ارزهای دیجیتال

چرا کهنه سربازان بیت کوین را بسیار جذاب می دانند؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری از لوک گروم است که فارغ التحصیل وست پوینت، افسر مهندس ارتش، کاندید JD-MBA در Northwestern و همکار استراتژی پاره وقت در Marathon Digital Holdings است. دیدگاه های او نماینده هیچ یک از سازمان های او نیست.

در جامعه بیت کوین، اعضای خدمات ارتش ایالات متحده گاهی با سوء ظن نگریسته می شوند. من نمی دانم این سوء ظن از کجا می آید. شاید عناصر آزادیخواه جامعه مخالف چیزهایی باشند که آنها را به یاد دولت بزرگ می اندازد. شاید عناصر چپ جامعه مخالف چیزهایی باشند که آنها را به یاد اسلحه و خشونت می اندازد. شاید مردم فکر کنند که ما در صفوف بیت کوین نفوذ می کنیم تا مخفیانه منافع مجتمع صنعتی نظامی را پیش ببریم. من فقط می توانم حدس بزنم. برای من، انتقال از عضو سرویس به بیت کوینر واضح است. من سه دلیل را بیان می کنم: آزادی، مسئولیت و رمز. در سرتاسر، من به جای یکدیگر به «عضو سربازی» و «جانبازان» اشاره خواهم کرد، زیرا آنها افراد یکسانی هستند، فقط در دوره های مختلف زندگی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا