ارزهای دیجیتال

چشمان بزرگ، آماده ورود به بازار – چگونه Decentraland و Uniswap آن را در سیرک رمزگذاری کردند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بازار کریپتوها به دلیل رکودهای گاه و بی گاه و کشش فرش ها که اتفاق می افتد، یک زمین وحشی و ناهموار در نظر گرفته می شود. ارزهای رمزنگاری شده مانند Big Eyes (BIG)، Decentraland (MANA) و Uniswap (UNI) ممکن است گهگاه دچار رکود شوند. با این حال، آنها تمایل به بازگشت دارند زیرا برای پایداری ساخته شده اند.

این را نمی توان برای هر توکنی که به بازار ارزهای دیجیتال راه اندازی می شود گفت، زیرا برخی از آنها منقرض شده اند.

حقیقت این است که بسیاری از ارزهای رمزپایه در چند مرحله اول حضور در بازار ارزهای رمزپایه زنده نمی مانند. با این حال، این مقاله به شما کمک می‌کند تا بفهمید چرا Big Eyes (BIG) در بسیاری از پروژه‌های دیگر زنده می‌ماند و بیشتر عمر می‌کند.

چشمان بزرگ، آماده ورود به بازار - چگونه Decentraland و Uniswap آن را در سیرک رمزگذاری کردند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

چشمان درشت

Big Eyes (BIG) یک پروژه میم بلاک چین اتریوم است که نه تنها به دنبال کمک به کاربران برای یافتن یک جامعه است، بلکه می خواهد به نجات بخشی از اکوسیستم جهان و حفظ آن تا زمانی که ممکن است کمک کند.

Big Eyes (BIG) به اندازه 5٪ از توکن خود را برای نجات اقیانوس اهدا می کند. در حال حاضر با ایجاد جامعه ای از کاربران، افراد نگران این علت را جذب می کند.

کاربران Big Eyes (BIG) از یک اکوسیستم غیرمتمرکز بدون مالیات، حالات اجتماعی و مهارت بازاریابی لذت خواهند برد. موفقیت چشمان بزرگ (BIG) مبتنی بر قدرت جامعه و شبکه ای از تخصص است. ماموریت آن افزایش آگاهی رسانه ای، جذب افراد همفکر به اکوسیستم خود، حفظ اقیانوس جهان، و تامین مالی غیرمتمرکز در سراسر جهان است.

Big Eyes (BIG) در حال ساختن اکوسیستمی است که ممکن است بزرگترین اکوسیستمی در زمان خود باشد، بنابراین شانس گرفتن در آن ممکن است بهترین حرکت باشد.

1663762710 983 چشمان بزرگ، آماده ورود به بازار چگونه Decentraland و
چشمان بزرگ، آماده ورود به بازار - چگونه Decentraland و Uniswap آن را در سیرک رمزگذاری کردند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

دسنترالند

Decentraland (MANA) یک دنیای مجازی متعلق به کاربر مبتنی بر اتریوم است که در آن کاربران می توانند زندگی مجازی خود را سپری کنند. کاربر فضای مجازی می‌تواند زمین‌هایی را برای میزبانی رویدادها و بازی‌ها خریداری کند و آن‌ها را برای استفاده‌های دیگر اجاره کند. LAND یک دارایی دیجیتال غیر قابل تعویض (ERC-721) است که کاربران می توانند با استفاده از MANA، توکن بومی ERC-20 Decentraland خریداری کنند.

زمین به قطعات با ابعاد 16 در 16 متر تقسیم می شود. اعضای انجمن می توانند به طور دائمی بسته ها را داشته باشند. برخی از بسته ها در مناطق و جوامع موضوعی سازماندهی شده اند که به کاربران امکان می دهد فضاها را با افکار مشابه به اشتراک بگذارند.

هنگامی که Decentraland (MANA) برای اولین بار وارد بازار شد، چیزی را وعده داد که هیچ پلتفرم رمزنگاری دیگری در آن زمان ارائه نمی کرد و این اولین دنیای مجازی بود که متعلق به کاربران بود. با این وعده، Decentraland (MANA) در حال حاضر در یک لیگ خاص خود است.

Decentraland (MANA) محدودیت های تخیل کاربران را از طریق ایجاد آزمایش خواهد کرد. این به کاربران اجازه می دهد تا دنیای دیگری را کاوش کنند و دارایی های دیجیتالی مانند LANDS، آواتارها، ESTATES، پوشیدنی ها و موارد دیگر را معامله کنند. از طریق آزادی منحصر به فرد کاربر، Decentraland توانسته است پیشرفت کند و هنوز هم در بازار پر رونق است.

Unswap

Uniswap (UNI) یک پلتفرم کاملاً غیرمتمرکز برای تجارت توکن در شبکه اتریوم است. این یک ارائه دهنده نقدینگی است که از مدل معاملاتی معروف به پروتکل نقدینگی خودکار استفاده می کند. این به کاربران اجازه می دهد تا نقدینگی را به استخر نقدینگی ارائه دهند و اطمینان حاصل شود که معاملات بلافاصله با قیمت خاصی انجام می شود.

Uniswap (UNI) بر اساس دو قرارداد هوشمند عمل می کند: مبادله و کارخانه. قرارداد هوشمند مبادله، تجارت توکن‌های جدید را انجام می‌دهد، در حالی که قرارداد هوشمند کارخانه، توکن‌های جدیدی را به پلتفرم اضافه می‌کند. این قراردادهای هوشمند برنامه های کامپیوتری کاملاً خودکار هستند.

علاوه بر این، دارندگان توکن بومی Uniswap UNI می‌توانند در نظارت برای ارتقاهای آینده شرکت کنند و حق مالکیت جزئی بر دامنه Uniswap (UNI) را دارند.

آنها همچنین حق دریافت درصد معینی از کارمزدهای معاملاتی پرداخت شده در پروتکل Uniswap (UNI) را دارند. Uniswap نمونه دیگری از یک پلتفرم منحصر به فرد در بازار ارزهای دیجیتال است.

هر پلتفرم رمزنگاری باید در رسیدگی به تقاضای عمومی منحصر به فرد باشد. باید راهی برای به دست آوردن قلب مردم و جلب توجه از طریق این منحصر به فرد بودن پیدا کند. رمزارزهای ذکر شده در بالا نمونه هایی از پروژه های منحصر به فرد هستند که بر حوزه های مربوطه خود تسلط داشته اند.

با این حال، در حالی که دیگران ممکن است چند سال پیش راه اندازی شده باشند، چشم بزرگ (BIG) هنوز راه اندازی نشده است. این بدان معنی است که اکنون زمان خوبی برای خرید است، بنابراین برای استفاده از پیش فروش روی لینک های زیر کلیک کنید.

پیش فروش: https://buy.bigeyes.space/?section=buy

وب سایت: https://bigeyes.space/

تلگرام: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا