیا این واقعاً یک پیروزی برای دموکراسی و نوع رفاه روحی-روانی همه ما و زندگی‌هایی است که می‌خواهیم زندگی کنیم؟ در مقابل چیزی مانند بیت کوین، این یک نیروی تعریف‌کننده است که اساساً می‌گوید، زیرا ما فکر می‌کنیم ممکن است دنیایی بهتر باشد که در آن واقعاً بتوانید پول خود را پس انداز کنید و فقط مجبور نباشید آن را خرج کنید یا سرمایه‌گذاری کنید یا روی برخی چیزها حدس و گمان بزنید. راه هایی را برای احساس رضایت یا رضایت بیشتر به عنوان یک شخص باز کنید و آیا می توانید چیزهای دیگری را دنبال کنید؟ من فکر می کنم در نهایت پایان بیت کوین این است که همه ما به طور جمعی کمتر به پول فکر می کنیم و بیشتر به چیزهای دیگری که به آنها علاقه مندیم فکر می کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا