ارزهای دیجیتال

چرا سرمایه گذاران درجه سلسیوس با وجود افزایش 30 درصدی CEL خوشبین به نظر نمی رسند؟

درجه سانتیگراد (CEL) اخیراً در راستای به‌روزرسانی‌های شنیداری پس از تشکیل پرونده ورشکستگی و فروش استیبل کوین‌ها، در سرفصل اخبار بوده است.

  • قیمت CEL در 24 ساعت گذشته 30 درصد افزایش یافت
  • علیرغم بهبود معیارهای رسانه های اجتماعی، قیمت 13.21 درصد کاهش یافت
  • ETH ادغام برای تأثیر بر عملکرد CEL

شبکه سلسیوس اخیراً در ماه جولای اعلام ورشکستگی کرده است و اکنون در مرحله رسیدگی به فصل 11 است. علاوه بر این، این شبکه همچنین درخواست مجوز دادگاه در مورد برنامه های خود برای از بین بردن استیبل کوین های خود برای پمپاژ نقدینگی مورد نیاز برای عملیات خود کرده است.

هنگامی که این مورد توسط مارتین گلن، قاضی رئیس ایالات متحده تأیید شد، پول جمع آوری شده از فروش استیبل کوین ها به عنوان بودجه برای عملیات های درجه سانتیگراد استفاده می شود.

جلسه مذکور در مورد فروش استیبل کوین ها در تاریخ 6 اکتبر در نیویورک برگزار می شود.

توافق برای انتصاب بازرس مستقل

در ماه سپتامبر، دفتر امین ایالات متحده به همراه کمیته سلسیوس متشکل از طلبکاران توافق کردند که یک بازرس مستقل را با این شرط که هم بودجه و هم زمان اختصاص داده شده به ممتحن را محدود کنند، تعیین کنند.

علاوه بر این، دفتر امین ایالات متحده مسئول انتخاب ممتحن خواهد بود. قاضی این موضوع را روز چهارشنبه تایید کرده است.

در این رابطه، سلسیوس اخیراً توییتی را در 15 سپتامبر منتشر کرده است که از تمایل آنها برای ادامه همکاری با کمیته امین و بستانکاران بدون تضمین ایالات متحده و همچنین تعهد آنها برای بهبود کارایی شبکه به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، ابراز نگرانی کرده است.

قیمت CEL علیرغم افزایش متریک، 13.21% کاهش یافت

با توجه به تحولات اخیر و رویدادهای شنیداری، قیمت CEL در 24 ساعت گذشته 30 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، معیارهای رسانه های اجتماعی CEL نیز تسریع شده است.

مشارکت رسانه های اجتماعی نیز به 1.2 میلیارد رسید که رشد قابل توجه 32.26٪ را نشان می دهد.

علیرغم افزایش تعامل در رسانه های اجتماعی و افزایش قیمت، هنوز برخی از مسائل آزاردهنده در مورد CEL وجود دارد که سرمایه گذاران را نسبت به آلتکوین نگران می کند.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت CEL تا زمان نوشتن این مقاله 13.21 درصد کاهش یافته است یا با قیمت 1.70 دلار معامله می شود.

ارزش کل بازار CEL در ماه آگوست 36.21 درصد کاهش یافته است. علاوه بر این، تسلط بر بازار نیز تا 41.25 درصد کاهش یافت. ابهام بر روی توکن خزیده است و سرمایه گذاران به دلیل نوسانات بالای آن در انجام هر حرکتی محتاط هستند.

ادغام اتریوم همچنین تأثیر زیادی بر عملکرد CEL دارد. در واقع، سلسیوس توییتی منتشر کرده است که در آن اعلام کرده است که ادغام را دنبال می‌کنند.

سرمایه گذاران همچنین به حرکت فشار کوتاه به عنوان یک هشدار نگاه می کنند زیرا تاریخ نشان می دهد که این حرکت می تواند تأثیر منفی بر پرتفوی سرمایه گذاران بگذارد.

Crypto total market cap at $927 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from LedgerInsights, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا