ارزهای دیجیتال

چشم انداز ساموئل آدامز برای انقلاب در اقتصاد بیت کوین می گنجد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط فرانک ناسل است، که قبلاً یک مدیر تلویزیون، استاد دانشگاه و کارآفرین انتشاراتی بود.

این بخش دوم مقاله‌ای است که درس‌هایی را بررسی می‌کند که چگونه ساموئل آدامز انقلاب آمریکا را شکل داد و چگونه همین چارچوب می‌تواند تکامل اقتصاد پر جنب و جوش بیت‌کوین آمریکا را که همه می‌دانیم در جایی نامرئی در افق است، سرعت بخشد. قسمت اول را می توانید در اینجا پیدا کنید.

از آنجایی که ایالات متحده بیشترین ضرر را با نابودی آینده سیستم دلاری نفتی ایالات متحده دارد، تمرکز تحقیق و گفتگوی من تلاشی برای پاسخ به این سوال است: “طراحی سیستم اجتماعی که اجازه رشد ویروسی را می دهد چیست؟ اقتصاد بیت کوین در ایالات متحده؟ داستان اقتصاد بیت کوین آمریکا برای توسعه ویروسی یک اقتصاد پولی سالم بسیار مهم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا