ارزهای دیجیتال

چند ضلعی (MATIC) با وجود آشفتگی بازار، بالای 0.75 دلار خوب به نظر می رسد. اینجا چرا؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت MATIC حمایت 1 دلاری خود را از دست می دهد زیرا قیمت به منطقه 0.8 دلار معامله می شود.
  • قیمت MATIC همچنان با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت MATIC در تمام بازه‌های زمانی ضعیف باقی می‌ماند زیرا قیمت کمی زیر میانگین‌های متحرک نمایی 50 و 200 (EMA) معامله می‌شود.

در دو روز گذشته، بازار کریپتو با قیمت بسیاری از آلتکوین‌ها، از جمله Polygon (MATIC) که برای بقا می‌جنگند، نامنظم بوده است. هفته های گذشته شاهد عملکرد بهتر قیمت Polygon (MATIC) از بیت کوین (BTC) بودیم. اکثر آلتکوین ها با افزایش بیش از 200 درصدی سودهای تولید شده از جمله Polygon (MATIC) که از منطقه 1.3 دلار افزایش یافته است، روند صعودی دارند و بسیاری امیدوارند که قیمت MATIC قیمت خوبی را به منطقه 1.5 دلار برساند. با این حال، این انتظارات به دلیل عدم اطمینان پیرامون بازار ارزهای دیجیتال کوتاه شد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی (MATIC) در نمودار هفتگی

هفته گذشته شاهد افزایش بیش از 200 درصدی آلتکوین‌ها در 7 روز گذشته بودیم که از حرکت محدود خود خارج شدند، زیرا بسیاری معتقدند امید بیشتری به فضای کریپتو باز می‌گردد.

هفته جدید هنوز شبیه هفته قبل نشده است زیرا هفته مملو از FUD (ترس از عدم قطعیت و شک) به نظر می‌رسد، که منجر به تاثیر منفی قیمت بسیاری از آلتکوین‌ها می‌شود، زیرا سکه‌های اصلی تلاش می‌کنند تا از آنچه شبیه یک ارز دیجیتال به نظر می‌رسد سرپا بمانند. پاکسازی

با این حال، قیمت MATIC پس از شکستن به زیر بالاترین سطح هفتگی خود یعنی 1 دلار، که در ابتدا به عنوان یک منطقه عرضه عمل می‌کرد، به عنوان حمایت پس از چرخش قیمت عمل کرد، همچنان قوی به نظر می‌رسد. ثابت شده است که حمایتی که در 0.75 دلار تشکیل شده است، کلیدی برای جلوگیری از فروش قیمت است. شکستن قیمت MATIC به زیر سطح حمایت 0.75 دلار برای بازار خوب نیست، زیرا این منطقه را برای خرس‌ها تضعیف می‌کند تا قیمت را پایین بیاورند.

مقاومت هفتگی برای قیمت MATIC – 1 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت MATIC – 0.75 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت MATIC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه MATIC | منبع: MATICUSDT در Tradingview.com

قیمت MATIC در بازه زمانی روزانه به‌طور قابل‌توجهی قوی باقی می‌ماند، زیرا قیمت بالای حمایت 0.75 دلار معامله می‌شود، و پس از آزمایش مجدد این منطقه در دفعات قبل، قیمت را از روند پایین‌تری باز می‌دارد، و برای شروع صعود به منطقه 1 دلاری جهش می‌کند.

قیمت MATIC روزانه بالای 0.8 دلار بسته شد، که نشان می دهد با ادامه روند بهبودی بازار در روزهای آینده، شانس بیشتری برای روند صعودی MATIC به منطقه 1 دلار وجود دارد.

اگر قیمت MATIC در بازه زمانی روزانه بالای حمایت 0.75 دلار باقی بماند، می‌توانیم شاهد بهبود قیمت در کوتاه‌مدت باشیم، اما اگر قیمت به زیر این منطقه بسته شود، افزایش قیمت‌ها دشوار خواهد بود.

مقاومت روزانه برای قیمت MATIC – 1 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت MATIC – 0.75-0.66 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا