ارزهای دیجیتال

چند ضلعی در این هفته 1 دلار را شکست – آیا MATIC می تواند روند صعودی را آغاز کند؟

به نظر می رسد که Polygon (MATIC) قدرت خود را به دست آورده و در روزهای آینده احتمالاً از 1 دلار عبور می کند.

  • قیمت چند ضلعی سودهای عظیم 108٪ ایجاد می کند
  • قیمت MATIC نزدیک به سطح بحرانی است که گاوها چشم به آزمایش آن دارند
  • چشم خود را به این سطح بحرانی معطوف کنید تا روند صعودی را بگیرید

قیمت MATIC به شدت صعودی در حال حرکت است و می تواند قیمت را به بالای 1 دلار فشار دهد و زمینه را برای یک روند صعودی بزرگ فراهم کند که به طور بالقوه می تواند قیمت سکه را تا 2 دلار دو برابر کند.

با توجه به آنچه گفته شد، MATIC قرار است تا 100٪ سود را در چند ماه آینده به دست آورد.

قیمت توکن در این هفته نزدیک به یک سطح کلیدی باز می شود زیرا رالی قیمت روز یکشنبه به سکه اجازه می دهد تا نزدیک به محدوده 1 دلار که در جلسات معاملات بعدی بسیار مهم است، شناور شود.

آیا MATIC علامت 1 دلاری را نقض می کند؟

هنگامی که گاوها شروع به معامله در آن سطح یا شکستن SMA 200 روزه کنند، علامت 1.1 دلار بسیار مهم است. هنگامی که شکسته شد، این نشان‌دهنده پایان زمستان کریپتوها است و گاوها می‌توانند در یک نوسان طولانی‌مدت افزایش بیشتری پیدا کنند.

برای اینکه این اتفاق بیفتد، قیمت MATIC باید از SMA 200 روزه عبور کند و از رد شدن در سطح مقاومت ماهانه 1.14 دلار عبور کند.

اگر گاوها بتوانند از آن دوری کنند و هفته را در محدوده ای بالاتر از مقاومت اصلی 1.14 دلار به پایان برسانند، آن روز همان روز است.

آن‌ها می‌توانند هفته را بالاتر از 1.14 دلار ببندند و آن را ببندند، سپس این نشان دهنده یک روند صعودی در حال وقوع است که به عنوان یک رویداد نزولی بزرگ در نظر گرفته می‌شود، به خصوص با تصمیم فدرال رزرو هنوز یک ماه دیگر برای نرخ بهره.

اگر آنها موفق شوند با کتاب بازی کنند، این به معنای 108٪ در کل سود است.

خرس های چند ضلعی قیمت را به 0.44 دلار باز می گرداند

مطابق با CoinMarketCap، MATIC 1.40٪ کاهش یافته است یا در حال حاضر در 0.9525 دلار معامله می شود. و به نظر می رسد اکنون خرس ها در حال بازیابی قدرت هستند.

با ترتیب عناصر، ممکن است رد شدن در این نزدیکی باشد و به چرخه زمستان رمزنگاری بعدی اشاره کند. به نظر می رسد که رد آن 0.80 دلار کمتر از SMA 55 روزه است.

در صورت بازیابی قدرت، قیمت MATIC در خطر زیان 55 درصدی قرار دارد و قیمت به 0.44 دلار باز می گردد.

MATIC توانست در دسامبر 2021 به 2.9 دلار برسد. اما، زمانی که زمستان کریپتو شروع شد، MATIC جزو اولین کسانی بود که به سختی سقوط کرد و حتی تا 88٪ یا تا 0.34 دلار سقوط کرد.

زمانی که بازار کریپتو فاز بازیابی خود را آغاز می کند، MATIC با 200 درصد افزایش در عرض دو ماه به 1 دلار می رسد.

قیمت حیاتی بعدی برای هدف اکنون 2 دلار است که اگر MATIC موفق شود از مقاومت تعیین شده در 1.35 دلار و 1.8 دلار عبور کند، می تواند اتفاق بیفتد.

MATIC total market cap at $7.4 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from CoinCu News, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا