ارزهای دیجیتال

چند ضلعی (MATIC) مسیر رو به پایین با مقاومت در سطح 0.94 دلار روبرو می شود

حتی با وجود گزارش‌های دلگرم‌کننده از بسته شدن توافق‌نامه‌های Polygon و تبدیل شدن به یکی از توکن‌های به دست آمده توسط نهنگ‌های ETH، آینده توکن اصلی آن، MATIC، چندان روشن به نظر نمی‌رسد.

از 13 سپتامبر به بعد، در راستای بقیه بازار ارزهای دیجیتال سقوط کرد. صعود 7 تا 12 سپتامبر در نهایت توسط خرس‌ها در ناحیه مقاومت 0.9403 دلار رد شد.

با همان بازه زمانی 5 روزه از آن زمان، ارزش توکن به میزان خیره کننده 20.65 درصد کاهش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، قیمت توکن در اطراف سطح اصلاحی فیبوناچی 78.60، بین 0.6898 تا 0.7770 دلار در نوسان بود.

معامله گران باید به سطح 61.80 Fib (اکنون 0.6989 دلار) و سطح حمایت 0.7185 توجه داشته باشند. این دو عامل روند نزولی را خنثی کرده اند و به حرکت صعودی در مارک های ساعتی برخی حمایت های بسیار مورد نیاز را داده اند.

Chart: TradingView.com

Momentum صعودی چند ضلعی در تقاضا

همچنین به نظر می رسد حرکت صعودی در بازه زمانی 1 ساعته در حال افزایش است. افزایش در ارزش RSI Stoch نشان می دهد که تقاضا برای ارز دیجیتال در حال افزایش است.

علاوه بر این، اندیکاتور مومنتوم نشان می دهد که روند رو به افزایش است. با این حال، مقدار بیشتری از تکانه تولید شده در اینجا، می تواند تأثیر عمده ای بر تصویر گسترده تر داشته باشد.

این روند صعودی جزئی ممکن است ناشی از گسترش فعالیت های توسعه در زنجیره Polygon باشد. بر اساس تجزیه و تحلیل اخیر، این افزایش در فعالیت توسعه ممکن است نشان دهنده این باشد که تیم در حال ادغام ویژگی های جدید یا اصلاح ویژگی های موجود است.

این امر اعتماد سرمایه گذاران و معامله گران را بیشتر می کند. با این حال، از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال پس از فروش 13 سپتامبر بهبود می‌یابد، همکاری اخیر بین Polygon و Flipkart ممکن است پذیرش MATIC را تسریع کند و به گسترش اکوسیستم Polygon کمک کند.

MATIC قیمت: بالقوه خرید فشار

با توجه به این موضوع، آیا پیشرفت های اخیر در Polygon می تواند اعتماد به نفس را القا کند؟ در واقع، دقیقاً این کار را انجام داد. با این حال، پیشرفت های اخیر دلیل اصلی افزایش قیمت نبود.

با کاهش قیمت، نشانه ها به سیگنال خرید قوی نیز اشاره کرد. نشانگر گاو نر نیز همین اطلاعات را نشان می دهد. با افزایش شتاب گاوها، استوک RSI نیز افزایش خواهد یافت که نشان دهنده افزایش عمده در فشار خرید است.

این ممکن است بر بهبودی کامل MATIC تأثیر بگذارد. اگر گاوها بتوانند در سطح فیبوناچی 71.80 تثبیت شوند، ممکن است افزایش صعودی دیگری برای حمایت از حرکت صعودی قیمت قابل تصور باشد.

محدوده قیمت 0.7395 دلار نشان دهنده سطح اولیه مقاومت در این نمودار است. اگر گاوها سرعت خود را افزایش دهند و از این سطح مقاومت عبور کنند، نشانه MATIC می تواند در آستانه بهبود باشد.

ضلعی MATIC مسیر رو به پایین با مقاومت در

MATIC total market cap at $5.9 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Coincu News, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا