ارزهای دیجیتال

چرا باید در بیت کوین IRA سرمایه گذاری کنید – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

چرا باید در بیت کوین IRA سرمایه گذاری کنید - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

بیت کوین IRA مانند یک حساب بازنشستگی فردی مستقل است که به شما امکان می دهد در مواردی مانند املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید و این ارز دیجیتال از IRA های سنتی منع شده است. اگرچه بیت کوین IRA خطرات حساب بازنشستگی شما را افزایش می دهد، سرمایه گذاری در این پول دیجیتال ممکن است عملکرد سرمایه گذاری شما را بهبود بخشد و تنوع بیشتری را برای سبد سهام شما ایجاد کند.

برخی از متولیان بر حساب‌های خودگردان نظارت می‌کنند، ارزهای مجازی را به عنوان دارایی‌های جایگزین مجاز می‌دانند و همچنین مسئول حساب‌های بیت‌کوین IRA هستند. از سوی دیگر، متولیان ممکن است هیچ گونه وظیفه امانتداری در مورد آن سرمایه گذاری ها به سرمایه گذار بدهکار نباشند.

بسیاری از مردم تعجب می کنند که آیا بیت کوین IRA قابل اعتماد است یا خیر. با این حال، اگر با بیت کوین آشنایی ندارید، باید از انجام این سرمایه گذاری ارز مجازی خودداری کنید. سرمایه‌گذاری در این ارز الکترونیکی مستلزم درک بازار کریپتو و نیاز به ارزیابی پروژه‌ها قبل از انجام هرگونه سرمایه است.

از آنجایی که بیت کوین IRA این ارز الکترونیکی را به عنوان گزینه های سرمایه گذاری 401(k) ارائه می دهد، سرمایه گذاران به جای اوراق بهادار سنتی، حساب های بازنشستگی خود را با این پول دیجیتال تامین می کنند. عنصر 401 (k) یک طرح اشتراک سود واجد شرایط به کارمندان این امکان را می دهد که درصدی از حقوق خود را برای حساب های شخصی کنار بگذارند.

نحوه خرید بیت کوین در IRA شما

اگرچه این IRAهای ارز دیجیتال از چند جهت متفاوت عمل می کنند. بیت کوین IRA حساب های خودگردان هستند، به این معنی که دارنده حساب مستقیماً آنها را مدیریت می کند. علاوه بر این، یک کارگزاری یا بانک معمولاً این IRAهای پول مجازی را مدیریت نمی کند. این IRAهای پول دیجیتال فقط از طریق شرکت‌هایی که در نوع دارایی شما به طور کامل به آن علاقه دارید در دسترس هستند.

بنابراین، برای باز کردن این ارز الکترونیکی IRA، باید با متولیان خاصی کار کنید که می توانند بیت کوین را نگه دارند و معامله کنند. برخی از متولیان به یک درخواست نیاز دارند و همچنین شما را در این فرآیند راهنمایی می کنند. با این حال، اگر پیشرفت کنید، می‌توانید این حساب‌ها را از طریق بازپرداخت وجوه یک IRA موجود تامین کنید. همچنین می‌توانید نسخه‌ای با مزیت مالیاتی دیگر را انتخاب کنید یا وجوه جدیدی را ارائه کنید.

چندین شرکت تاسیس شده به شما اجازه راه اندازی بیت کوین IRA را می دهند. با این حال، IRAهای بیت کوین هنوز جوان هستند و کسب اطلاعات در مورد یک شرکت ممکن است سخت باشد. شما همچنین می توانید بیت کوین را بخرید، بفروشید یا معامله کنید. در اینجا دلیلی است که باید در Crypto سرمایه گذاری کنید.

تنوع سبد

ممکن است متوجه شوید که این پول دیجیتال یک تنوع دهنده عالی برای دارایی های مالی در سبد بازنشستگی شما است. همچنین، نگه داشتن مقداری از این ارز دیجیتال می تواند راهی عالی برای داشتن چیزی باشد که حرکت متفاوتی دارد. همچنین، این ارز دیجیتال به دلیل عرضه محدود که منجر به افزایش تقاضا می شود، یک محافظ عالی در برابر تورم است. با خرید بسیاری از افراد این دارایی دیجیتال، ارزش آن افزایش می یابد. بنابراین، بیت کوین به تنوع بخشیدن به پرتفوی شما و محافظت از آن حساب های بازنشستگی در صورت تورم یا سایر فعالیت های آینده کمک می کند.

پتانسیل بازده بالا

جدا از تنوع بخشیدن به سبد سهام شما، بیت کوین IRA پتانسیل سود بالاتر را نیز دارد. همچنین، در حالی که افت شدید قیمت بیت کوین وجود داشته است، بازده بالاتر از سایر بازارها پیشی می گیرد. همچنین، تعداد محدودی از این ارزهای دیجیتالی که مردم تا به حال استخراج خواهند کرد، پتانسیل های آینده قابل توجهی را نشان می دهد. IRAها با چشم انداز بلندمدت خود یک محرک عالی برای سرمایه گذاری با پتانسیل قابل توجه در طول دهه ها هستند.

تعیین موقعیت برای یک نگه داشتن طولانی مدت

اگرچه این ارز الکترونیکی دارای نوسانات قیمتی است، اما به طور کلی از زمان پیدایش آن در سال 2009 افزایش یافته است. این بدان معناست که ممکن است برای حسابی که تا زمان بازنشستگی قصد دسترسی به آن را ندارید مناسب باشد.

IRA بیت‌کوین Takeaway می‌تواند فرصتی برای سرمایه‌گذارانی باشد که به آینده این ارز دیجیتال اعتقاد دارند. به طور کلی، این مقاله مزایا و دلایلی را که باید در بیت کوین IRA سرمایه گذاری کنید، برجسته می کند. با این حال، هیچ سرمایه گذاری بدون سهم خود از ریسک نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا