ارزهای دیجیتال

چند ضلعی از ژوئن تا کنون 300 درصد به عنوان بالون MATIC پایه ثابتی را حفظ می کند

پیش‌بینی قیمت چندضلعی (MATIC) به شدت به اعداد CPI برای ماه جولای متکی است.

  • قیمت چند ضلعی از اول جولای 125 درصد افزایش یافت. تحلیلگران رشد 68 درصدی را مشاهده کردند که از نظر سود به 85 درصد افزایش رسید.
  • قیمت MATIC با اهداف موجود در مارک 1.25 دلار همپوشانی داشته است. بازگشت مجدد همچنان در 0.64 دلار امکان پذیر است.
  • شکست زیر 0.54 دلار به بی اعتباری حرکت روند صعودی MATIC اشاره دارد.

بدیهی است که بازار کریپتوها در اوایل این هفته بسیار بی ثبات بوده است. از سوی دیگر، سرمایه گذاران هنوز در انتظار چاپ CPI هستند. ظاهرا MATIC از دیروز 0.06 درصد کاهش داشته است.

جهش قیمت چند ضلعی تا 5.04٪

با توجه به CoinMarketCap، Polygon با قیمت 0.9361 دلار معامله می شود یا جهش قیمت 5.04٪ از زمان نوشتن این مقاله را ثبت می کند. در اوایل این هفته، قیمت MATIC دوباره به 1 دلار نرسید، اما همچنان از زمانی که در ماه ژوئن به پایین 0.31 دلار سقوط کرد، بهبودی چشمگیر را نشان داد. قیمت MATIC از آن زمان تا کنون تا 300 درصد افزایش یافته است.

در بیشتر قسمت‌ها، Polygon به دلیل نوسانات فوق‌العاده‌ای که بیت‌کوین تجربه کرد تا حدودی از تشدید بیشتر منع شد. در زمان انتشار، TVL Polygon 1.69 میلیارد دلار است، اما کاهش تدریجی TVL را تجربه کرده است که در ماه‌های ابتدایی سال 2022 مشاهده شد.

به همین ترتیب، اتریوم همچنین 3.5 میلیارد دلار از TVL را که در هفت ماه گذشته مشاهده شد کاهش داده است که تأثیر منفی بر قیمت MATIC داشته است که در حال حاضر با 69.5٪ معامله می شود که بسیار کمتر از ATH آن است.

Polygon Gunning برای 1 دلار

بر اساس تحلیل فنی MATIC، گاوها هنوز مقداری قدرت دارند زیرا سکه همچنان قیمت را در یک روند صعودی ثابت بالا می برد.

با توجه به آنچه گفته شد، آزمایش مجدد با قیمت 1 دلار امکان پذیر است، اما همه اینها به نتیجه چاپ CPI جولای بستگی دارد. بنابراین، اگر اعداد تورم افزایش پیدا کند، قیمت MATIC احتمالاً میانگین متحرک نمایی 200 روزه را در 0.81 دلار دوباره آزمایش خواهد کرد.

از سوی دیگر، اگر تورم به شدت کاهش یابد، بازار می تواند به سرعت بهبود یابد که می تواند پیش بینی قیمت MATIC را در اوج 1.05 دلار بهبود بخشد.

پمپ قیمت اخیر Polygon اولین بار در 27 جولای مشاهده شد. مشاهده می شود که یک عقب نشینی ملایم وجود دارد که به خرس ها چراغ سبز نشان می دهد تا دستورات خود را ببندند و با گاوها بپرند.

بنابراین، اگر تجزیه و تحلیل تکنیکال دقیق باشد، یک شکست دوم که در 0.61 دلار مشاهده می‌شود، می‌تواند به طور بالقوه یک حرکت صعودی را به قیمت 1 دلار کاهش دهد. در هر صورت، این همچنان به معنای افزایش قیمت برای MATIC است.

MATIC total market cap at $7.6 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from The Economic Times, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا