ارزهای دیجیتال

پیش از Vasil، Cardano از اولین پروتکل وام دهی با نرخ ثابت استقبال می کند

Kulfi Finance اولین بازار پول با نرخ ثابت کاردانو است. در زمان راه‌اندازی، خزانه‌ها به جفت‌های دارایی پایدار و دارایی ثابت اختصاص داده می‌شوند و در آینده خزانه‌های دیگری نیز اضافه خواهند شد. لویی رایمنمدیر فنی کولفی اظهار داشت: «با ساخت کاردانو، کولفی راهی ساده برای دسترسی کاربران ارزهای دیجیتال به مزایای بازار پول با نرخ ثابت ایجاد کرده است.»

مالی کولفی وام دهی و استقراض دارایی های بومی کاردانو را با نرخ / شرایط ثابت از طریق یک مبتدی مالی بدوی به نام wTokens تسهیل می کند. تامین مالی با نرخ ثابت تمام لبه های بازارهای مالی مدرن را لمس می کند. فناوری Kulfi به کاربران رمزارز امکان دسترسی به تامین مالی پایدار را می دهد. پروتکل Kulfi اولین پروتکل در نوع خود است که همراه با پروتکل بازده آن بر روی Cardano ساخته شده است. نرخ ثابت وام/قرض عنصری حیاتی از سیستم مالی سنتی است که به کسب و کارها و افراد اجازه می دهد تا امور مالی آینده خود را بهتر برنامه ریزی کنند. با این حال، در فضای کریپتو، نرخ های متغیر عادی هستند. این نرخ های نوسان، مقایسه پروتکل ها و استفاده از DeFi (مالی غیرمتمرکز) برای برنامه های کاربردی دنیای واقعی را دشوار می کند. مانولیس کیریاکو، مشاور کولفی در لینکدین گفت: «برای برنامه‌ریزی بلندمدت، وام گرفتن پول برای خانه یا ماشین، مردم باید بدانند هزینه‌هایشان چقدر خواهد بود – آنها به نرخ‌های ثابتی نیاز دارند».

چرا نرخ ثابت در DEFI مهم است

اکثر پروتکل های بازار پول در DEFI نرخ متغیری را ارائه می دهند که در آن نرخ بهره معمولاً از طریق عرضه و تقاضای توکن تعیین می شود. وقتی تقاضا افزایش می یابد، نرخ بهره افزایش می یابد. وقتی عرضه توکن افزایش می‌یابد، نرخ بهره کاهش می‌یابد و عدم اطمینان را به بازار کریپتو می‌آورد، این معضل نیاز به نرخ ثابت/مدت را ایجاد می‌کند. محصول وام ثابت Kulfi بر اساس مفهوم اوراق قرضه کوپن صفر است که ارزش اسمی کامل را در تاریخ سررسید آن می پردازد، با ارزش اسمی نشان دهنده مقدار پولی است که وام دهندگان در سررسید ثابت دریافت می کنند. مالی کولفی وام گیرندگان و وام دهندگان را برای توافق بر سر نرخ بهره ثابت تسهیل می کند. متأسفانه، اکثر پروتکل‌های وام‌دهی فاقد این ویژگی هستند و نمی‌توانند به عنوان یک منبع اعتبار پایدار عمل کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروتکل نرخ ثابت کولفی را بخوانید.

رمز حکومت کولفی (KLS)

Kulfi ($KLS Token) نشانه حاکمیت پروتکل Kulfi است. این یک توکن بومی Cardano است که دارندگان آن می توانند برای پیشنهادات، رای گیری، و اعمال تغییرات در پارامترهای اکوسیستم Kulfi و قراردادهای هوشمند استفاده کنند. در قلب kulfi توکن‌های wTokens (توکن‌های کوپن صفر) قرار دارند.

این ابزارها سیستم نرخ ثابت پروژه را به گردش در می‌آورند، زیرا دائماً و به سادگی مدیون بازارهای استیبل کوین kulfi هستند. KLS یک ابزار اصلی و دارایی حاکمیتی اکوسیستم کولفی است. رمز KLS روشن است قبل از دانه گرد و با قیمت ثابت موجود است؛ برای 1 ADA، یک سرمایه گذار می تواند 200 توکن KLS درخواست کند. دارندگان KLS می توانند در همه پرسی های مهم در مورد ارتقاء پروتکل کولفی شرکت کنند.

Kulfi Token (KLS) و Utilities

KLS یک توکن کاردانو است که پروتکل کولفی را کنترل می کند. دارندگان KLS می‌توانند تغییراتی را در پارامترهای سیستم Kulfi و قراردادهای هوشمند پیشنهاد، رأی دهند، و اعمال کنند. هر دارنده KLS به ازای هر KLS که دارد یک رای می گیرد. تأیید رمز KLS در Pool.pm دارندگان KLS مسئولیت مدیریت خزانه زنجیره ای Kulfi، تنظیم پارامترهای ریسک و وثیقه و رای دادن در مورد هرگونه ارتقای پیشنهادی برای قراردادهای هوشمند Kulfi را بر عهده خواهند داشت. در اینجا لیست کوتاه و غیر جامعی از مواردی است که دارندگان KLS باید پیشنهاد دهند و به آنها رأی دهند:

پیشنهاد و ارزیابی ارتقاء پروتکل
کمک هزینه دسترسی برای وام گیرندگان کولفی
نصب انواع وثیقه جدید
تعیین کارمزد نقدینگی
فعال کردن سررسیدهای جدید برای اعطای وام و استقراض دارایی های مختلف
هزینه های تراکنش در اکوسیستم Kulfi را می توان با استفاده از توکن های KLS پرداخت
دارندگان KLS درصدی از هزینه پرداخت شده در اکوسیستم Kulfi را دریافت می کنند
بازپرداخت وام با توکن KLS قابل انجام است

استقراض در کولفی فاینانس:

کاربران در Kulfi Finance می توانند نرخ بهره ثابت مدت وام خود را دریافت کنند. اولا، وام گیرندگان باید وجوه را به عنوان وثیقه سپرده گذاری کنند. سپس، wToken های منفی را برش دهید. توکن‌های منفی wTokens نشان‌دهنده وجوه قرض‌گرفته‌شده علاوه بر تاریخ سررسید انتخابی هستند که سررسید بازپرداخت است. در این مرحله، وام گیرندگان می‌توانند توکن‌های wTokens منفی خود را با ارز دیجیتال معامله کرده و مبادله کنند.

وام در کولفی فاینانس:

کاربران می توانند سرمایه اضافی را به سبد Kulfi قرض دهند، بنابراین، وام دهندگان دارایی های wTokens مثبتی را خریداری می کنند که ارزش گذاری بالاتری نسبت به سپرده اولیه آنها در تاریخ آینده دارد. wTokens مثبت در طول زمان “به بلوغ” می رسد و پس از رسیدن به سررسید کامل برای ارز قابل بازخرید می شود.

کاربران Kulfi Dapp نیازی به گذراندن رویه‌های شناسایی استاندارد مانند فرآیندهای «مشتری خود را بشناسید» یا فرآیندهای KYC ندارند که به کاربران ناشناس ماندن کامل می‌دهند.

در KLS Token Pre Seed Sale شرکت کنید

نشانه کولفی قبل از دانه گرد اولین و محدودترین فرصت برای عموم است تا دسترسی زودهنگام انحصاری به خرید توکن Kulfi با 0.005 ADA برای هر توکن KLS داشته باشند.

شرکت کنندگان علاقه مند می توانند برای خرید توکن KLS با قیمت منصفانه لینک را دنبال کنند – https://kulfifinance.io/buy

نتیجه

Kulfi Finance یکی از مشکلات اساسی در فضای DeFi را حل می کند. توانایی ارائه وام با نرخ ثابت، فضای DeFi را برای کاربران اصلی بیشتر در دسترس قرار می دهد و سیل کاربران جدید را به همراه خواهد داشت. در Kulfi finance، کاربر می تواند بدون نگرانی در مورد تغییر نرخ بهره، در برابر رمزنگاری شما وام بگیرد. فردا ممکن است بتوانید یک وام مسکن با نرخ ثابت در کولفی بگیرید!

به همین دلیل است که DeFi بسیار هیجان انگیز است. هر روز یک نوآوری وجود دارد که دامنه این صنعت را گسترش می دهد.

ما معتقدیم که Kulfi Finance شانس خوبی برای تبدیل شدن به یکی از پروتکل های وام دهی پیشرو دارد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا