ارزهای دیجیتال

چرا پیتر برانت فکر می کند کاردانو تعریف “زشت” است؟

کاردانو (ADA) نتوانسته حرکت صعودی آخر هفته خود را دنبال کند. کریپتوکارنسی سود هفته گذشته را از دست داد و به نظر می‌رسد که با کاهش روند بازار کریپتو آماده زیان‌های بیشتری است.

مطالب مرتبط | TA: قیمت بیت کوین کاهش سود، پشتیبانی از شکست کلید در نزدیکی

در زمان نگارش این مقاله، Cardano (ADA) با افت 5 درصدی در 24 ساعت گذشته با 0.44 دلار معامله می شود.

روند قیمت ADA در نمودار 4 ساعته به سمت نزولی می رود. منبع: ADAUSDT Tradingview

کریپتوکارنسی در سطوح بحرانی قرار دارد زیرا 0.40 دلار به عنوان پشتیبان در طی ماه های گذشته نزولی قیمت عمل کرد. از دست دادن این سطوح می تواند قیمت ADA را به سطح 2020 خود بازگرداند.

در آن زمان، ارز دیجیتال پس از یک دوره طولانی حرکت جانبی و تثبیت، یک رالی عظیم را تجربه کرد. از سال 2019 تا 2020، Cardano زیر 0.5 دلار و 0.15 دلار معامله شد که برای سرمایه گذارانی که ADA را در دو سال گذشته خریداری کرده اند، ضرر ویرانگری را نشان می دهد.

تاجر افسانه ای پیتر برانت حاکی از ADA می تواند شروع به نزول به سطوح 2020 خود کند. همانطور که در زیر مشاهده می شود، برانت ادعا می کند که قیمت ADA از یک الگوی سر و شانه پیروی می کند که کاهش ارزش آینده این ارز دیجیتال را نشان می دهد.

کاردانو ADA ADAUSDT
منبع: پیتر برانت از طریق توییتر

معامله گر افسانه ای نمودار قیمت ADA را «تعریف زشت» نامید و 0.40 دلار را به عنوان یک هدف قیمت بالقوه در جهت نزولی قرار داد.

اگر گاوهای نر کاردانو بتوانند قیمت را در کوتاه مدت به بالای 0.70 دلار برسانند، این الگوی سر و شانه می تواند باطل شود. در غیر این صورت، پشتیبانی کمی برای Cardano زیر 0.40 دلار وجود دارد.

داده های شاخص های مواد (MI) نشان می دهد که بیشتر نقدینگی جفت معاملاتی ADAUSDT بالای 0.44 دلار است. حدود 1.5 میلیون دلار سفارشات پیشنهادی کمتر از سطوح فعلی قیمت ADA و حدود 1 میلیون دلار سفارشات درخواستی در جهت مخالف وجود دارد.

اگر همانطور که برانت پیشنهاد کرد، قیمت از الگوی سر و شانه 0.40 دلار پیروی کند و به روند نزولی ادامه دهد، هیچ سفارش پیشنهادی وجود ندارد که بتواند به عنوان پشتیبانی عمل کند. بنابراین، قیمت ADA می تواند نوسانات نزولی را تجربه کند.

آیا کاردانو می تواند از یک سناریوی عذاب اجتناب کند؟

در همان زمان، قیمت ADA یک دفتر سفارش نازک را به سمت بالا ثبت می کند. اگر قیمت بتواند سطوح فعلی خود را حفظ کند و به سمت 0.50 دلار حرکت کند، ممکن است تغییری در الگوی سر و شانه برندت ایجاد شود.

شاخص های مواد افزایش فشار فروش از سوی سرمایه گذاران خرد را ثبت می کنند. سرمایه گذاران با سفارشات پیشنهادی در حدود 1000 دلار (سبز در نمودار زیر) شروع به خرید در عمل قیمت Cardano کرده اند.

تحلیلگران Material Indicators بر این باورند که سرمایه‌گذارانی که این دستورات پیشنهادی (به رنگ سبز در زیر) دارند، نهنگ‌هایی هستند که به عنوان سرمایه‌گذاران کوچک‌تر استتار می‌کنند. مرتبط بودن سطوح فعلی کاردانو و افزایش ناگهانی این سفارشات نشان می دهد که این احتمال برای بازه های زمانی کوتاه محتمل است.

کاردانو ADA ADAUSDT
سرمایه‌گذارانی که سفارش‌های پیشنهادی 1000 دلاری (سبز) دارند، اقدام به خرید ADA می‌کنند. منبع: شاخص های مواد

مطالب مرتبط | TA: اتریوم مجدداً از پشتیبانی کلیدی بازدید می کند، آیا گاوها می توانند از ضررهای بیشتر محافظت کنند

شاید این نهنگ های ADA شروع به تجمع کرده باشند و بتوانند از این سطوح دفاع کنند. در بازه‌های زمانی بالاتر، همه طبقه سرمایه‌گذاران شروع به فروش کرده‌اند، از جمله سرمایه‌گذارانی با سفارش‌های درخواستی در حدود 100000 دلار که از سناریوی برانت پشتیبانی می‌کند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا