ارزهای دیجیتال

چه اتفاقی می‌افتد زیرا قیمت الگوند همچنان شلوغ است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت الگوراند در طول ماه نوامبر به روند قیمت منفی ادامه می دهد. آلت کوین از ابتدای ماه جاری تاکنون بیش از 40 درصد کاهش یافته است. طی 24 ساعت گذشته، ALGO با تاکید بر ادامه حرکت جانبی قیمت، 0.6 درصد در نمودار خود افزایش یافته است.

در حال حاضر، سکه در سطح مقاومتی حیاتی گیر کرده است. چشم انداز فنی به سمتی اشاره می کند که ALGO ممکن است به زودی به قیمت بازگردد. فشار خرید به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، که نشان دهنده این واقعیت است که سکه در حال فروش گسترده بوده است. اگر Algorand قرار است تحت تاثیر صعودی قرار گیرد، خریداران باید بلافاصله دوباره وارد بازار شوند.

انتظار می‌رود که اگر خرس‌ها دوباره حرکت بالاتر از 0.23 دلار را متوقف کنند، قیمت این دارایی در سطح 0.20 دلار تراکم‌تر خواهد شد. باید دید که آیا Algorand سطح قیمت 0.24 دلار را پس می گیرد یا خیر.

تحلیل قیمت الگوراند: نمودار یک روزه

Algorand در نمودار یک روزه 0.23 دلار قیمت داشت منبع: ALGOUSD در TradingView

ALGO در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.23 دلار به حراج گذاشته شد. سقف قیمت سربار 0.24 دلار بود و آلتکوین هر بار که به سمت آن منطقه می رفت با رد مواجه می شد. با فروش گسترده، Algorand می تواند سطح قیمت 0.23 دلار را از دست بدهد و از مرز 0.22 دلار عبور کند و برای مدتی روی 0.20 دلار بماند.

می توان انتظار داشت که آلتکوین برای مدتی قبل از رسیدن به 0.20 دلار با قیمت 0.22 دلار معامله شود، و در صورت بازگشت خریداران، ALGO می تواند از علامت قیمت 0.22 دلار به سمت بالا ردیابی کند. میزان معامله الگوراند در جلسه گذشته کاهش یافته است که فروش را برجسته می کند.

تحلیل فنی

الگوراند قیمت
الگوراند کاهش خریداران را در نمودار یک روزه | منبع: ALGOUSD در TradingView

در بیشتر این ماه، قیمت الگوراند شاهد کشش فروشندگان بوده است. الگوراند در ابتدای ماه بیش از حد ارزش گذاری شد، اگرچه گاوها نتوانستند حرکت قیمت را حفظ کنند. شاخص قدرت نسبی کمتر از علامت 40 بود، که نشان می دهد دارایی حتی زیر منطقه خنثی بود، که نشان می دهد قدرت خرید ضعیف است.

مطابق با همان قرائت، ALGO زیر میانگین متحرک 20 ساده (SMA) باقی ماند. اگر قیمت سکه بالاتر از 20-SMA حرکت کند، تز نزولی می تواند باطل شود. طبق قرائت 20-SMA، فروشندگان حرکت قیمت را هدایت می کردند.

الگوراند قیمت
الگوراند یک سیگنال فروش را در نمودار یک روزه | منبع: ALGOUSD در TradingView

در نمودار 24 ساعته، واگرایی میانگین متحرک ALGO (MACD) روند قیمت و احتمال برگشت حرکت را نشان می دهد. MACD به شکل گیری نوارهای سیگنال قرمز ادامه داد که نشانه هایی برای سرمایه گذاران برای فروش دارایی بود.

شاخص حرکت جهت دار (DMI) قدرت جهت قیمت را نشان می دهد. DMI منفی بود زیرا خط -DI (نارنجی) بالای خط +DI (آبی) بود. شاخص جهت دار متوسط ​​(قرمز) نیز بالاتر از 20 بود، به این معنی که حرکت قیمت فعلی در حال افزایش است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا