ارزهای دیجیتال

چند ضلعی نشانه های نزولی را نشان می دهد، آیا پشتیبانی 0.76 دلاری می تواند قیمت Matic را نگه دارد؟

قیمت Polygon (MATIC) برای ماندن در بالای منطقه حمایت کلیدی 0.8 دلار تلاش کرده است زیرا قیمت بیت کوین (BTC) برای هفته ها بلاتکلیفی نشان داد زیرا قیمت برای هفته ها در محدوده بین 19500 تا 20000 دلار حرکت کرد و قیمت در بازار بعدی متوقف شد. جنبش. این امر بر قیمت آلتکوین‌ها، از جمله Polygon (MATIC) تأثیر گذاشته است، زیرا قیمت‌ها به زیر 0.8 دلار کاهش یافت اما به سرعت آن منطقه را پس گرفت. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی (MATIC) در نمودار هفتگی

قیمت MATIC برای تکرار حرکت صعودی خود که در هفته‌های اخیر سرخوشی ایجاد کرده بود، مشکل داشت، زیرا قیمت نمی‌توانست بالاتر از یک دلار پیش‌بینی شده معامله شود.

این منطقه 1 دلاری تبدیل به یک مهره سخت برای شکستن شده است و به عنوان مقاومتی برای قیمت MATIC برای صعود به ارتفاعات بالاتر عمل می کند.

معاملات هفتگی قیمت MATIC بالاتر از 0.8 دلار به آن فرصت بیشتری برای روند صعودی پس از یک سری حرکت های صعودی از پایین 0.35 دلار می دهد. اگر MATIC نتواند سطح پشتیبانی 0.8 دلار را حفظ کند، قیمت MATIC ممکن است 0.77 دلار را دوباره آزمایش کند، که سطح پشتیبانی قیمت خوبی نیز هست.

با توجه به اینکه قیمت MATIC همچنان صعودی به نظر می رسد، باید بر مقاومت 1 دلار غلبه کند. در غیر این صورت، قیمت MATIC در محدوده 1 تا 0.8 دلار باقی خواهد ماند.

اگر قیمت MATIC این ساختار صعودی را حفظ کند، ممکن است شاهد آزمایش مجدد 1 دلار و احتمالاً بالاتر با افزایش حجم خرید باشیم.

مقاومت هفتگی برای قیمت MATIC – 1 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت MATIC – 0.84 تا 0.77 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت MATIC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه MATIC | منبع: MATICUSDT در Tradingview.com

قیمت MATIC پس از شکستن به زیر روند صعودی خود، با رد شدن قیمت توسط خط روند که به عنوان مقاومت عمل می کند، برای بازپس گیری این روند تلاش کرده است. قیمت MATIC نتوانست حمایت کلیدی خود را که روی 0.95 دلار بود، حفظ کند، زیرا قیمت به منطقه 0.77 دلار سقوط کرد و سپس از آن منطقه با چیزی که به نظر می رسد منطقه تقاضا برای سفارشات خرید بیشتر به نظر می رسد، کاهش یابد.

قیمت MATIC نزولی باقی مانده است که نشان می دهد اخیراً سفارشات فروش بیشتری ثبت شده است. اگر قیمت MATIC این ساختار را حفظ کند، حمایت 0.77 دلار ممکن است شکسته شود و قیمت ممکن است حمایت پایین 0.6 دلار را دوباره آزمایش کند.

MATIC در حال حاضر با قیمت 0.83 دلار معامله می شود که دقیقاً کمتر از میانگین متحرک نمایی روزانه (EMA) 50 و 200 است. قیمت های 0.835 دلار و 0.98 دلار مطابق با 50 و 200 EMA هستند که به عنوان مقاومت در برابر قیمت MATIC عمل می کنند.

مقاومت روزانه برای قیمت MATIC – 0.9 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت MATIC – 0.77-0.6 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت MATIC در نمودار چهار ساعته (4H).

1662589221 586 چند ضلعی نشانه های نزولی را نشان می دهد، آیا
نمودار قیمت چهار ساعته MATIC | منبع: MATICUSDT در Tradingview.com

قیمت MATIC در بازه زمانی 4H همچنان نزولی است، اما امیدی وجود دارد که قیمت بالای 0.80 دلار باقی بماند. به نظر می رسد قیمت MATIC توسط 50 و 200 EMA که به عنوان مقاومت عمل می کردند رد شده است.

قیمت MATIC باید از 50 و 200 EMA که معادل 0.85 دلار است شکسته شود تا شانس روند بالاتر را داشته باشد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای MATIC در نمودار 4H زیر 50 است که نشان دهنده حجم سفارش خرید متوسط ​​​​برای قیمت MATIC است.

مقاومت چهار ساعته برای قیمت MATIC – 0.9 دلار.

پشتیبانی چهار ساعته برای قیمت MATIC – 0.77-0.6 دلار.

Featured Image From Coingape, Charts From 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا