ارزهای دیجیتال

چرا نهنگ های کریپتو ممکوین در حال جمع آوری تامادوج هستند؟

نهنگ ها چه رمزارزی می خرند؟ پس از سقوط مداوم بازار کریپتو در سال 2022، کاربران به دنبال بهترین رمزارز میم برای خرید هستند. در حال حاضر، بسیاری از نهنگ ها و سرمایه گذاران به دنبال خرید TAMA هستند – یک پروژه جدید NFT که هدف آن تغییر بخش بازی با معرفی پروتکل های DeFi (مالی غیرمتمرکز) است.

این راهنما یکی از بهترین سکه‌های میم رمزنگاری جدید و اینکه چرا نهنگ‌ها Tamadoge را جمع‌آوری می‌کنند را بررسی می‌کند.

چرا Tamadog در سال 2022 توجه نهنگ های Memecoin را به خود جلب کرده است

بخش‌های زیر به 5 دلیل برای جلب توجه تامادوج در میان نهنگ‌های میم سکه در سال 2022 می‌پردازد.

1. قیمت مقرون به صرفه

در 25 جولای 2022، TAMA مرحله پیش فروش بتا خود را راه اندازی کرد. سرمایه گذاران می توانند Tamdoge را با قیمت 0.01 دلار به ازای هر توکن، با حداقل خرید 1000 توکن (10 دلار) خریداری کنند. برای خرید TAMA، سرمایه گذاران می توانند ETH یا USDT را خریداری کنند و دارایی خود را به سکه TAMA تبدیل کنند. از سوی دیگر، کاربران می توانند تاما را با ارز فیات از طریق روش های پرداخت کارت اعتباری/دبیت خریداری کنند.

در حال حاضر، سرمایه گذاران اولیه بیش از 100000 دلار TAMA را در دو هفته اول فروش بتا Tamadog خریداری کرده اند.

قیمت توکن پایین به طور بالقوه می تواند TAMA را به یکی از بهترین جواهرات رمزنگاری کم ارزش برای خرید در سال 2022 تبدیل کند.

2. رمز نزولی

یکی از مزایای خرید تامادوج این است که هدف آن کاهش تورم است. به عنوان مثال، سکه هایی مانند Doge و Shiba Inu ضد تورم نیستند – زیرا تعداد توکن های عرضه شده را در طول زمان افزایش می دهند.

Dogecoin سقف عرضه کل خود را از 100 میلیارد به 132 میلیارد افزایش داده است که باعث افزایش عرضه نسبت به تقاضا شده است. از سوی دیگر، TAMA عرضه توکن کاهشی را در طول زمان فراهم می کند. اولا، TAMA حداکثر عرضه 2 میلیارد توکن دارد.

1660026540 812 چرا نهنگ های کریپتو ممکوین در حال جمع آوری تامادوج

علاوه بر این، 5٪ از تمام توکن های TAMA که روی پلتفرم خرج می شود سوزانده می شود. این اطمینان حاصل می کند که تعداد توکن ها در طول زمان کاهش می یابد و در دراز مدت تقاضا را افزایش می دهد. بنابراین، توسعه دهندگان امیدوارند که توکن بتواند ارزش آن را افزایش دهد و به طور بالقوه بازدهی بالاتری را برای سرمایه گذاران فراهم کند.

3. بدون مالیات تراکنش

یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی ارز دیجیتال Tamadog این است که برای کاربرانی که توکن‌ها را می‌خرند، می‌فروشند و معامله می‌کنند، مالیات تراکنش دریافت نمی‌کند. به عنوان مثال، بسیاری از اکوسیستم های رمزنگاری از تراکنش های کاربران برای حفظ بقیه شبکه کوتاه می آیند.

با این حال، توسعه دهندگان TAMA بیان می کنند که خود اکوسیستم درآمدزایی خواهد کرد. این به نفع کاربران شبکه است زیرا آنها می توانند پس از تکمیل تراکنش های خود مبلغ بیشتری را حفظ کنند.

4. سرمایه گذاری بلند مدت

یکی از ضعف‌های اصلی سرمایه‌گذاری‌های میم کوین، ثبات بلندمدت است. در حالی که بیت‌کوین و اتریوم اصلاحات قیمتی را تجربه می‌کنند، اما همیشه سودهایی در بلندمدت به همراه داشته‌اند. با این حال، میم کوین‌ها حرکت پمپ و تخلیه سریع را تجربه می‌کنند که آن را به یک شرط مخاطره‌آمیز تبدیل می‌کند.

ویژگی منحصر به فرد TAMA این است که هم به عنوان یک میم کوین و هم به عنوان یک توکن ابزار قرار می گیرد. این به عنوان Tamaverse عمل می کند – اکوسیستم P2E که در آن کاربران می توانند جوایز درون بازی کسب کنند. بازیکنان می توانند حیوانات خانگی Tamadoge را خریداری کنند – که آواتارهای منحصر به فرد NFT هستند. آنها در رقابت با سایر بازیکنان برای کسب توکن های TAMA از استخرهای جایزه P2E استفاده می شوند.

TAMA همچنین روش پرداخت برای خرید این NFT ها از فروشگاه Tama است. بنابراین، سودمندی طولانی مدت در توکن وجود دارد. با برنامه‌های تیم‌های توسعه برای فهرست کردن توکن‌ها در چندین صرافی رمزنگاری، کاربران می‌توانند هم‌اکنون TAMA را خریداری کرده و آن را برای درازمدت نگه دارند. بنابراین، TAMA در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به یکی از بهترین توکن های ابزار در سال 2022 است.

5. برنامه های نقشه راه آینده

در نهایت، یک سرمایه گذاری ارز دیجیتال خوب شامل تحقیق در مورد پروژه و برنامه های آتی آن است. به دلیل به روز رسانی های امیدوارکننده ای که اکوسیستم به دنبال استقرار آن است، بسیاری از نهنگ ها TAMA را به عنوان یک فرصت هیجان انگیز می بینند.

در مرحله اول، انتظار می رود TAMA در صرافی های غیرمتمرکز (DEX) و متمرکز (CEX) فهرست شود. به عنوان مثال، یک DEX قابل توجه، TAMA در CEX محبوب – LBank و UniSwap مستقر خواهد شد.

1660026540 796 چرا نهنگ های کریپتو ممکوین در حال جمع آوری تامادوج

جدا از پلتفرم مبتنی بر وب P2E، Tamadoge همچنین به دنبال انتشار یک واقعیت افزوده (AR) تا سه ماهه پایانی سال 2022 است. این برنامه پویایی P2E را به عنوان پلتفرم مبتنی بر وب حفظ می کند اما دسترسی آسان تر به Tamadoge را ارائه می دهد. با عرضه چندین اپلیکیشن جدید متاورس، این اپلیکیشن می تواند به طور بالقوه به یکی از بهترین اپلیکیشن های NFT در بازار تبدیل شود.

برنامه بعدی پلتفرم ها برای بازی P2E آینده است – که دارای چندین بازی مرتبط با Tamadoge و جوایز فیزیکی Tamadoge برای بازیکنان خواهد بود.

تامادوج چیست؟

نهنگ های کریپتو ممکوین در حال جمع آوری تامادوج

Tamadoge (TAMA) رمز ارز بومی و توکن ابزار Tamaverse است. این یک پروژه رمزنگاری غیرمتمرکز است که دارای چندین ویژگی بازی P2E است – به بازیکنان این امکان را می‌دهد که در حین شرکت در مسابقات جامعه محور، جوایزی کسب کنند.

حیوانات خانگی تامادوج در مرکز جهان P2E قرار دارند – زیرا این آواتارهای NFT را می توان برای شرکت در بازی ها خریداری، ایجاد و پرورش داد. کاربران با سایر اعضا مبارزه خواهند کرد و برای کسب امتیاز در تابلوی امتیازات ماهانه برای کسب TAMA از «dogepools» مختلف رقابت خواهند کرد.

به غیر از خرید حیوانات خانگی Tamdoge، کاربران می توانند اقلامی مانند لوازم جانبی و مواد غذایی را خریداری کنند که می تواند در حیوانات خانگی NFT خود استفاده شود. همه این موارد با TAMA خریداری می شوند و توکن های جمع آوری شده بین سه استخر تقسیم می شوند.

در مرحله اول، 5٪ از توکن های خرج شده برای افزایش تقاضا در مقابل عرضه سوزانده می شود. در مرحله دوم، 30٪ از توکن ها برای اهداف بازاریابی استفاده می شود تا پلتفرم در رسانه های اجتماعی حضور پیدا کند و به جریان اصلی تبدیل شود. در نهایت، 65 درصد از توکن‌های خرج شده مجدداً در استخرهای جایزه P2E توزیع می‌شود و به بهترین اجراکنندگان در پلتفرم Tamadoge داده می‌شود.

نگاهی دقیق تر به تامادوج

به غیر از ارائه چندین ویژگی P2E و پروتکل های NFT محور، توکن TAMA توکنومیک قوی را نشان می دهد. TAMA برای پیش فروش بتا فقط 0.01 دلار به ازای هر توکن معامله می کند. تیم تامادوج 50 درصد از کل عرضه را برای اولین دور توکن در دسترس قرار داده است.

1660026540 45 چرا نهنگ های کریپتو ممکوین در حال جمع آوری تامادوج

20٪ از کل عرضه توکن برای لیست های آینده در صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز، مانند LBank و UniSwap رزرو شده است. 30 درصد باقیمانده در 10 سال آینده از طریق عملیات ضرب در دسترس خواهد بود.

در حال حاضر، Tamaverse تنها در مرحله ابتدایی خود است. به غیر از حیوانات خانگی تامادوج، این محیط متاورز مکانی را برای چندین برنامه مبتنی بر واقعیت افزوده، فرصت‌های کسب درآمد هیجان‌انگیز با بازی‌های آرکید و حتی پارک‌های سگ مجازی را در برنامه‌های آینده متصور است.

کاربرانی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه هستند می توانند در گروه رسمی تلگرام عضو شوند و در جریان قرار بگیرند. ادمین ها هرگز ابتدا برای شما DM ارسال نمی کنند، مراقب کلاهبرداری هایی باشید که جعل هویت عکس نمایه و نام مدیران یا ناظران را کپی می کنند.

حداقل سرمایه گذاری 1000 تاما (~ 10 دلار + هزینه گاز)
حداکثر سرمایه گذاری N/A
روش های خرید ETH، USDT، کارت بدهی / اعتباری (از طریق Transak)
زنجیر اتریوم
فروش بتا به پایان می رسد 2 سپتامبر 2022
پیش فروش به پایان می رسد Q4 2022

نحوه خرید تامادوج (TAMA)

بخش های زیر نحوه خرید تامادوج در سال 2022 را به صورت گام به گام در اختیار کاربران قرار می دهد.

مرحله 1: یک کیف پول رمزنگاری را راه اندازی کنید

هنگامی که کاربران به دنبال مکان خرید Tamadog هستند، باید یک کیف پول رمزنگاری شده دانلود کنند.

1660026540 271 چرا نهنگ های کریپتو ممکوین در حال جمع آوری تامادوج

به عنوان مثال – کاربران می توانند از MetaMask استفاده کنند – یکی از بهترین کیف پول های رمزنگاری، که به کاربران اجازه می دهد تا در طول پیش فروش بتا در حال انجام، TAMA را خریداری کنند.

کاربران می توانند به MetaMask رفته و بر روی “دانلود” کلیک کنند.

مرحله 2: خرید ETH یا USDT

کاربران می توانند با خرید Tamadoge از یک صرافی رمزنگاری و انتقال توکن ها به کیف پول Metamask خود، Tamadoge را با ETH یا USDT خریداری کنند.

همچنین امکان خرید TAMA با استفاده از کارت بدهی/اعتباری از طریق ترنساک پرطرفدار فیات روی رمپ نیز وجود دارد.

مرحله 3: MetaMask را به پلتفرم پیش فروش Tamadogen پیوند دهید

مرحله بعدی این است که به وب سایت Tamadoge بروید و روی “خرید” کلیک کنید. سپس کاربران می‌توانند روی «اتصال کیف پول» کلیک کنند و ارائه‌دهنده کیف پول خود را برای اتصال به پلتفرم پیش‌فروش انتخاب کنند.

1660026540 452 چرا نهنگ های کریپتو ممکوین در حال جمع آوری تامادوج

برای پیوند رسمی کیف پول، دستورالعمل ها را دنبال کنید.

مرحله 4: خرید TAMA Tokens

مرحله آخر خرید TAMA است. به سادگی مقدار TAMA را که می خواهید خریداری کنید وارد کنید و “تبدیل ETH” یا “تبدیل USDT” را انتخاب کنید. کاربران باید حداقل 1000 تاما خریداری کنند.

تامادوج را در پیش فروش بتا بخرید

در نهایت، کاربران می توانند پس از پایان پیش فروش، توکن های TAMA خود را مطالبه کنند. پس از پایان دوره پیش فروش، روی «ادعا» در صفحه اصلی وب سایت Tamadog کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا