ارزهای دیجیتال

چند ضلعی سودآوری مخازن به عنوان MATIC Nosedives 5.6%

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

MATIC یک سال است که یک ترن هوایی دارد. قیمت آن بین اوج چرخه و پایین ترین دوره سال تا به امروز در نوسان بوده است، اما بازیابی خوبی نیز داشته است. با این حال، با نزدیک شدن به پایان هفته، MATIC از صخره 0.9 دلاری خود پایین آمد و سودآوری سرمایه گذاران نیز همزمان با آن کاهش یافت.

MATIC در 24 ساعت 5.6 درصد از دست می دهد

طبق داده‌های TradingView، در 24 ساعت گذشته، قیمت MATIC بیش از 5.6٪ کاهش یافته است. دارایی دیجیتالی که توانسته بود سطح 0.9 دلاری خود را در چند هفته گذشته حفظ کند، در نهایت تسلیم شد و سقوط کرد.

در زمانی که بازارها برای معاملات در روز جمعه باز شدند، MATIC قبلاً به پایین ترین سطح 24 ساعته خود یعنی 0.84 دلار رسیده بود و پس از آن یک بهبود کوچک به بالای 0.85 دلار نشان داد. کاهش 5.6 درصدی آن با کاهش گسترده تر در بازار کریپتو همزمان شد، که به این معنی است که این یک اتفاق مجزا برای توکن نبود.

پس از اتریوم (ETH) و بایننس کوین (BNB) که هر دو بیش از 5 درصد زیان را در بازه زمانی مشابه ثبت کرده بودند. حجم نیز در سراسر فضا کاهش یافت و MATIC شاهد کاهش 18 درصدی در حجم بود.

Price trending at $0.85 | Source: MATICUSD on TradingView.com

این دارایی دیجیتال نیز حدود 300 میلیون دلار از ارزش بازار خود را از دست داد. با این وجود، جایگاه خود را به عنوان دهمین ارز رمزنگاری شده بزرگ در فضا حفظ می کند و درست پشت کاردانو (ADA) قرار دارد که در همان دوره 24 ساعته تقریباً 5 درصد کاهش داشت.

سودآوری به شدت کاهش می یابد

یکی از شاخه های کاهش اخیر قیمت MATIC، کاهش سودآوری سرمایه گذارانی است که توکن را در اختیار دارند. داده‌های IntoTheBlock نشان می‌دهد که در حال حاضر، تنها ۲۳ درصد از کیف‌پول‌هایی که این ارز دیجیتال را دارند، سود ثبت می‌کنند.

اکثریت قریب به اتفاق دارندگان، که 68 درصد از کل کیف پول ها را تشکیل می دهند، زیان می بینند. 9 درصد باقیمانده در قلمرو خنثی نشسته اند و آنها را به قیمتی که سکه های خود را برای آن خریده اند قرار می دهند.

دارندگان MATIC در سود

Only 23% of holders in profit | Source: IntoTheBlock

جالب اینجاست که برخلاف بیت کوین و دوج کوین، MATIC دارای ترکیب کمتری از دارندگان بلندمدت است که می تواند دلیلی برای چنین درصدهای سود پایینی باشد. تنها 33 درصد سکه های خود را برای بیش از یک سال نگه داشته اند، در حالی که 57 درصد آنها را بین یک تا 12 ماه نگه داشته اند و 10 درصد سکه های خود را کمتر از یک ماه نگه داشته اند. با این حال، توجه به این نکته نیز مهم است که کاهش 70 درصدی MATIC نسبت به قیمت بالای 2.90 دلاری آن در دسامبر 2021 نقش مهمی در این امر ایفا می کند.

MATIC در زمان نگارش این مقاله با قیمت 5.11 دلار مبادله می کرد که تقریباً 8 درصد در طول هفت روز گذشته کاهش داشت.

تصویر برجسته از Capital.com، نمودار از TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا