ارزهای دیجیتال

چگونه این 5 کریپتو جدید 50 میلیارد دلار ارزش بازار داشتند؟

به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان کریپتو از بازار نزولی نگران نیستند زیرا به معرفی آلت‌کوین‌ها یا توکن‌های جدید در فضا ادامه می‌دهند.

به همین دلیل است که پلتفرم داده اطلاعاتی و قیمت ارز دیجیتال CoinGecko اکنون 13201 ارز دیجیتال را ردیابی می کند.

علیرغم ماه خونین سپتامبر برای اکثر ارزهای دیجیتال، ارزش بازار جمعی این دارایی های دیجیتال در حال حاضر 986 میلیارد دلار است.

همانطور که انتظار می رفت، بیت کوین و پادشاه آلت کوین اتریوم همچنان به تسلط خود ادامه می دهند زیرا به ترتیب 38% و 16.3% از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهند.

اما در حالی که به نظر می رسد این دو رهبر بسته همیشه در کانون توجه هستند، توکن های دیجیتال کمتر شناخته شده دیگری نیز وجود دارند که به تازگی به پشته پیوسته اند.

Crypto Quintet برای 50 میلیارد دلار MC حساب می کند

تنها در هفتم اکتبر امسال، چهار روز پس از عرضه اولیه، پنج ارز دیجیتال جدید مجموعاً 50.75 میلیارد دلار ارزش بازار را به خود اختصاص دادند.

این “تازه واردان” مجبور نبودند برای مدت طولانی منتظر بمانند تا صدای بلندی ایجاد کنند تا سر در حوزه ارزهای دیجیتال در حال رشد ایجاد کنند.

در میان پنج مورد، RIMAUUNANGIS (RTX) با ارزش بازار 27.8 میلیارد دلاری خود پیشتاز بود. در زمان مطبوعات، ردیابی از CoinMarketCap نشان می دهد که دارایی دیجیتال با محوریت NFT با قیمت 13.89 دلار معامله می شود.

GOLCOIN (GLC) و Joystick (JOY) در رتبه 2 قرار گرفتندnd و 3rd با ارزش کل رقیق شده آنها به ترتیب 17.8 میلیارد دلار و 3.29 میلیارد دلار. GLC با قیمت 61 دلار تغییر می کند در حالی که توکن بازی JOY با قیمت 0.65 دلار معامله می شود.

به این سه رمزارزهای تازه معرفی شده آنها، ELAN و Shihtzu Exchange (STZU) می‌پیوندند.

ELAN 4 استهفتم با سقف 1.04 میلیارد دلاری خود در حالی که STZU با ارزش بازار 730.2 میلیون دلاری خود در انتهای جدول قرار گرفت.

یک یادآوری سریع برای سرمایه گذاران

در حالی که تعداد روزافزون ارزهای رمزنگاری شده نشان دهنده علاقه شدید و انتظارات بالا برای سودآوری در فضای کریپتو است، سرمایه‌گذاران بار دیگر در برخورد با دارایی‌های رمزنگاری جدید محتاطانه عمل کنند.

طرح‌های Pump and Dump در طول سال‌ها قربانی بسیاری از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال شده است و کلاهبرداران برای به دست آوردن پول آسان مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

به شدت توصیه می‌شود که سرمایه‌گذاران بالقوه کریپتوهای مختلف تحقیقات کاملی در مورد دارایی‌ای که قصد دارند پول خود را برای آن خرج کنند، انجام دهند.

بیشتر اوقات، این کلاهبرداران تمایل دارند از ترس از دست دادن (FOMO) افراد و حتی شرکت‌هایی که امید خود را به توکن‌ها و پروژه‌های جدید برای تقلید از موفقیت سرمایه‌گذاران اولیه بیت‌کوین بسته‌اند، استفاده کنند.

Crypto total market cap at $907 billion | Featured image from Pro Bono Australia, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا