ارزهای دیجیتال

پیش از Vasil Hard Fork، Cardano Metaverse Project Cardalonia با افزایش تقاضای Token $LONIA پتانسیل بالایی را نشان داد

همانطور که بلاک چین کاردانو برای ترکیب هارد فورک آتی Vasil آماده می شود که قرار است تا چند هفته دیگر در شبکه اصلی Cardano به صورت زنده اجرا شود.

ارتقای شبکه ویژگی های منحصر به فردی مانند سکه های پایدار، مقیاس پذیری و توان عملیاتی بیشتر در بلاک چین کاردانو را به همراه خواهد داشت.

کاردالونیا، متاورس بزرگ بعدی در کاردانو؟

$ADA، توکن بومی Cardano در چند هفته گذشته رشد نشان داده است، و به دنبال آن Cardalonia، یک پروژه بازی برای کسب درآمد متاورس در حال توسعه در اکوسیستم Cardano است.

توکن $LONIA به طور مشابه در هفته های گذشته تقاضای زیادی را نشان داده است زیرا پیش فروش توکن $LONIA بیش از 70٪ در کمتر از 5 روز به پایان پیش فروش پر شده است.

سرمایه‌گذاران علاقه‌مندی که می‌خواهند پیش‌فروش را دریافت کنند و رمزهای LONIA دلار را با تخفیف قبل از فهرست صرافی خریداری کنند، می‌توانند با کلیک روی پیوند زیر این کار را انجام دهند.

https://cardalonia.io/buy/

کاردالونیا چیست؟

Cardalonia یک پلتفرم متاورس web3 و بازی برای کسب درآمد است که تعامل کامل با NFT ها و CNT ها را ارائه می دهد که توسط توکن ابزار $LONIA پشتیبانی می شود.

به عنوان یک بازیکن در متاورس Cardalonia، شما این فرصت را دارید که یک قبیله را انتخاب کنید، کلکسیون‌هایی را به عنوان NFT ایجاد کنید، آنها را در زمین کاردالونیا خود عملیاتی کنید، و صحنه‌های جذابی را در زمین ایجاد کنید تا سایر بازیکنان بتوانند خرید کنند. از آنجایی که متاورس از قبیله‌ها تشکیل شده است، برای تجربه کاردالونیا و خرید زمین برای شروع کسب درآمد، باید به یک آواتار قبیله بپیوندید.

ویژگی های Cardalonia

در اینجا مواردی وجود دارد که کاردانو را از متاورژن های دیگر متمایز می کند:

تجارب فراگیر و گیرا: بازیکنان می توانند با یکدیگر و شخصیت های مجازی خود تعامل داشته باشند. بازیکنان همچنین از تجربیاتی شبیه به انسان لذت خواهند برد.

عدم تمرکز: Cardalonia بسیار غیرمتمرکز است زیرا تمام دارایی های بازی توسط NFT ها نشان داده می شوند. این بدان معنی است که می توانید دارایی ها را به عنوان NFT خریداری، بفروشید یا معامله کنید.

حکومت: Cardalonia سرانجام به یک DAO خودمختار تبدیل خواهد شد که در آن تصمیمات در مورد آینده پروژه توسط دارندگان توکن $LONIA تعیین می شود زیرا آنها فرصتی برای شرکت در فرآیند تصمیم گیری حاکمیتی مانند رای دادن و رای گیری خواهند داشت.

زمین: برای بازی در Cardalonia، ابتدا باید زمین را با استفاده از توکن $Lonia خود خریداری کنید. به عنوان یک مالک زمین، می توانید آزادانه آواتار و دارایی های خود را در زمین مستقر کنید.

توکن $Lonia

$Lonia نماد متاورز Cardalonia است و بر روی شبکه Cardano ساخته شده است. این یک توکن ابزاری است که به عنوان ارز متاورس درون بازی نیز عمل می کند.

نحوه خرید توکن $LONIA

شما می توانید رمز LONIA را از پیش فروش با کلیک بر روی اینجا خریداری کنید.

جزئیات پیش فروش توکن $LONIA

1 ADA = 12 توکن LONIA $
مدت فروش = 45 روز
تخصیص پیش فروش: 15,000,000 دلار توکن LONIA
حداقل خرید: 250 ADA

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا