ارزهای دیجیتال

پیش بینی قیمت سکه میم – تامادوج برای سبقت گرفتن از فلوکی اینو، دوگلون مارس و سیف مون اینو

در گذشته، قیمت‌های میم کوین بازدهی خیره‌کننده‌ای را در طول سال‌های 2020 و 2021 ارائه می‌کردند. با این حال، پس از سقوط قیمت ارز دیجیتال در سال 2022، کاربران به دنبال این هستند که کدام کوین میم را خریداری کنند.

این راهنما به Tamadoge نگاه می‌کند – یکی از بهترین رمزارزهای آینده و بهترین رمزارزهای جدید برای خرید در سال 2022. همچنین پیش‌بینی‌های قیمت میم کوین و نحوه خرید Tamadoge در سال 2022 را مورد بحث قرار خواهیم داد.

5 دلیل کلیدی که چرا تامادوج قرار است در سال 2022 از فلوکی اینو، دوگلون مریخ و SafeMoon Inu سبقت بگیرد.

کدام سکه میم بعدی منفجر می شود؟ در حالی که توکن‌هایی مانند Floki Inu و SafeMoon Inu در گذشته عملکرد خوبی داشته‌اند، ما Tamadoge را به‌عنوان یکی از میم‌کوین‌های محبوب که منفجر می‌شود، توصیه می‌کنیم. بیایید نگاهی بیندازیم که چرا این توکن می تواند سرمایه گذاری خوبی باشد:

1. دارایی های نزولی

یکی از بهترین ویژگی های تامادوج این است که هدف آن یک دارایی کاهش تورم است. اولاً، TAMA رمزارز بومی و توکن ابزاری Tamaverse است – یک اکوسیستم مجازی بازی برای کسب درآمد (P2E) که به کاربران امکان می دهد برای کسب جوایز درون بازی مشارکت کنند.

توکن TAMA یک دارایی کاهش تورم است و حداکثر عرضه توکن آن 2 میلیارد سکه است. از سوی دیگر، Safemoon Inu حداکثر عرضه 1 تریلیون توکن دارد. تیم Tamadoge همچنین بیان می کند که 5 درصد از تمام توکن های استفاده شده برای خرید دارایی های درون بازی سوزانده می شوند. این برای افزایش تقاضای توکن در برابر عرضه انجام شده است.

2. پلتفرم P2E و مورد استفاده NFT

TAMA این پتانسیل را دارد که بازدهی کلان را نسبت به سایر میم کوین ها فراهم کند و به یکی از سریع ترین ارزهای دیجیتال در حال رشد تبدیل شود. در حالی که بیشتر توکن‌های میم هیچ مورد استفاده‌ای را برای سرمایه‌گذاران و شرکت‌کنندگان ارائه نمی‌کنند، تامادوج به کاربران اجازه می‌دهد تا در یک پلتفرم بازی برای کسب درآمد شرکت کنند تا پاداش‌های ارزهای دیجیتال بیشتری کسب کنند.

علاوه بر این، Tamadoge به نظر می رسد با استفاده از فناوری قراردادهای هوشمند برای ارائه موارد استفاده NFT به سرمایه گذاران، در بخش وب 3.0 غوطه ور شود. بازیکنان می‌توانند حیوانات خانگی تامادوج را خریداری، ایجاد و پرورش دهند – شخصیت‌های مجازی که به‌عنوان NFT ساخته شده‌اند، با استفاده از قابلیت قرارداد هوشمند.

این توکن ها را می توان تنها با تاما در فروشگاه تاما خریداری کرد. بنابراین، موفقیت پلتفرم P2E ممکن است منجر به افزایش قیمت بالقوه توکن‌های TAMA شود.

3. توکن چند کاربردی

هنگام تلاش برای تجزیه و تحلیل اینکه کدام کوین های میم منفجر می شوند، مهم است که به کاربرد توکن و سهم آن در اکوسیستم آن در بلاک چین نگاه کنید. در حالی که رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی مهم هستند، اکثر میم کوین‌ها به دلیل عدم استفاده از ابزار نمی‌توانند رشد بلندمدت را به حداکثر برسانند.

1659954754 336 پیش بینی قیمت سکه میم تامادوج برای سبقت گرفتن

توکن های TAMA در مرکز Tamaverse قرار دارند. کاربران می توانند شرکت کنند و NFT های درون بازی را تنها با توکن های TAMA خریداری کنند. علاوه بر این، بهترین اجراکنندگان با TAMA، که از استخرهای جایزه P2E توزیع شده است، پاداش می گیرند. بنابراین، TAMA ارزش واقعی را برای کاربران Tamaverse فراهم می کند.

4. پتانسیل رشد بالاتر

میم کوین های محبوب پس از ارائه بازده قابل توجهی به کاربران، از اوج های عظیم اصلاح شده اند. به عنوان مثال، Safemoon Inu در سال 2021 به بالاترین سطح تاریخ (ATH) 0.0002 دلار رسید و در حال حاضر 98٪ کمتر از بالاترین حد خود است.

از سوی دیگر، TAMA در حال حاضر در دوره پیش فروش بتا خود است و ممکن است با قیمت بسیار ارزان در دسترس باشد. بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده قیمت‌های بالاتری نسبت به دوره‌های پیش‌فروش فهرست می‌کنند و بازده سرمایه‌گذاری آنی را برای کاربران فراهم می‌کنند.

TAMA قرار است در LBank – یک صرافی متمرکز محبوب (CEX) و UniSwap – صرافی غیرمتمرکز محبوب (DEX) فهرست شود. فهرست شدن در صرافی های اصلی معمولاً به دلیل در دسترس قرار گرفتن توکن ها در اختیار مخاطبان اصلی، منجر به حجم معاملات بالاتر می شود. بنابراین، کاربران می توانند هم اکنون Tamadoge را در پیش فروش بتا خریداری کنند.

5. برنامه های نقشه راه آینده

طبق وایت پیپر Tamadoges، انتظار می‌رود این پلتفرم یک برنامه واقعیت افزوده (AR) را تا سه ماهه چهارم 2023 راه‌اندازی کند. این برنامه همان ویژگی‌های P2E پلتفرم مبتنی بر وب را حفظ می‌کند و در عین حال روش جدیدی را برای مشارکت در Tamaverse به کاربران ارائه می‌دهد.

1659954754 77 پیش بینی قیمت سکه میم تامادوج برای سبقت گرفتن

Tamadoge همچنین قصد دارد تا Tamadoge Onramper را در سال‌های آینده به کار گیرد، که دروازه پلتفرم برای تسهیل معاملات ارزهای فیات هنگام خرید Tamadoge خواهد بود. در نهایت، پلتفرم قبلاً استقرار توکن‌های آتی را در DEX و CEX‌های مختلف برنامه‌ریزی کرده است که می‌تواند به رشد توکن کمک کند.

آیا توکن‌های میم همچنان بر بازار کریپتو تسلط دارند؟

پس از محبوبیت میم کوین ها در سال های 2020 و 2021، این بخش کریپتو در سال گذشته از بین رفت. به عنوان مثال، Dogelon Mars بیش از 98٪ از مجموعه ATH خود در جولای 2021 کاهش یافته است، در حالی که رمزارزهای محبوب مانند Dogecoin 90٪ کمتر از ATH خود هستند.

آیا سکه های میم دوام خواهند داشت؟ در حالی که نوسانات قیمت در بازارهای کریپتو بی سابقه نیست، کاربران باید به دنبال بهترین رمزارزهای آینده باشند که موارد استفاده را ارائه می دهند.

نگاهی دقیق تر به تامادوج

بینی قیمت سکه میم تامادوج برای سبقت گرفتن

پلتفرم Tamadoge به کاربران این امکان را می‌دهد تا با فرصتی برای کسب جوایز از طریق ارز دیجیتال، در یک متاورس بازی برای کسب درآمد (P2E) شرکت کنند. توکن بومی، TAMA، در حال حاضر مرحله پیش فروش بتا خود را می گذراند، جایی که کاربران می توانند 1 TAMA را به قیمت 0.01 دلار خریداری کنند.

یک انتخاب عالی برای خریداران مقرون به صرفه، کاربران فقط باید حداقل 1000 TAMA (10 دلار) سرمایه گذاری کنند. با مجموع عرضه 2 میلیارد توکن، کاربران اکنون می توانند 50 درصد از عرضه توکن را خریداری کنند. توسعه دهندگان تیم 20٪ از عرضه را برای لیست های آینده DEX و CEX رزرو کرده اند و به طور بالقوه توکن ها را برای بازارهای اصلی در دسترس قرار می دهند.

1659954755 514 پیش بینی قیمت سکه میم تامادوج برای سبقت گرفتن

30 درصد باقیمانده سکه ها طی 10 سال آینده از طریق عملیات ضرب کردن آزاد می شود. NFTهای حیوان خانگی Tamadog در مرکز پلتفرم P2E قرار خواهند گرفت – زیرا کاربران با آواتارهای NFT خود با بازیکن دیگری مبارزه خواهند کرد تا از امتیازات در جدول امتیازات ماهانه استفاده کنند.

بازیکنانی که بیشترین امتیاز را کسب می کنند با TAMA از ‘dogepool’ پاداش می گیرند. تیم Tamadoge در CoinSniper توسط KYC تأیید شده است و کد قرارداد هوشمند به طور کامل توسط SolidProof.io ممیزی شده است – به افزایش اعتبار پروژه کمک می کند.

کاربرانی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه هستند می توانند در گروه رسمی تلگرام عضو شوند و در جریان قرار بگیرند. به یاد داشته باشید که ادمین‌ها هرگز ابتدا برای شما پیامک ارسال نمی‌کنند – مراقب تلاش‌های کلاهبرداری باشید که در آن جعل‌کنندگان تصویر نمایه و نام کاربری مدیران یا ناظران پروژه‌های رمزنگاری را کپی می‌کنند.

حداقل سرمایه گذاری 1000 تاما (~ 10 دلار + هزینه گاز)
حداکثر سرمایه گذاری N/A
روش های خرید ETH، USDT، کارت بدهی / اعتباری (از طریق Transak)
زنجیر اتریوم
فروش بتا به پایان می رسد 2 سپتامبر 2022
پیش فروش به پایان می رسد Q4 2022

نحوه خرید تامادوج (TAMA)

اکنون کاربران می توانند تصمیم بگیرند که آیا روی ارز دیجیتال TAMA سرمایه گذاری کنند یا خیر. بخش های زیر تجزیه و تحلیل گام به گام نحوه خرید تامادوج در سال 2022 را ارائه می دهد.

مرحله 1: یک کیف پول رمزنگاری را راه اندازی کنید

وقتی به دنبال مکان خرید Tamadog می‌گردید، کاربران باید یک کیف پول رمزنگاری را دانلود کنند.

1659954755 650 پیش بینی قیمت سکه میم تامادوج برای سبقت گرفتن

MetaMask یکی از بهترین کیف پول های رمزنگاری است که به کاربران امکان می دهد تا در طول پیش فروش بتا در حال انجام، TAMA را خریداری کنند.

کاربران می توانند به MetaMask رفته و بر روی “دانلود” کلیک کنند.

مرحله 2: خرید ETH یا USDT

کاربران باید Tamadage را با ETH یا USDT خریداری کنند. سرمایه گذاران می توانند به یک صرافی ارز دیجیتال مورد علاقه خود مراجعه کنند، اتریوم یا USDT را خریداری کنند و توکن ها را به کیف پول Metamask خود بازگردانند.

مرحله 3: MetaMask را به پلتفرم پیش فروش Tamadogen پیوند دهید

مرحله بعدی این است که به وب سایت Tamadoge بروید و روی “خرید” کلیک کنید. سپس کاربران می‌توانند روی «اتصال کیف پول» کلیک کنند و ارائه‌دهنده کیف پول خود را برای اتصال به پلتفرم پیش‌فروش انتخاب کنند.

1659954755 271 پیش بینی قیمت سکه میم تامادوج برای سبقت گرفتن

برای پیوند رسمی کیف پول، دستورالعمل ها را دنبال کنید.

مرحله 4: خرید TAMA Tokens

مرحله آخر خرید TAMA است. به سادگی مقدار TAMA مورد نظر برای خرید را وارد کنید و “تبدیل ETH” یا “تبدیل USDT” را انتخاب کنید. کاربران باید حداقل 1000 تاما خریداری کنند.

در نهایت، کاربران می توانند پس از پایان پیش فروش، توکن های TAMA خود را مطالبه کنند. پس از پایان دوره پیش فروش، روی «ادعا» در صفحه اصلی وب سایت Tamadog کلیک کنید.

همچنین می توان از کارت اعتباری/دبیت برای خرید TAMA از طریق ترنساک پرطرفدار fiat on-ramp یکپارچه با وب سایت استفاده کرد.

تامادوج را در پیش فروش بتا بخرید

نتیجه

این راهنما یکی از بهترین بازی های رمزنگاری بازی برای کسب درآمد – Tamadog را بررسی کرده است. در حالی که بازار سکه‌های میم در سال 2022 نزولی بوده است، Tamadoge (TAMA) توکن چندکاره‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که می‌توان آن را برای سرمایه‌گذاری در NFT، کسب جوایز درون بازی و شرکت در اکوسیستم‌های مبتنی بر متاورس خریداری کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا