ارزهای دیجیتال

پیشگامان آینده نگر در بحرین – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشگامان آینده نگر در بحرین - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

BlockchainFactory EXPO “BFE” پیشرو جدید بلاک چین در منطقه خاورمیانه است که در پادشاهی بحرین راه اندازی می شود و فرصت هایی را برای شرکت های بلاک چین و سرمایه گذاران ارائه می دهد تا در یک مکان حضوری داشته باشند، یعنی نمایشگاه ها، کنفرانس ها، گالری ها، کارگاه ها، جوایز، سرگرمی و قرعه کشی.

BFE توسط آژانس Art Quester پشتیبانی می شود و در قلب خاورمیانه در پادشاهی بحرین بین 19 ژانویه اجرا می شود.هفتم تا 23 ژانویهrd، 2023، در سخیر.

BFE قصد دارد جامعه و استادان بلاک چین را از سراسر جهان به هم پیوند دهد، برای جذب نسل آینده که می‌توانند معامله‌گران یا سرمایه‌گذاران علاقه‌مندی باشند، طراحی شده است که دوست دارند درباره بلاک چین، NFT، دنیای رمزنگاری، Web3، Metaverse و تمام فین‌تک بیشتر بدانند. با شرکت به عنوان غرفه‌دار، حامی، سخنران یا همه، به افزایش آگاهی از برند شما و همچنین کمک به ایجاد سرمایه‌گذاران بیشتر منجر می‌شود.

دولت بحرین به شدت از ارزهای دیجیتال، بلاک چین و تمام فناوری‌های آینده‌نگر حمایت می‌کند، این شامل تایید بانک مرکزی بحرین نیز می‌شود. آنها تاکنون سه مجوز به سه پلتفرم کریپتو (Rain، CoinMena و اکنون Binance) داده اند. Rain و CoinMena هر دو پلتفرم های مبتنی بر بحرین هستند در حالی که Binance یک پلتفرم جهانی است و دفتر خود را در بحرین به عنوان اولین شعبه در کشورهای شورای همکاری خلیج فارس دارد. دولت بحرین همچنین به سمت راه‌اندازی ارز محلی – “دینار دیجیتال” از ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) تمایل دارد. Crypto در واقع آینده است و از حمایت کامل دولت بحرین برخوردار است.

BFE قرارداد مشارکت امضا کرده اند موسسه بانکداری و مالی بحرین “BIBF” “شریک یادگیری” رسمی برای نمایشگاه BlockchainFactory. را BIBF پیشرو ارائه دهنده آموزش و آموزش در منطقه است و وابسته به بانک مرکزی بحرین. این موسسه نقش حیاتی در توسعه سرمایه انسانی در پادشاهی بحرین و 64 کشور دیگر در سراسر جهان ایفا می کند. بیشتر بخوانید: https://www.bibf.com

هدف ما این است که غرفه داران، سخنرانان، هنرمندان و مربیان بین المللی را برای شرکت در این رویداد بزرگ بیاوریم. این نمایشگاه شامل نمایشگاه، کنفرانس، کارگاه، گالری NFT و رقابت بازی خواهد بود که به ایجاد پلی بین سرمایه گذاران موجود و جدید با رهبران بلاک چین کمک می کند. این یک فرصت عالی برای همه کسانی است که به شبکه سازی و ایجاد روابط در حین ورود به ارزهای دیجیتال، NFT و فناوری های بلاک چین توجه می کنند.

با وجود پیشرفت فناوری در جهان، مردم هنوز به محصولات یا خدماتی اعتماد دارند که می توانند با چشم و دست خود ببینند، لمس کنند و احساس کنند. ما این را درک می کنیم و از این رو از شما دعوت می کنیم که بخشی از EXPO باشید تا بتوانید احساس و دانش دست اول را در مورد آن بدست آورید. BFE. این قطعا یک عامل مهم برای جلب اعتماد شما و افزایش آگاهی شما در دنیای بلاک چین خواهد بود.

ما به کمک به جامعه اعتقاد داریم و قول می دهیم به یتیمان و بیوه های آسیب دیده از مصیبت کووید کمک مالی کنیم. بنابراین، مشارکت شما باعث افزایش سهم ما در قبال آنها خواهد شد.

برای ثبت نام در این رویداد، لطفاً از طریق وب سایت ما www.BlockchainFactory.me بروید، برای جزئیات بیشتر می توانید با ایمیل در [email protected] با ما تماس بگیرید یا با شماره 973 3666 5950 + واتساپ تماس بگیرید.

تمام حمایت های اولیه پرندگان و رزرو نمایشگاه 30٪ تخفیف دریافت خواهند کرد.

مشتاقانه منتظر دیدن شما در این رویداد منحصر به فرد هستیم و در مورد آن اطلاعات کسب می کنیم BFE و دانش خود را به اشتراک بگذارید و دنیای جدیدی از فرصت های بی شمار را کشف کنید.

فرصت را از دست ندهید و مطمئن شوید که بخشی از نمایشگاه بسیار هیجان انگیز BlockchainFactory هستید!

تیم

خدمات مدیریت پرسشگر هنر

منامه – پادشاهی بحرین

+973 36665950

[email protected] | [email protected]

www.artquestter.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا