ارزهای دیجیتال

چرا این ادغام NFT جدید ممکن است چیزی باشد که کاردانو برای شکستن 0.6 دلار به آن نیاز دارد

کاردانو مدت ها قبل از اینکه قابلیت قراردادهای هوشمند در شبکه در دسترس باشد، در فضای NFT جای خود را نشان داده است. با توجه به اینکه توکن‌های غیرقابل تعویض برای بلاک چین نسبتاً جوان باقی می‌مانند، مجموعه‌ها نیز سطح معقولی از موفقیت را پیدا کرده‌اند. با این وجود، توسعه‌دهندگان همچنان به دنبال پذیرش گسترده‌تر در مورد NFT‌های Cardano هستند و یک شراکت جدید اجازه می‌دهد تا طیف وسیع‌تری از سرمایه‌گذاران را در اختیار داشته باشند.

پرداخت هزینه NFT با فیات

یکی از مواردی که همچنان NFT ها را متوقف می کند، این واقعیت است که آنها فقط با استفاده از ارز دیجیتال قابل خرید هستند. این بدان معناست که برخلاف کریپتوهایی که سرمایه‌گذاران می‌توانند مستقیماً با فیات خریداری کنند، اکنون یک لایه اضافی و یک مرحله اضافه وجود دارد که کاربران برای داشتن این NFT‌ها باید طی کنند. با این حال، با معرفی پرداخت های ارز فیات برای NFT ها به طور مستقیم در یک بازار، این شروع به تغییر کرده است.

IOG، توسعه‌دهنده شبکه Cardano، شراکت جدیدی را اعلام کرده است که می‌تواند به سرمایه‌گذاران اجازه دهد NFT‌های Cardano را با استفاده از ارز فیات خریداری کنند. NMKR یک پروتکل Web3 است که به تسریع پذیرش این بخش جدید کمک می کند. در این مشارکت جدید، زیرساخت‌های پرداخت و استخراج NFT دو چیز را برای بیشتر پذیرش NFT در کاردانو فراهم می‌کند.

اولین مورد از این دو مورد، ارائه یک برنامه برش آسان برای هر کسی است که بتواند به راحتی NFT ها را در شبکه درگیر کرده و برش دهد. بعد مهم ترین مورد است که به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند برای NFT های خود هم با ارزهای دیجیتال و هم با ارزهای فیات پرداخت کنند.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، گفت: “این یک گام مهم برای IOG و ماموریت ما برای ساختن فردایی بهتر برای همه از طریق فناوری است.” ما هیجان زده هستیم که با NMKR کار می کنیم، زیرا آنها یک اکوسیستم کامل زیرساخت ضرب و پرداخت را توسعه می دهند و NFT ها را برای همه قابل دسترس می کنند.

درایو برای قیمت کاردانو

مانند بقیه بازار کریپتو، کاردانو قربانی روند نزولی شده بود. این امر به کاهشی دامن زد که از زمانی که دارایی دیجیتالی در سپتامبر 2021 به بالاترین حد خود یعنی 3.10 دلار رسیده بود، آغاز شده بود. در حال حاضر، قیمت ADA به 0.5 دلار در حال حرکت است، قیمتی که شکست آن دشوار است.

ADA price trending at $0.5 | Source: ADAUSD on TradingView.com

با این حال، مانند هر دارایی دیگری، قیمت ADA به تحولات مهم در شبکه پاسخ می دهد. به همین دلیل است که اخباری مانند مشارکت بین IOG و NMKR ضروری است. با توجه به اینکه کاربران می توانند NFT ها را مستقیماً با ارزهای فیات خریداری کنند، انتظار می رود که علاقه بیشتری به شبکه Cardano ایجاد کند و به بهبود قیمت کمک کند.

این را با هارد فورک Vasil که انتظار می‌رود در این ماه اتفاق بیفتد، جفت کنید، و Cardano در حال دم کردن بشکه پودر عالی برای انفجار قیمت است. پیش بینی در مورد این دو پیشرفت می تواند چیزی باشد که قیمت ADA به آن نیاز دارد تا در نهایت از سطح فنی حساس 0.6 دلار عبور کند. فراتر از این نقطه، مقاومت اصلی بعدی 0.8 دلار است. اگر ADA بتواند قبل از ادغام 0.8 دلار را آزمایش کند، پیش بینی پیرامون اتریوم نیز به افزایش قیمت ADA کمک می کند و کاتالیزوری برای شکستن بیش از 1 دلار فراهم می کند.

Featured image from Investopedia, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای اطلاعات بازار، به‌روزرسانی‌ها و توییت‌های خنده‌دار گاه به گاه…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا