ارزهای دیجیتال

پیش بینی می شود که این آلت کوین ها به زودی منفجر شوند: Uniswap و Moshnake – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیش بینی می شود که این آلت کوین ها به زودی منفجر شوند: Uniswap و Moshnake - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

هر ارز دیجیتال جدید با وعده تبدیل شدن به چیز بزرگ بعدی وارد بازار می شود.

یک ارز دیجیتال جدید علاقه سرمایه گذاران را برانگیخته است، حتی اگر اکثریت قریب به اتفاق آنها اغلب بی ارزش هستند. به دلیل استفاده قابل توجه آن، به نظر می رسد ارز جدید آماده است تا از برخی از بازیگران اصلی بازار پیشی بگیرد.

مشناکه (MSH) یک ارز دیجیتال جدید است که سرمایه‌گذاران را با رشد و کاربرد خود متحیر کرده است. در همین حال، Uniswap (UNI) به عنوان بزرگترین DEX و یکی از مهم ترین سکه ها از نظر ارزش بازار، نیازی به معرفی ندارد.

Uniswap (UNI) – بهشت ​​مبادله

Uniswap (UNI) یک صرافی غیرمتمرکز (یا DEX) است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است که بر روی یک سیستم معاملاتی همتا به همتا تعریف شده توسط قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم غیرقابل برگشت، دائمی و غیرقابل ارتقا کار می کند.

تراکنش ها ممکن است با استفاده از پروتکل Uniswap (UNI) بدون نیاز به واسطه های قابل اعتماد انجام شوند. مستقل، رمزگذاری شده و مستقل است. خریداران و فروشندگان قیمت های متفاوتی برای یک شی در یک بازار معمولی ارائه می دهند. هنگامی که سایر کاربران موافقت می کنند، معامله ای انجام می دهند و قیمت اعلام شده را به قیمت بازار تبدیل می کنند.

Uniswap از یک روش جدید، یک بازارساز خودکار (AMM) برای تسهیل تجارت دارایی های کریپتو بدون نیاز به مجوز استفاده می کند. AMM ها با تشکیل استخرهای نقدینگی و تشویق تامین کنندگان نقدینگی برای پر کردن این استخرها با دارایی، مشکل کمبود نقدینگی را حل می کنند. هر چه تعداد دارایی ها و نقدینگی در یک استخر بیشتر باشد، معامله در صرافی های غیرمتمرکز آسان تر است.

علاوه بر این، Uniswap (UNI) دارای یک ساختار طراحی بدون مجوز است، به این معنی که خدمات پروتکل برای عموم آزاد است، بدون هیچ روشی برای محدود کردن افرادی که ممکن است از آنها استفاده کنند یا نه. UNI ابزار و توکن حاکمیتی برای شبکه Uniswap (UNI) است که توسعه آینده پروژه را تضمین می کند. دارندگان UNItoken می توانند در مورد پیشنهادات مختلف رای دهند یا آرای خود را در ازای مزایای سهام به شخص ثالث واگذار کنند.

1663764624 649 پیش بینی می شود که این آلت کوین ها به
پیش بینی می شود که این آلت کوین ها به زودی منفجر شوند: Uniswap و Moshnake - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

Moshnake (MSH) چیست؟

Moshnake (MSH) یک بازی NFT برای کسب درآمد در بالای زنجیره هوشمند BNB است. کنترل‌های گیم‌پلی اولیه هستند و در عرصه، هدف بازی توسعه، زنده ماندن و جستجوی MSH و سایر موارد NFT است.

Moshnake (MSH) Eggs یک آیتم BEP-1155 NFT است که در داخل بازی با آن مواجه می شوید. آنها بر روی زنجیره هوشمند BNB ساخته شده اند و عرضه آنها به 20 میلیون محدود است. هنگامی که یک بازیکن با موفقیت یک تخم موشنیک (MSH) را بیرون می آورد، با یک NFT موشنیک (MSH) پاداش می گیرد.

لازم به یادآوری است که هچینگ تنها وسیله معرفی NFT های جدید موشنک به گردش است. هنگامی که پیشنهاد اولیه NFT (INO) تکمیل شد، تنها گزینه برای افزایش عرضه در گردش NFT های Moshnake، جوجه ریزی از تخم Moshnake خواهد بود. از آنجایی که همه 20000 NFT Moshnake برای ضرب کردن قابل دسترسی نیستند، این مورد وجود دارد.

علاوه بر این، هدایایی که از طریق جعبه های شگفت انگیز به دست می آیند اغلب غیرمنتظره هستند. بازیکنان این شانس را خواهند داشت که در صورت مبارزه با Basilisk که به طور تصادفی و پراکنده در بازی ظاهر می شود، جعبه سورپرایز را بدست آورند. اگر بازیکنی با موفقیت بازی Basilisk را در طول بازی بلاک کرده و بکشد، آن بازیکن جعبه سورپرایز را دریافت خواهد کرد. بنابراین این ویژگی‌های سرگرم‌کننده کریپتو به جذب کاربران جدید کمک می‌کند، که به نوبه خود به حداکثر رساندن سود کاربران در آینده کمک می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Moshnake (MSH)، به لینک های زیر مراجعه کنید:

وب سایت: https://moshnake.io

تلگرام: https://t.me/MoshnakeOfficial

توییتر: https://twitter.com/moshnakeToken


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا