ارزهای دیجیتال

چند ضلعی از فضای بازی قدرت می گیرد – اما آیا MATIC را تقویت می کند؟

بازی ها از هزاران چند ضلعی برای اجرای خوب استفاده می کنند. در مورد جامعه بازی های بلاک چین، آنها اکنون از Polygon استفاده می کنند. Sandeep Nailwal، یکی از بنیانگذاران Polygon، اخیراً شواهدی از رهبری این شرکت در صنعت بازی های بلاک چین منتشر کرده است.

فقط به رشد کاربران بازی در @0xPolygon نگاه کنید. رشد “نظام بزرگی” بزرگتر از هر اکوسیستم زنجیره ای دیگر است! و اکنون #zkEVM! بیایید به ساختن بچه ها ادامه دهیم! به بعد!» نایلوال توییت کرد.

از اوایل این ماه، Polygon ارتقا zkEVM خود را نیز منتشر کرد که برای جوامع ETH و MATIC مفید است. Polygon این سیستم را در ماه جولای نشان داد. به لطف به روز رسانی، هیچ وقفه ای در سرویس دهی در هنگام مقیاس بندی روی زنجیره وجود نخواهد داشت.

حتی با وجود همه این پیشرفت ها، MATIC هنوز پس از هفت روز یک رکورد عملکرد وحشتناک دارد. به گفته Coingecko، بازار 10.4 درصد کاهش قیمت داشته است که ممکن است نشان دهنده عدم اعتماد سرمایه گذاران و نزولی گسترده باشد.

اگر رکود توسعه یافته ادامه یابد، آیا این تحولات موضع صعودی MATIC را تضمین می کند؟

زرشکی در همه جا

طبق آمار CryptoQuant، ذخیره ارزی MATIC نسبت به هفته گذشته 17.77 درصد کاهش یافته است که نشان دهنده کاهش فشار کلی فروش است زیرا افراد بیشتری سکه را خریداری کرده و نگه می دارند. با این حال، داده ها داستان متفاوتی را نشان می دهد. خونین تر

Image: TradingView

از زمان توییت Nailwal در 11 اکتبر، قیمت MATIC نسبت به روز معاملاتی قبلی 2.81 درصد کاهش یافته است. علیرغم این واقعیت که MATIC مسلماً در پایین ترین سطح قرار دارد، پایین ترین سطح های قبلی با مقاومت گاوها مواجه شد که منجر به چندین عقب نشینی شد.

شاخص‌های CMF و مومنتوم روند صعودی مثبتی را در طول این عقب‌نشینی‌ها نشان دادند. اگر این چرخه کاهش و عقب نشینی ادامه یابد، ممکن است یک روز معاملاتی قوی رخ دهد.

بازگشت احتمالی به سمت بالا

کاهش قبلی توسط خط حمایت 0.7286 دلار پشتیبانی می شد. گاوها باید از این خط حمایت دفاع کنند تا احتمال برگشت قیمت صعودی را افزایش دهند. در مقیاس بزرگتر، حرکت قیمت MATIC یک الگوی صعود مثلثی را نشان می دهد.

با این حال، غلبه بر ساختار نزولی که به وجود آمده برای گاو نر دشوار خواهد بود. با این حال، گاوها می توانند از خوش بینی بازار در نتیجه کاهش ذخایر ارزی سرمایه گذاری کنند.

میانگین متحرک ساده 20 روزه و 50 روزه قبلاً یک متقاطع صعودی را تکمیل کرده است و در حال حرکت برای مقاومت و دشوارتر کردن بازگشت صعودی است. با این حال، اگر قیمت به بالای خط حمایت 0.7286 دلار و میانگین متحرک ساده 150 روزه بازگردد، احتمالاً یک برگشت صعودی رخ خواهد داد.

WYERW7kp

MATIC market cap at $6.6 billion on the daily chart | Featured image from The Daily Hodl, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا