ارزهای دیجیتال

پیتر شیف می گوید بیت کوین هنوز بسیار نزولی است

بیت کوین ممکن است به دنبال آزمایش مجدد دیگری از سطح قیمتی حیاتی باشد که از ورود طلای دیجیتال به چرخه نزولی دیگر جلوگیری می کند، که به نظر می رسد با توجه به اینکه اولین ارز دیجیتال قادر به عبور از 25000 دلار نبود، طبق نمودار روزانه این ارز دیجیتال، هدف منطقی بعدی است.

اگر بیت کوین به زیر این سطح برود ممکن است سقوط کند

پس از سقوط به زیر 20000 دلار در ماه ژوئن، بیت کوین بیش از یک ماه است که در حال افزایش است. از آن زمان به بعد، ارزش کریپتوکارنسی پادشاه با جهش های گاه به گاه تا 30 درصد افزایش قیمت، بیش از 25 درصد افزایش یافته است.

BTC/USD trades at $24k. Source: TradingView

متأسفانه، یک الگوی کاهش حجم، بازار را در کل محتاط نگه داشت و نشان داد که معامله گران و سرمایه گذاران از جهت فعلی حمایت نمی کنند.

هنگامی که بازار بار دیگر فشار فروش شدیدی را تجربه می کند، در نهایت می تواند با نوسانات نزولی به پایان برسد. فرورفتن به زیر مرز پایینی گوه در حدود 23,400 دلار، شروع دقیق معکوس را نشان می دهد. خوشبختانه، این آستانه با سطح حمایت از میانگین متحرک حیاتی 50 روزه، که اغلب به عنوان یک راهنما برای دارایی های در حال حرکت عمل می کند، همزمان است.

پیتر شیف می گوید بیت کوین ممکن است به زیر 10 هزار دلار برسد

پیتر شیف، اقتصاددان و مخالف سرسخت بیت کوین، بار دیگر بر دورنمای تیره خود از قیمت بیت کوین (BTC/USD) تاکید کرد و حدس زد که ارز دیجیتال معیار ممکن است به زیر 10000 دلار برسد.

به گفته پیتر شیف، “رالی بیت کوین” در چشم انداز نشان می دهد که خرس ها هنوز به طور محکم کنترل را در دست دارند.

در ماه ژوئن، بیت کوین به پایین ترین سطح خود یعنی 17600 دلار رسید، زیرا بازار نزولی عمیق تر شد و بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال با بی ثباتی مواجه شد.

صعود اخیر بیت کوین به بالاترین سطح 25000 دلار و آزمایش مجدد حمایت در توییت های شیف در روز دوشنبه ذکر شد که در آن وی پیش بینی قبلی خود مبنی بر رسیدن بیت کوین به 0 دلار را تکرار کرد. با این حال، علی‌رغم پیش‌بینی‌های وحشتناک مدافع طلا برای BTC، مایکل سیلر از MicroStrategy اصرار دارد که «بیت‌کوین امید است».

به گفته سایلر، کاهش ارزش ارزهای فیات در بحبوحه تورم سرسام آور در کشورهایی مانند آرژانتین، BTC را بهترین جایگزین برای مردم می کند. بنابراین، ارز دیجیتال چیزی بیش از یک سرمایه گذاری ارائه می دهد. او توییت کرد:

این هفته نرخ بهره معیار در آرژانتین به 69.5 درصد رسید. طی دو هفته 1750bp افزایش یافته است. نرخ تورم رسمی به 71 درصد رسیده است. پیش بینی می شود تا پایان سال از 90 درصد فراتر رود. بیت کوین چیزی فراتر از یک سرمایه گذاری است. بیت کوین امید است.»

Featured image from Shutterstock, chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا