ارزهای دیجیتال

چند ضلعی 20٪ در دیزنی گلی بالا می رود – آیا MATIC می تواند در این ماه سود کند؟

MATIC، توکن بومی Polygon، بالاترین عملکرد را در لیست 50 ارز برتر CoinMarketCap بر اساس ارزش بازار طی 24 ساعت گذشته، با حدود 20 درصد افزایش، دارد.

MATIC یک روز پس از انتخاب Polygon برای برنامه رشد کسب و کار معیار والت دیزنی، به بالاترین سطح خود از اوایل ژوئن، در محدوده متوسط ​​6.0 دلار رسید.

با توجه به انتشار دیزنی، Polygon یکی از شش سازمانی است که در برنامه شتاب دهنده 2022 شرکت، یک طرح تجاری و توسعه که برای ترویج گسترش مشاغل خلاق در سطح جهانی ایجاد شده است، شرکت خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی | قیمت توکن CEL با ورشکستگی درجه سانتیگراد 50 درصد کاهش یافت

چند ضلعی (MATIC) در 7 روز گذشته 20 درصد افزایش یافته است

داده های Coingecko در روز پنجشنبه نشان می دهد که MATIC با 0.656 دلار معامله می شود که 20.3 درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است. با انجام این کار، این توکن همچنین از میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA) فراتر رفت، علامت مقاومت قرمز شیبدار که از ژانویه سال جاری سودهای MATIC را محدود کرده بود.

این هفته برنامه شتاب دهنده دیزنی را آغاز می کند که هدف آن بررسی فناوری های جدید در واقعیت افزوده (AR)، توکن های غیرقابل تعویض و هوش مصنوعی (AI) است.

Image: The Daily Hodl

بازگشت اخیر در MATIC از منظر فنی نیز قابل توجه است و ممکن است نشان دهنده یک چرخش کوتاه مدت در سرنوشت این ارز دیجیتال باشد. به گفته کارشناسان، افزایش جدید قیمت توکن، راه را برای سودهای بیشتر به سمت 7.50 دلار هموار می کند.

عملکرد MATIC بهتر از BTC و ETH است

Polygon زمانی با نام Matic Network شناخته می شد. MATIC یک توکن اتریوم است که شبکه Polygon را فعال می کند، یک راه حل مقیاس پذیری اتریوم. با استفاده از زنجیره های جانبی لایه 2، که بلاک چین هایی هستند که به موازات زنجیره اصلی اتریوم عمل می کنند، Polygon قصد دارد تراکنش های اتریوم را سریعتر و مقرون به صرفه تر کند.

حرکت صعودی MATIC با حرکات بازیابی روزانه مشاهده شده در سایر نقاط بازار ارزهای دیجیتال هماهنگ شد. Polygon بهتر از اکثر رقبای سنگین وزن خود، از جمله بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) عمل کرد. والت دیزنی ممکن است نیروی محرکه عملکرد بهبود یافته MATIC باشد.

eR5DhLHq

MATIC total market cap at $5 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

مطلب پیشنهادی | Loopring Wobbles در 2 ماه گذشته – آیا LRC می تواند در این حلقه بماند؟

یک عکس فوری از بازار ارزهای دیجیتال نشان می دهد که دو ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، BTC و ETH، هر دو شاهد کاهش قیمت در 24 ساعت گذشته بوده اند. داده های CoinMarketCap نشان می دهد که قیمت بیت کوین 3.71 درصد کاهش یافت، در حالی که قیمت اتریوم بیش از 6 درصد کاهش یافت.

در همین حال، چهارشنبه شاهد 9845 ذکر از Polygon از 1792394 پست رسانه های اجتماعی در توییتر و ردیت بودیم. تقریباً 8675 شخص متمایز در حال بحث در مورد Polygon هستند و از نظر تعداد اشاره و فعالیت در پست های جمع آوری شده در رتبه 30 قرار دارد.

Featured image from Crypto Economy, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا