ارزهای دیجیتال

پیش بینی قیمت AAVE: افزایش 20٪ در این هفته، رالی می تواند بالای 85 دلار افزایش یابد

قیمت AAVE افزایش عمده ای را از ناحیه پشتیبانی 65 دلار آغاز کرد. این هفته نزدیک به 20 درصد افزایش یافته است و ممکن است رشد را بالاتر از مقاومت 85 دلاری افزایش دهد.

  • قیمت AAVE پس از گذشتن از مقاومت 75 دلاری در برابر دلار آمریکا سرعت بیشتری گرفت.
  • قیمت زیر 85 دلار و میانگین متحرک ساده 100 روزه معامله می شود.
  • در نمودار روزانه جفت AAVE/USD (منبع داده از Kraken) در بالای خط روند نزولی اصلی با مقاومت 75 دلار شکسته شد.
  • این جفت می تواند به رشد خود ادامه دهد و به زودی منطقه مقاومت 100 دلاری را آزمایش خواهد کرد.

قیمت AAVE با افزایش تازه شروع می شود

پس از کاهش مداوم، قیمت AAVE در نزدیکی منطقه 65 دلاری حمایت شد. قیمت پایه ای بالاتر از سطح 65 دلار تشکیل داد و شروع به افزایش مداوم کرد.

حرکت واضحی بالاتر از سطوح مقاومت 72 و 75 دلار وجود داشت. قیمت به بالای سطح 23.6% فیب اصلاحی حرکت نزولی از 116 دلار به پایین 65 دلار صعود کرد. علاوه بر این، در نمودار روزانه جفت ارز AAVE/USD، یک شکست در بالای خط روند نزولی اصلی با مقاومت 75 دلار وجود داشت.

اکنون قیمت در نزدیکی مقاومت 85 دلار و میانگین متحرک ساده 100 روزه معامله می شود. همچنین نشانه های مثبتی از خود نشان می دهد و از بیت کوین و اتریوم بهتر عمل می کند.

منبع: AAVEUSD در TradingView.com

در روند صعودی، مقاومت فوری نزدیک به منطقه 85 دلار است. مقاومت بزرگ بعدی در نزدیکی منطقه 90 دلار شکل می گیرد. این نزدیک به سطح 50 درصدی فیب اصلاحی حرکت نزولی از نوسان 116 دلار به پایین 65 دلار است. اگر یک شکست صعودی بالاتر از سطوح 95 و 100 دلار وجود داشته باشد، قیمت می تواند بیش از 10 درصد افزایش یابد. در مورد ذکر شده، قیمت می تواند به طور پیوسته به سمت سطح 100 دلار افزایش یابد.

Dips Limited در AAVE؟

اگر قیمت AAVE نتواند بالاتر از سطح 85 یا 90 دلار ادامه یابد، می تواند یک اصلاح نزولی را آغاز کند. حمایت فوری در سمت نزولی نزدیک به سطح 80 دلار است.

حمایت اصلی نزدیک به منطقه 75 دلاری است. سقوط نزولی به زیر سطح 75 دلار می تواند درها را برای کاهش تازه به 70 دلار باز کند. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح 65 دلار است.

شاخص های فنی

MACD روزانه – MACD برای AAVE/USD به آرامی در منطقه صعودی حرکت خود را از دست می دهد.

RSI روزانه (شاخص قدرت نسبی) – RSI برای AAVE/USD اکنون بالاتر از سطح 50 است.

سطوح پشتیبانی اصلی – 80 و 75 دلار.

سطوح مقاومت اصلی – 85 دلار، 90 دلار و 100 دلار.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا