ارزهای دیجیتال

چرا باید به توکن های هواداران فوتبال توجه کنید؟

توکن های فن در بین سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال به طور فزاینده ای محبوب می شوند. آنها شاخه ای از روند میم کوین هستند که شاهد افزایش مثبت ارزهای دیجیتال مختلف بودند و اکنون، این توکن های طرفدار روند خود را آغاز کرده اند. سال 2022 تقریباً به پایان خود رسیده است، اما هنوز دلایل خوبی وجود دارد که چرا این توکن های فن چیز خوبی هستند که باید مراقب آنها بود.

چرا توکن های هواداران فوتبال؟

توکن های هواداران فوتبال در یک سال گذشته بازار ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر قرار داده است. سکه هایی مانند منچستر سیتی فن توکن و سانتوس اف سی فن توکن فوق العاده خوب عمل کرده اند و فراتر از همه انتظارات هستند. اما اگرچه آنها قبلاً بسیار رشد کرده‌اند، ممکن است برای این توکن‌های طرفدار جنبه‌های مثبت بیشتری وجود داشته باشد.

یکی از دلایل اصلی علاقه مجدد به فن توکن ها، جام جهانی فوتبال آینده است. برخی استدلال می کنند که این بزرگترین رقابت ورزشی در جهان است که در آن باشگاه های رسمی فوتبال کشورهای مختلف برای کسب عنوان با هم رقابت می کنند. بخش بزرگی از جمعیت جهان نیز در این رقابت شرکت می کنند.

جام جهانی فوتبال 2018 که در روسیه برگزار شد در مجموع 3.5 میلیارد بیننده در سرتاسر جهان داشت و انتظار می‌رود که مسابقات امسال که در قطر برگزار شد، حدود 5 میلیارد بیننده داشته باشد. تعداد زیادی از افرادی که برای حمایت از باشگاه‌های موردعلاقه‌شان آماده می‌شوند، یک مورد بزرگ برای دارایی‌های دیجیتال است. انتظار می‌رود که تعداد زیادی از آن‌ها با شروع جام جهانی در ماه نوامبر، صعودی عظیم را تجربه کنند.

CITY trading at $5.7 | Source: CITYUSD on TradingView.com

در حال حاضر مشاهده وارونه

توکن های هواداران فوتبال در آستانه شروع جام جهانی فوتبال در حال حاضر شاهد تغییرات مثبتی هستند. در 24 ساعت گذشته، جستجو برای ارزهای رمزنگاری شده در حال افزایش بوده است و در نتیجه آنها در صدر فهرست ترندها در Coinmarketcap ظاهر می شوند.

Coinmarketcap دارایی‌های دیجیتال را بر اساس تعداد جستجوها در پلتفرم رتبه‌بندی می‌کند و نماد هواداران منچستر سیتی (CITY) به عنوان بیشترین جستجو در روز گذشته ظاهر شد. این موضوع آن را در صدر فهرست قرار داد. یکی دیگر از توکن های طرفداران، Santos FC Fan Token (SANTOS) نیز در جایگاه نهم در بین 10 ارز دیجیتال برتر جستجو شده در این پلتفرم در 24 ساعت گذشته ظاهر شد.

این فن توکن ها از نظر قیمت نیز بد عمل نمی کنند. در روز گذشته، برخی از توکن ها حتی سودهای دو رقمی را تجربه کرده اند. SANTOS 8.20% و CITY 9.08% افزایش یافته است. FC Porto Fan Token در 24 ساعت گذشته بیش از 17 درصد افزایش یافته است، و همچنین نماد هواداران تیم ملی پرتغال.

Featured image from MARCA, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا