ارزهای دیجیتال

چه زامبی چینی؟ کاردانو در تعداد توسعه دهندگان فعال، بلاک چین ها را در صدر قرار می دهد

کاردانو اغلب مورد انتقاد کسانی قرار گرفته است که در فضای کریپتو کار می کنند و اغلب «عدم رشد» آشکار شبکه را به سخره گرفته اند. این امر به ویژه در مورد بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi) بلاک چین برجسته تر بوده است، زیرا همچنان به خوبی از همتایان خود در این بخش عقب مانده است. با این حال، با توجه به اینکه چقدر توسعه در حال انجام است، صحبت ها در مورد اینکه کاردانو یک بلاک چین «مرده» است، نمی تواند دور از واقعیت باشد.

یکی از فعال ترین

پیشرفت هایی که در شبکه کاردانو انجام می شود نشان می دهد که چقدر روی بلاک چین کار می شود. در ذات سرمایه گذاران رمزارز این است که بلاک چین ها را اساسا بر اساس تبلیغاتی که به دست می آورند و نه توسعه واقعی در حال انجام، قضاوت کنند، که روند خوبی برای این فضا نبوده است.

حدود دو هفته پیش، ایوان ون نس، ماکسیمالیست اتریوم، در توییتر کاردانو را یک زنجیره زامبی خطاب کرد و فعالیت کم در شبکه را به سخره گرفت. با این حال، آمار موجود است و نشان داده شده است که Cardano یکی از شبکه‌هایی است که بیشترین توسعه را داشته است.

در گزارش Coin98 Analytics، کاردانو دومین بلاک چین با فعال ترین تعداد توسعه دهندگان بود. این تنها پس از اتریوم قرار گرفت و از بلاک چین های محبوب در فضا جلوتر بود. این کشور در رتبه بندی بالاتر از هکرهای بزرگ مانند Solana، Polkadot و Bitcoin قرار دارد.

کاردانو (ADA) در نمودارها

در طول سال گذشته، کاردانو از نظر قیمت بدتر از سایر بلاک چین ها ضربه خورده است. بیش از 88 درصد نسبت به قیمت بالای خود کاهش یافته است و تا کنون بهترین قدرت را در بازار نزولی نشان نداده است، اما هنوز مقداری جنگ در دارایی دیجیتال باقی مانده است.

ADA price falls to $0.37 | Source: ADAUSD on TradingView.com

گزارشی از CryptoQuant، دارایی دیجیتال را با توجه به شاخص قدرت نسبی آن (RSI) در موقعیتی بیش از حد فروش قرار داده است، که به این معنی است که ممکن است بازیابی برای دارایی دیجیتال در حال انجام باشد. اما احساسات عمومی بازار، اقبال خوبی را برای دارایی دیجیتال به همراه نداشته است. ممکن است در روزهای آینده فروش های بیشتری در مورد دارایی دیجیتال رخ دهد.

برخی از شاخص ها قیمت Cardano را قبل از رسیدن به پایین ترین سطح بازار به زیر 0.25 دلار رسانده اند، اما در این بین، دارایی دیجیتال توانسته است به طور محکم بالای 0.35 دلار نگه دارد، نقطه ای که به پشتیبانی حیاتی برای ارز دیجیتال تبدیل شده است.

پیشرفت‌های فعال در بلاک چین، وضعیتی را برای ارز دیجیتال نشان می‌دهد. IOG، توسعه‌دهنده شبکه Cardano، تأیید کرده است که تاکنون 102 پروژه در بلاک چین مستقر شده‌اند و اکنون 6.4 میلیون توکن بومی با بیش از 63000 سیاست توکن وجود دارد.

Featured image from Analytics Insight, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا