ارزهای دیجیتال

چند ضلعی با زمان تصمیم گیری روبرو می شود زیرا قیمت روی پشتیبانی کلیدی می نشیند. آیا 0.7 دلار فروش را متوقف می کند؟

  • قیمت MATIC منطقه تقاضای خود را از دست داد زیرا قیمت برای حفظ بالای 0.7 دلار تلاش می کرد.
  • قیمت MATIC همچنان با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت MATIC ضعیف به نظر می رسد زیرا قیمت در تلاش برای حفظ بالای 0.7 دلار است و احتمال بازیابی میانگین متحرک روزانه 50 (EMA) تاریک است.

قیمت نمایش داده شده توسط Polygon (MATIC) همچنان دلسرد کننده به نظر می رسد، با اثر FTX که بر پروژه های رمزنگاری کوچکی مانند Genesis تأثیر می گذارد، زیرا بازار همچنان ضعیف به نظر می رسد در هر روز که می گذرد و به این معنی است که پایین هنوز به قیمت بسیاری از آلت کوین ها منجر نشده است. از جمله چند ضلعی (MATIC)، در حال نبرد برای بقا. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ، بازار را در حالت سکون رها کرده است، زیرا پس از اینکه هفته های گذشته شاهد عملکرد خوب قیمت MATIC بودیم، بازار هنوز حرکت بزرگی انجام نداده است. اکثر آلتکوین‌ها پشتیبانی کلیدی خود را از دست داده‌اند و با بیش از ۹۰ درصد ضرر معامله شده‌اند و بسیاری امیدوارند که ارز دیجیتال احیا شود. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی (MATIC) در نمودار هفتگی

چند روز گذشته پر از آشفتگی های زیادی در فضای کریپتو بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود که مانع کاهش قیمت شده اند، تلاش کرده اند قدرت خود را نشان دهند.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار منجر به عدم تمایل معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به خرید آلت‌کوین شده است، زیرا هیچ اطمینانی وجود ندارد که به این زودی‌ها افزایش پیدا کنند.

اخبار FTX و اکنون جنسیس به شدت بر قیمت MATIC تأثیر گذاشته است و قیمت را به یک حرکت مارپیچ به منطقه 0.8 دلار فرستاده است زیرا قیمت در تلاش برای ماندن در 0.7 دلار است.

پس از بسته شدن قیمت MATIC به زیر بالاترین سطح هفتگی 1 دلار، احتمال کاهش بازار بسیار زیاد است و قیمت MATIC با باز شدن هفتگی نزولی تر به نظر می رسد.

مقاومت هفتگی برای قیمت MATIC – 1 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت MATIC – 0.7 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت MATIC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه MATIC | منبع: MATICUSDT در Tradingview.com

قیمت MATIC در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی ضعیف باقی می‌ماند زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 0.8 دلار در چندین مورد، زیر مقاومت 1 دلار معامله می‌شود.

شایعه‌سازی احتمال ورشکستگی جنسیس می‌تواند بر قیمت MATIC و سایر دارایی‌های کوچک‌تر تأثیر بگذارد و قیمت آن با احتمال از دست دادن منطقه 0.7 دلاری مواجه است.

اگر قیمت MATIC به زیر 0.7 دلار برسد، می‌توانیم شاهد فروش بیشتری باشیم، زیرا این منطقه مورد علاقه برای جلوگیری از خرس‌ها بوده است.

مقاومت روزانه برای قیمت MATIC – 0.9-$1.

پشتیبانی روزانه از قیمت MATIC – 0.7-0.6 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا