ارزهای دیجیتال

چشمان کوساما (KSM) برای تکرار قدرت Aave، آیا قیمت می تواند مقاومت 45 دلاری را تغییر دهد؟

  • قیمت KSM در تلاش برای نگه داشتن بالاتر از حمایت کلیدی است زیرا قیمت در یک کانال روند نزولی معامله می شود زیرا قیمت به یک شکست احتمالی چشم دوخته است.
  • KSM همچنان به مبارزه ادامه می دهد زیرا قیمت ها در کانال قیمتی روند نزولی پس از از دست دادن حمایت از خرس ها رد می شوند.
  • قیمت KSM برای اولین بار پس از مدتی به زیر 45 دلار معامله می شود زیرا قیمت به حرکت خود زیر 50 و 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) در بازه زمانی روزانه ادامه می دهد.

Kusama (KSM) آنطور که باید قوی به نظر نمی رسید، زیرا قیمت پشتیبانی کلیدی خود را از دست داده و چندین بار آن را در برابر تتر (USDT) آزمایش کرده است. با توجه به اینکه قیمت Aave در حال تلاش برای جلب توجه است، انتظار می‌رفت که کوساما (KSM) از این روند پیروی کند، اما بازار ارزهای دیجیتال راهی برای تغییر اوضاع دارد. با وجود ابهام زیاد در بازار کریپتو، این می‌تواند عامل مهمی باشد، زیرا قیمت بیت‌کوین (BTC) و سایر دارایی‌های رمزنگاری مانند اتریوم (ETH) با کاهش قیمت KSM، در حرکت قیمتی خود دچار عقب‌گردی جزئی شده‌اند. یک حرکت تاخیری (داده های بایننس)

تحلیل قیمت کوساما (KSM) در نمودار هفتگی

اکثر پروژه‌ها در بازار نزولی عملکرد ضعیفی داشته‌اند و بسیاری از آنها با کاهش بیش از 50 درصدی قیمت مواجه شده‌اند و اکثر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را از ذخیره این دارایی‌ها منصرف کرده است.

با افزایش تسلط بیت کوین (BTC.D)، قیمت اکثر دارایی های رمزنگاری ممکن است آسیب ببیند. اگر BTC.D به بالای 45 درصد برسد، آلت کوین ها با هر رد قیمت جزئی برای BTC کاهش بیشتری پیدا می کنند.

پس از صعود به بالای 600 دلار، قیمت KSM با مقاومت در برابر روند بالاتر به بالاترین حد تاریخ مواجه شد، زیرا قیمت برای تکرار چنین اقدام قیمتی با مشکل مواجه شد و قیمت بیشتر از یک روند نزولی برخوردار بود تا روند صعودی.

قیمت KSM به پایین ترین حد هفتگی 43 دلار رد شد زیرا قیمت از آن زمان برای جهش از این پایین به 60 دلار تلاش می کند.

مقاومت هفتگی برای قیمت KSM – 45 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت KSM – 30 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت KSM در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه KSM | منبع: KSMUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت KSM به مبارزه ادامه داد زیرا گاوها نتوانستند از منطقه حمایتی اصلی 45 دلار دفاع کنند.

پس از سقوط به 37 دلار، جایی که قیمت از حمایت خوبی برخوردار بود، KSM به بالاترین سطح 47 دلار صعود کرد، جایی که رد شد و از آن زمان در یک کانال روند نزولی بدون نوسان خرید حرکت کرد.

قیمت KSM باید از روند نزولی خود خارج شود تا روند بالاتری داشته باشد. اگر این ساختار حفظ شود، قیمت می تواند به 30 دلار کاهش یابد.

مقاومت روزانه برای قیمت KSM – 45 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت KSM – 37-30 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا