ارزهای دیجیتال

چرا مونرو (XMR) در تلاش برای شکستن این سطح مقاومت است؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Monero (XMR)، یک ارز رمزنگاری منبع باز و حریم خصوصی که در سال 2014 راه اندازی شد، توانست در 2 نوامبر به 151 دلار برسد، زیرا برای مدت کوتاهی قبل از اینکه اصلاحات جزئی قیمت را تجربه کند، رشد کرد.

در اینجا نگاهی گذرا به مسیر XMR داریم:

  • طی دو ماه گذشته، مونرو در محدوده باریکی معامله شد که به 152 دلار رسید
  • فراتر رفتن از نشانگر مهم 156 دلار، XMR را قادر می سازد تا تا 172 دلار صعود کند.
  • شکست در افزایش حجم معاملات به احتمال زیاد کریپتو را به 148 دلار کاهش می دهد

در زمان نگارش این مطلب، با توجه به پیگیری از کوینگککوآلتکوین با قیمت 149.10 دلار در حال تغییر است که در 24 ساعت گذشته تقریباً 1 درصد کاهش یافته است.

عملکرد هفتگی، دو هفته‌ای و ماهانه این ارز دیجیتال نسبتاً خوب است، با توجه به اینکه بازار کریپتو قبل از رالی 25 اکتبر در یک شتاب نزولی طولانی بود.

طی هفت روز گذشته، مونرو توانست 1.5 درصد رشد کند در حالی که طی دو هفته گذشته، دارایی 2.8 درصد افزایش یافته است. در یک ماه به روز، XMR در میانه افزایش قیمت 5.4 درصدی قرار دارد.

حتی با این نوع نمایش، این ارز دیجیتال هنوز به 9 ژانویه 2018 نزدیک نیست. اوج تمام دوران (ATH) 542.33 دلار، در حال حاضر بیش از 72 درصد از این ارزش را از دست داده است.

گاوهای مونرو در حال مبارزه هستند

از ماه سپتامبر، مونرو در محدوده باریک 152 و 136 دلار معامله شد، زیرا در طول ماه سیگنال‌های نزولی متعددی از جمله کاهش قابل توجه تعداد تراکنش‌ها را به همراه داشت.

اما XMR شاخص های فنی اکنون نشانه هایی از فشار خرید خوب را نشان می دهند که ممکن است به زودی به یک رالی صعودی تبدیل شود.

Source: TradingView

به عنوان مثال، شاخص قدرت نسبی 12 ساعته (RSI) مونرو توانست به بالای منطقه 50 نوترال صعود کند که نشان می دهد گاوهای نر که در تلاش برای شکستن نشانگر مقاومت دارایی بودند، در نهایت توانستند جایگاه محکمی در بازار به دست آورند.

علاوه بر این، XMR OBV توانست از ناحیه مقاومت عبور کند، که نشان می‌دهد آلت‌کوین برای یک حرکت صعودی آماده شده است.

به طور خلاصه، اگر سکه دیجیتال بتواند به نشانگر 156 دلار برسد، حفظ شود و از آن فراتر رود، سیگنال‌های صعودی ارسال شده توسط شاخص‌های فنی آن را تایید می‌کند و تا 172 دلار افزایش می‌یابد.

با این حال، باید این بدون افزایش حجم معاملات همراه باشد، پایان نامه قبلی باطل می شود و XMR به 148 دلار کاهش می یابد.

پیش بینی قیمت برای Monero نیز صعودی است

ردیاب کریپتو آنلاین Coincodexپیش‌بینی‌های XMR با تحلیل فنی بالا برای حرکت قیمت دارایی مطابقت دارد.

بر این اساس، طی پنج روز آینده، انتظار می‌رود که سکه مجازی به نشانگر مقاومت حیاتی خود برسد زیرا پیش‌بینی می‌شود با قیمت 152.9 دلار معامله شود.

در همین حال، بعدی 30 روز به نظر می رسد برای دارایی دیجیتال خوب است زیرا قیمت معاملات لحظه ای آن به سطوح بالاتری صعود می کند.

Coincodex معتقد است که مونرو 30 روز دیگر با قیمت 159.12 دلار معامله می شود، زیرا وارد آخرین ماه سال 2022 می شود و ارزش آن به هدف 172 دلار نزدیک تر است.

2vPdDC3p

XMR total market cap at $2.7 billion on the daily chart | Featured image from Reddit, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal understanding of the crypto market and should not be construed as investment advice.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا