ارزهای دیجیتال

چند ضلعی (MATIC) توسط یک ریسمان نگه داشته می شود، آیا خرس ها طناب را می برند؟

  • قیمت MATIC در بازه زمانی روزانه کمتر از 50 و 200 EMA معامله می شود، علیرغم اینکه مقداری قدرت تسکین را نشان می دهد.
  • با ادامه روند صعودی قیمت BTC، رالی MATIC کوتاه آمد.
  • قیمت MATIC باید حمایت 0.72 دلاری را حفظ کند یا با کاهش به پایین هفتگی روبرو شود.

قیمت چند ضلعی (MATIC) اخیراً قدرت صعودی را نشان داد، اما قیمت برای شکستن بالاتر از مقاومت روزانه کلیدی در برابر تتر (USDT) تلاش کرده است. قیمت چند ضلعی (MATIC) همچنان به نوسانات خود ادامه داده است زیرا گاوهای نر نسبت به شکست احتمالی منطقه حمایتی کلیدی که قیمت MATIC را از یک مارپیچ به پایین هفتگی کاهش می دهد، عرق می کنند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی (MATIC) در نمودار هفتگی

قیمت MATIC قدرت باورنکردنی را نشان داد که از پایین ترین سطح هفتگی 0.3 دلار به بالاترین سطح 1 دلار رسید، و بسیاری از سرمایه گذاران و معامله گران از این حرکت در بازار نزولی که چیزی جز یک لحظه سخت برای اکثر پروژه های رمزنگاری به همراه نداشته است، شگفت زده شدند.

قیمت MATIC اخیراً پس از جهش از پایین‌ترین سطح هفتگی 0.3 دلار به عنوان یک رالی قیمت به بالاترین سطح 1 دلار قبل از رد شدن قیمت کاهش یافته است و قیمت برای برقراری مجدد روند صعودی خود تلاش کرده است.

قیمت MATIC فقط یک مو بالاتر از ناحیه پشتیبانی کلیدی بالای 0.72 دلار باقی می ماند. این حوزه پشتیبانی به عنوان یک منطقه تقاضای خوب برای سفارشات خرید عمل می کند. برای اینکه MATIC فرصتی برای افزایش روند داشته باشد، قیمت باید از مقاومت هفتگی 1 دلار عبور کند.

برای اینکه قیمت MATIC بتواند رالی خود را بازگرداند، قیمت باید شکسته شود و بالاتر از مقاومت 1 دلار با حجم خوب باقی بماند. اگر قیمت MATIC همچنان 0.75 دلار را رد کند، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت برای آزمایش مجدد حمایت 0.6 دلار و احتمالاً منطقه حمایتی کمتر 0.45 دلاری در نمودار هفتگی در صورت فروش باشیم.

مقاومت هفتگی برای قیمت MATIC – 1 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت MATIC – 0.72-0.6 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت MATIC در نمودار چهار ساعته (4H).

نمودار قیمت چهار ساعته MATIC | منبع: MATICUSDT در Tradingview.com

MATIC همچنان به معامله زیر مقاومت کلیدی در بازه زمانی 4H ادامه می‌دهد زیرا تلاش می‌کند از حرکت محدوده خود خارج شود.

پس از تشکیل یک مثلث صعودی در حالی که قیمت تلاش می کند از محدوده روند نزولی خود خارج شود، قیمت MATIC در مواجهه با رد شدن، قدرت خود را نشان داده است.

قیمت MATIC 0.75 دلار کمتر از میانگین متحرک نمایی 50 و 200 (EMA) است. در بازه زمانی 4H، قیمت های 0.75 دلار و 0.8 دلار با قیمت های 50 و 200 EMA برای SOL مطابقت دارد.

اگر قیمت MATIC شکسته شود و به بالای 8 دلار بسته شود، می تواند تا سقف 1 دلار افزایش یابد.

مقاومت روزانه برای قیمت MATIC – 0.8-$1.

پشتیبانی روزانه از قیمت MATIC – 0.72-0.7 دلار.

Featured Image From The Daily Hodl, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا