ارزهای دیجیتال

چشم های چند ضلعی (MATIC) $1 پس از شکست موفقیت آمیز. آیا گاوها برای آزمایش مجدد فشار خواهند آورد؟

  • قیمت MATIC قدرت خود را نشان می دهد زیرا قیمت از 0.76 دلار با حجم خوب با چشم انداز برای بازپس گیری 1 دلار کاهش یافت.
  • با از سرگیری ساختار صعودی قیمت، MATIC از یک روند نزولی خارج می شود.

قیمت Polygon (MATIC) علیرغم عدم قطعیت های بازار که بر قیمت بسیاری از آلتکوین ها در هفته های اخیر تأثیر گذاشته است، همچنان قوی باقی مانده است. چند ضلعی (MATIC) در حالی که قیمت برای یک رالی بزرگ تعیین شده است، از حمایت خود دفاع کرده است. قیمت بیت کوین (BTC) از پایین ترین حد خود یعنی 19100 دلار به 19600 دلار افزایش یافت زیرا قیمت آن به 20000 دلار رسید. شکست موفقیت آمیز به معنای جهش برای اکثر دارایی های رمزنگاری در بازار است. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی (MATIC) در نمودار هفتگی

علیرغم اینکه در هفته‌های اخیر به دلیل مشارکت‌های بسیار و پروژه‌های بزرگ ساخته شده در شبکه چند ضلعی، تغییرات قیمتی بسیار خوبی داشتیم، این امر توجه معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است زیرا آنها به دنبال هر فرصتی برای جمع‌آوری MATIC هستند.

بازار نزولی سهم منصفانه‌ای در قیمت MATIC داشته است، زیرا قیمت MATIC به پایین‌ترین حد هفتگی 0.35 دلار با آنچه به نظر می‌رسد منطقه تقاضا است که در آن قیمت از این منطقه جهش کرد و به 1 دلار رسید، کاهش یافت.

قیمت MATIC با وجود نشان دادن قدرت زیاد برای شکستن و بسته شدن بالاتر از این مقاومت، از 1 دلار رد شد. رد MATIC از این منطقه منجر به کاهش قیمت به حمایت هفتگی 0.76 دلاری آن شده است.

قیمت MATIC این حمایت 0.76 دلاری را برای جلوگیری از فروش بالا نگه داشت، زیرا این منطقه خوبی برای گاوها برای بالا بردن قیمت خواهد بود.

مقاومت هفتگی برای قیمت MATIC – 1 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت MATIC – 0.76 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت MATIC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه MATIC | منبع: MATICUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت MATIC با وجود خروج از روند نزولی خود پس از تشکیل مثلث نزولی، با عقب ماندن قیمت از حمایت خود، همچنان زیر مقاومت اصلی خود در 1 دلار معامله می شود.

قیمت MATIC قدرت نشان داده است، زیرا قیمت در یک مثلث نزولی در نوسان بود تا سفارشات خرید بیشتری ایجاد کند. قیمت با حجم قوی شروع شد و بالای 50 EMA معامله شد. قیمت معادل 0.8 دلار است که به عنوان پشتیبانی از قیمت MATIC عمل می کند. اگر قیمت MATIC 200 EMA را پس بگیرد، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت‌ها در محدوده 1 تا 1.2 دلار باشیم.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای قیمت MATIC در بازه زمانی روزانه پس از صعود از یک منطقه فروش بیش از حد خوب به نظر می رسد، که نشان دهنده حجم خرید خوب برای MATIC است.

مقاومت روزانه برای قیمت MATIC – 0.92-$1.

پشتیبانی روزانه از قیمت MATIC – 0.76 دلار.

Featured Image From cryptonomist, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا