ارزهای دیجیتال

چند ضلعی برای «برنامه شتاب دهنده» دیزنی به عنوان تنها شرکت کننده بومی بلاک چین انتخاب شد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

چند ضلعی برای «برنامه شتاب دهنده» دیزنی به عنوان تنها شرکت کننده بومی بلاک چین انتخاب شد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • Polygon به عنوان یکی از شش شرکت برای شتابدهنده دیزنی امسال انتخاب شده است
  • برنامه شتاب دهنده بر رشد شرکت های نوآور از طریق راهنمایی دیزنی متمرکز است
  • برنامه امسال بر فناوری‌های AR، NFT و هوش مصنوعی تمرکز دارد

برنامه Accelerator امسال بر تجربیات همهجانبه‌ای متمرکز خواهد بود که توسط AR، NFTs و AI ارائه می‌شوند.

شرکت چند ملیتی سرگرمی و رسانه شرکت والت دیزنی روز چهارشنبه گروهی متشکل از شش شرکت را که برای شتابدهنده دیزنی 2022 انتخاب شده اند، اعلام کرد. Polygon توسعه دهنده لایه 2 اتریوم تنها شرکت بومی بلاک چین است که در این لیست قرار گرفته است.

بر اساس بیانیه رسمی، برنامه شتاب دهنده بر فناوری های نوآورانه تمرکز دارد و برای کمک به تقویت رشد کسب و کارهای نوآورانه از سراسر جهان طراحی شده است. نسخه 2022 برنامه سالانه بر روی “تجارب همهجانبه” متمرکز خواهد بود، از واقعیت افزوده (AR) تا توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و راه حل های هوش مصنوعی (AI).

بانی روزن، مدیر کل شتابدهنده دیزنی در بیانیه ای خاطرنشان کرد: برای نزدیک به یک قرن، دیزنی در خط مقدم استفاده از فناوری برای ایجاد تجربیات سرگرمی در آینده بوده است. وی در ادامه افزود:

«شتاب دهنده دیزنی از اینکه بخشی از این میراث است، هیجان زده است، و با جدیدترین کلاس شرکت هایمان، ما مشتاقانه منتظر هستیم تا تعهد خود را به نوآوری بیشتر کنیم و به ارائه تجربیات جادویی برای مخاطبان و مهمانان دیزنی در 100 سال آینده ادامه دهیم.»

برنامه شتاب دهنده قرار است این هفته آغاز شود و در پاییز با یک روز نمایشی در دفتر مرکزی شرکت دیزنی در بربنک، کالیفرنیا به پایان برسد.

تیم Polygon این خبر را با جامعه خود در توییتر به اشتراک گذاشت، گفتن که “تخیل آنها در حال حاضر در آتش است” در انتظار همکاری با دیزنی.

در پایان سال 2021، دیزنی حق اختراع یک محصول AR را به دست آورد که طبق پرونده، عناصر واقعیت مجازی را با “نقشه ای از هندسه یک مکان در دنیای واقعی” ترکیب می کند. یک ماه قبل از اینکه غول سرگرمی مجوز ثبت اختراع توسط USPTO را دریافت کند، باب چاپک، مدیرعامل این شرکت، در جریان تماس درآمد Q4 در مورد برنامه های متاورز دیزنی صحبت کرد. چاپک در آن زمان گفت: «ما می‌توانیم دنیای فیزیکی و دیجیتال را حتی نزدیک‌تر به هم متصل کنیم، و امکان داستان‌گویی، بدون مرز در متاورس دیزنی خودمان را فراهم کنیم.

قیمت توکن بومی MATIC Poylgon با خبر همکاری Polygon و Disney بیش از 14 درصد افزایش یافت و در روز پنجشنبه به بالاترین قیمت چرخه جدید 0.654 دلار رسید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا