ارزهای دیجیتال

چگونه با Binance Simple Earn پاداش روزانه ارزهای دیجیتال دریافت کنیم – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها

چگونه با Binance Simple Earn پاداش روزانه ارزهای دیجیتال دریافت کنیم - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها 9

Binance Simple Earn که در سپتامبر 2022 راه اندازی شد، یک پلتفرم پس انداز رمزنگاری است که به کاربران امکان می دهد با دارایی های دیجیتال نقطه ای خود درآمد غیرفعالی ایجاد کنند. این پلتفرم پس انداز و محصولات را در یک پلتفرم ساده که برای افزایش کاربرد دارایی های رمزنگاری بیکار طراحی شده است، ترکیب می کند.

Binance Simple Earn چیست؟

Binance Simple Earn یک پیشنهاد سرمایه گذاری دارایی دیجیتال است که به سرمایه گذاران رمزنگاری امکان می دهد تا پاداش های روزانه حاصل از دارایی های رمزنگاری موجود خود را کسب کنند. Simple Earn که بخشی از پلتفرم Binance Earn گسترده‌تر است را می‌توان به عنوان یک در نظر گرفت حساب پس انداز کریپتوکه به کاربران بایننس این امکان را می دهد که در پس انداز محصولات مشترک شوند و بیت کوین، اتریوم و دارایی های متعدد دیگر را به اشتراک بگذارند.

پلت فرم فرآیند را ساده می کند ایجاد درآمد غیرفعال با دارایی های کریپتوو به کاربران این امکان را می دهد که از محصولات قفل شده و انعطاف پذیر استفاده کنند و از قدرت اشتراک گذاری کریپتو و انباشت نرخ بهره بهره ببرند.

با عرضه پلتفرم در اوایل سال جاری، بایننس یکپارچه محصولات پس انداز انعطاف پذیر، پس انداز قفل شده و سهام قفل شده، تحت چتر Simple Earn. از نوامبر، این پلتفرم دارای بیش از 300 محصول رمزنگاری با سطوح نرخ درصد سالانه (APR) و مدت زمان اشتراک متفاوت است.

محصولات Binance Simple Earn را می توان به دو دسته کلی دسته بندی کرد: قابل انعطاف و قفل شده است محصولات در حالی که محصولات انعطاف پذیر به کاربران اجازه می دهند دارایی های خود را در هر زمانی برداشت کنند، محصولات قفل شده از کاربران می خواهند که برای مدت زمان طولانی تری از رمزنگاری خود جدا شوند. با این حال، محصولات قفل شده معمولاً به کاربران اجازه می‌دهند تا مقادیر بیشتری ارز رمزنگاری شده را واریز کنند و APR بالاتری کسب کنند. برای مشاهده جزئیات بیشتر تفاوت بین محصولات انعطاف پذیر و قفل شده، جدول زیر را ببینید.

محصولات با مدت انعطاف پذیر محصولات با مدت قفل
توزیع جوایز جوایز اولیه در روز سوم به حساب Spot واریز می شود. پس از آن، روزانه جوایز اولیه در روز سوم به حساب Spot واریز می شود. پس از آن، روزانه
بازخرید دارایی هروقت پس از پایان دوره قفل شده
انتظارات بازده کم تا متوسط متوسط ​​به بالا

چگونه از Binance Simple Earn استفاده کنیم؟

برخلاف برخی محصولات DeFi که بازده تولید می کنند، که به دانش گسترده ای از الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS)، کیف پول های رمزنگاری، استخرهای سهام، نوسانات کارمزد تراکنش ها و موارد دیگر نیاز دارند، Simple Earn مانع ورود را کاهش می دهد و تازه واردان ارز دیجیتال را قادر می سازد. و جانبازان به طور یکسان برای ایجاد درآمد غیرفعال با کریپتو.

اگر علاقه مند به کسب جوایز و مشاهده نحوه کسب بازدهی بالا، قرار دادن جوایز و استفاده از پیشنهادات پس انداز بایننس هستید، ابتدا باید با نحوه عملکرد بایننس Simple Earn آشنا شوید.

مراحل ذکر شده در بخش زیر را دنبال کنید تا نحوه اشتراک در یک محصول Simple Earn را بیاموزید، ببینید نرخ بهره Binance در عمل چگونه کار می‌کند و نحوه پرداخت ارز دیجیتال چگونه کار می‌کند.

Binance Simple Earn: راهنمای گام به گام

در این راهنما، شما را با روند اشتراک در یک محصول Simple Earn آشنا خواهیم کرد. برای اهداف این راهنما، ما از BNB، ابزار اصلی و دارایی حاکمیتی اکوسیستم زنجیره هوشمند BNB (BSC) استفاده خواهیم کرد. با این حال، این فرآیند تقریباً در دارایی‌های دیجیتال مختلف و انواع محصولات Simple Earn (انعطاف/قفل) یکسان است.

مرحله 1: Simple Earn را باز کنید

گزینه Binance Simple Earn در صفحه اصلی بایننس هایلایت شده است
چگونه با Binance Simple Earn پاداش روزانه ارزهای دیجیتال دریافت کنیم - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها 10

ابتدا باید وارد حساب Binance خود شوید. اگر حساب Binance ندارید، می توانید برای ایجاد آن اینجا کلیک کنید. پس از آن، انتخاب کنید کسب درآمد ساده از بدست آوردن منوی کشویی در صفحه اصلی Binance.

مرحله 2: یک محصول Simple Earn را برای اشتراک انتخاب کنید

تصویری از داشبورد Binance Simlpe Earn
چگونه با Binance Simple Earn پاداش روزانه ارزهای دیجیتال دریافت کنیم - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها 11

پلتفرم Simple Earn دارای بیش از 300 محصول انعطاف‌پذیر و قفل‌شده است که بر اساس حداکثر APR مورد انتظار، مدت زمان، گزینه‌های انعطاف‌پذیر/قفل‌شده، و بدیهی است که بر اساس نوع دارایی پشتیبانی‌شده متفاوت است. می‌توانید دارایی‌ای را که می‌خواهید استفاده کنید جستجو کنید، یا از فیلترها برای نمایش دارایی‌هایی که در حساب لحظه‌ای شما واریز شده‌اند استفاده کنید. پس از انتخاب محصولی که می خواهید در آن مشترک شوید، کلیک کنید اشتراک در.

مرحله 3: مدت زمان اشتراک خود را انتخاب کنید

اشتراک در طرح بایننس Simple Earn
چگونه با Binance Simple Earn پاداش روزانه ارزهای دیجیتال دریافت کنیم - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها 12

همانطور که در بالا ذکر شد، ما از BNB برای اهداف این راهنما استفاده خواهیم کرد و آن را برای مدت 120 روز قفل می کنیم تا APR تخمینی 5.9٪ تولید شود.

در سمت راست صفحه، می‌توانید تمام اطلاعات حیاتی مربوط به طرح پس‌انداز، از جمله سود تخمینی، آوریل و تاریخ‌های مهم را مشاهده کنید.

می توانید آن را روشن یا خاموش کنید اشتراک خودکار بسته به اینکه بخواهید پس از انقضای محصول (در مورد ما 120 روز) به طور خودکار مجدداً مشترک شوید یا خیر.

برای شروع اشتراک Simple Earn، کلیک کنید تایید.

مرحله 4: اشتراک Simple Earn را تأیید کنید

پنجره بازشو تایید اشتراک Binacne Simple Earn
چگونه با Binance Simple Earn پاداش روزانه ارزهای دیجیتال دریافت کنیم - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها 13

پس از تأیید اشتراک Simple Earn، باید با یک پنجره بازشو از شروع موفقیت آمیز طرح به شما اطلاع دهد. برای مدیریت برنامه های خود، کلیک کنید مشاهده هلدینگ. برعکس، همچنین می‌توانید برنامه‌های Simple Earn فعال و گذشته خود را با رفتن به بخش Earn wallet که در صفحه حساب تو در تو قرار دارد، مدیریت کنید.

نحوه مدیریت اشتراک های Simple Earn

را Earn wallet مرکز مرکزی است برای مدیریت اشتراک‌های فعال و گذشته Simple Earn – به کاربران امکان می‌دهد ارزش کل موقعیت‌های خود، سود روزانه و کل، پرداخت‌های نرخ بهره تخمینی، تاریخ بازخرید، دوره قفل شده (در صورت وجود) و موارد دیگر را ببینند.

صفحه اصلی کیف پول Binance Earn
چگونه با Binance Simple Earn پاداش روزانه ارزهای دیجیتال دریافت کنیم - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها 14

یکی از ویژگی‌های مفیدی که از طریق کیف پول Earn در دسترس است، امکان بازخرید دارایی‌های کریپتو قبل از پایان دوره قفل شدن است. می‌توانید این ویژگی را با پیمایش به سمت راست صفحه (که در تصویر بالا با رنگ قرمز مشخص شده است) پیدا کنید.

در حالی که بازخرید دارایی‌ها قبل از پایان قفل شدن امکان‌پذیر است، با انجام این کار، بهره تعلق نمی‌گیرد. همچنین، بازخرید زودهنگام آنی نیست – ممکن است چند روز طول بکشد تا دارایی‌ها به کیف پول نقدی منتقل شوند.

پنجره بازخرید اولیه بایننس Simple Earn
چگونه با Binance Simple Earn پاداش روزانه ارزهای دیجیتال دریافت کنیم - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها 15

اگر به مشکل بازخرید زود هنگام راضی هستید و همچنان می خواهید ادامه دهید، ابتدا باید با قرارداد خدمات ساده کسب درآمد موافقت کنید و سپس کلیک کنید زودتر بازخرید کنید.

شایان ذکر است که بازخرید زودهنگام تنها زمانی باید مورد استفاده قرار گیرد که عواقب غیرقابل پیش‌بینی، مانند شرایط شدید بازار یا نیاز فوری به دارایی‌های کریپتو ایجاد شود. اگر مشکوک هستید که ممکن است قبل از پایان دوره قفل به دارایی های رمزنگاری سپرده شده نیاز داشته باشید، باید قویاً به جای آن از محصولات انعطاف پذیر Simple Earn استفاده کنید – به این ترتیب، صرف نظر از زمان برداشت وجوه، سود کسب شده از بین نخواهد رفت.

افکار نهایی

Binance Simple Earn محصولات سهامداری و پس انداز را در یک حساب سود ارز دیجیتال ترکیب می کند که استفاده از آن آسان است و از صدها ارز دیجیتال مختلف پشتیبانی می کند. بسته به خواسته ها و نیازهای کاربران، آنها می توانند از بین بیش از 300 گزینه انعطاف پذیر و قفل شده موجود در Simple Earn انتخاب کنند.

اگر می‌خواهید درباره عملکردهای درونی Simple Earn، محاسبه و توزیع پاداش‌های رمزنگاری اطلاعات بیشتری کسب کنید، لطفاً از شما می‌خواهیم مقاله اخیر ما را در این زمینه بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا