ارزهای دیجیتال

چند ضلعی در 7 روز گذشته 13 درصد حرکت می کند زیرا گاوها به اوج بیشتر می روند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

چند ضلعی (MATIC) از زمانی که هفته گذشته از الگوی گوه افزایشی خارج شد، روند صعودی داشته است. در تمام بازه های زمانی بررسی شده توسط CoinGecko، MATIC در حال افزایش بوده است و بازه زمانی ماهانه بیشترین افزایش (41.9%) را نشان می دهد.

این کریپتو توانسته رشد مناسبی داشته باشد و در هفت روز گذشته 13 درصد صعود کند. اما، بسیاری از زمین های بالاتر برای پوشش وجود دارد.

قیمت معاملاتی فعلی توکن 1.05 دلار که کمتر از قیمت افتتاحیه آن 1.30 دلار است، نشان می دهد که در آن سطح به شدت رد شده است. از آنجایی که ارزش Stoch RSI توکن MATIC اخیراً از سمت خرید بیش از حد کاهش یافته است، این خطر قابل توجهی برای گاوها به همراه دارد.

آیا MATIC می تواند ثبات خود را حفظ کند یا در نهایت شکست خواهد خورد؟

فرم های تصحیح بزرگ برای چند ضلعی

پس از شروع صعود خود در اواخر اکتبر، توکن در حال حاضر پس از رد طولانی مدت فیتیله در سطح قیمت 1.3075 دلار، در مرحله اصلاح خود است. در حالی که ارزش استوک RSI در حال کاهش است، شاخص CMF روند بالاتری دارد و به گاوها رونق می دهد.

با این حال، رالی هایی مانند آنچه MATIC در آن قرار دارد، مستعد اصلاحاتی هستند که اغلب پس از رد شدن دارایی رخ می دهد. با این حال، بازه‌های زمانی پایین‌تر نشان می‌دهد که MATIC بالاتر از سطح حمایت 1.1241 دلار تثبیت می‌شود.

نشانگر قدرت گاو نر در حال حاضر در سمت خرس ها قرار دارد و در تضاد مستقیم با نشانگر CMF است. اگر MATIC از محدوده حمایت 1.1241 دلار عبور کند، گاوها می توانند قیمت را در حدود 0.9367 دلار تثبیت کنند، که همچنان از مسیر MATIC به سمت بالاترین سطح حمایت می کند.

همانطور که Polygon به طور فزاینده ای با موسسات مالی سنتی مرتبط می شود، سرمایه گذاران و معامله گران باید تحولات اقتصاد کلان را نظارت کنند.

اجرای MATIC در کراس‌شیر

همانطور که MATIC به ارتفاعات جدیدی می رسد و مشارکت آن در بخش مالی سنتی آشکارتر می شود، عملکرد آن در روزهای آینده منعکس کننده این پیشرفت خواهد بود.

از آنجایی که مؤسسات به Polygon به عنوان دروازه ای برای Web3 و DeFi نگاه می کنند، تثبیت توکن بالای خط اصلاح 23.60 Fib می تواند محرکی برای افزایش بیشتر باشد.

این می تواند آغاز عصر جدیدی برای Polygon باشد، زیرا افزایش علاقه سازمانی به فناوری Web3 و DeFi سرمایه گذاران و معامله گران جدیدی را به همراه خواهد داشت.

اما در حال حاضر، سرمایه‌گذاران و معامله‌گران MATIC باید برای ادامه دوره اصلاحی آماده شوند و از حریص شدن خودداری کنند، زیرا این امر می‌تواند منجر به کاهش مجدد بازار شود.

این نوسان قیمت همچنین ارتباط MATIC با بیت کوین را مختل کرد، که با توجه به اینکه بیت کوین با ضرر معامله می شود، خبر بسیار خوبی است. ما باید در روزهای آینده بالا و پایین های بیشتری را برای MATIC پیش بینی کنیم.

MATIC total market cap at $8.5 billion on the daily chart | Featured image from Blockchain News, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا